Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Poszukuje Milka7 ze Starachowic

1159 odpowiedzi w tym temacie

#41 oszustmatrymonialny

oszustmatrymonialny

*

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 773 postów

Napisano 07 listopad 2012 - 13:53:45

Oczywiście ze istnieje możliwość założenia nowego konta , na przykład po uzyskania nowego IP .
Ja jednak nigdy po zbanowaniu , nie uczyniłbym tego . Musiałbym wówczas podszywać się pod uczciwego zbanowanego forumowicza . :ph34r:

#42 DRUGIEOKO

DRUGIEOKO

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1180 postów

Napisano 07 listopad 2012 - 18:12:00

Oczywiście ze istnieje możliwość założenia nowego konta , na przykład po uzyskania nowego IP .
Ja jednak nigdy po zbanowaniu , nie uczyniłbym tego . Musiałbym wówczas podszywać się pod uczciwego zbanowanego forumowicza . :ph34r:

Witaj Przyjacielu w Bajkolandzie - krainie krasnoludkow . Zgadzam sie z Toba . Ja juz nie zaloze konta w GL , poniewaz to nie ma sensu . Zalozylbym nowe konto , postepowalbym zgodnie z regulaminem forum i nagle , ktoregos dnia dowiaduje sie , ze mnie ponownie zbanowano bez podania przyczyny . W tym samym czasie inni forumowicze moga sobie niepodzielnie rzadzic na forum uzywajac chamski i wulgarny jezyk . Wole sobie hulac na forum GL jako wolny strzelec bez obawy o zbanowanie , Pozdrawiam .

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 18:21:30

Witaj Przyjacielu w Bajkolandzie - krainie krasnoludkow . Zgadzam sie z Toba . Ja juz nie zaloze konta w GL , poniewaz to nie ma sensu . Zalozylbym nowe konto , postepowalbym zgodnie z regulaminem forum i nagle , ktoregos dnia dowiaduje sie , ze mnie ponownie zbanowano bez podania przyczyny . W tym samym czasie inni forumowicze moga sobie niepodzielnie rzadzic na forum uzywajac chamski i wulgarny jezyk . Wole sobie hulac na forum GL jako wolny strzelec bez obawy o zbanowanie , Pozdrawiam .

Nie dopuścimy do tego,ażebyś mącił na tutejszym forum.Naucz się myśleć logicznie.

#44 oszustmatrymonialny

oszustmatrymonialny

*

• PipPipPipPip
  • 773 postów

Napisano 07 listopad 2012 - 19:02:32

Zawsze były , są i będą nierozpoznawalne siły , które zamykają ludziom dobrej woli usta . Wykonują to w sposób profesjonalny .
Tylko nielicznym udaje się w pełni korzystać z dobra jakim jest Demokracja , Wolność Słowa i Odwaga Cywilna . :)

#45 DRUGIEOKO

DRUGIEOKO

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1180 postów

Napisano 07 listopad 2012 - 22:30:51

Nie dopuścimy do tego,ażebyś mącił na tutejszym forum.Naucz się myśleć logicznie.

Miej odwage cywilna zalogowac sie i wtedy mozemy podyskutowac LOGICZNIE .

#46 Sigma

Sigma

Swojak

• PipPipPipPip
  • 333 postów

Napisano 07 listopad 2012 - 23:05:01

Miło Cie widzieć na forum Kasiu. Myślę, że zagościsz u nas na dłużej nie tylko ze względu na nowo poznanego chłopaka. Nasza Świętokrzyska Ziemia jest piękna i gościnna. Myślę, że będziesz miała okazję o tym się przekonać.

#47 Kasiax182

Kasiax182

Swojak

• PipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 08 listopad 2012 - 08:05:35

Miło Cie widzieć na forum Kasiu. Myślę, że zagościsz u nas na dłużej nie tylko ze względu na nowo poznanego chłopaka. Nasza Świętokrzyska Ziemia jest piękna i gościnna. Myślę, że będziesz miała okazję o tym się przekonać.

Dzień dobry :)
Dziękuję Sigma za cieplutkie przywitanie :), poszukałam, poczytałam troszkę i faktycznie piękna jest ta Swiętokrzyska Ziemia, ale to tak daleko od mojej miejscowości :( ale, mam zaproszenie do Starachowic więc na pewno się do Was wybiorę :)
Milutkiego dnia :)

#48 tofi

tofi

Flinta

• PipPipPipPip
  • 348 postów

Napisano 08 listopad 2012 - 22:18:54

Widzę parę osób z lubuskiego, czy ja mogę także do Was dołączyć :D
tofi i szalony co Wy na to? :blush:

A co mnie z szalonym kumasz,możesz dolączyć (ale tak na sucho?)

#49 tofi

tofi

Flinta

• PipPipPipPip
  • 348 postów

Napisano 08 listopad 2012 - 22:20:47

Witaj, SANDIEGO :)
Nie rozumiem jak możesz nie założyć drugiego konta? pewnie że możesz, sama tak miałam, założyłam i zapomniałam hasła :D , to założyłam drugie, a jak Darek z Kostrzyna ma tych kont parę, chyba że teraz jest jakiś nowy regulamin i dlatego nie możana :)
A wpadłam tutaj do Was przez przypadek poznałam chłopaka( pomyłka telefoniczna :) ) i chciałam dowiedzieć się czegoś więcej o tym rejonie :blush:

;)

#50 szalony0511

szalony0511

Bywalec

• PipPipPip
  • 80 postów

Napisano 10 listopad 2012 - 15:07:13

Dzień dobry :)
Dziękuję Sigma za cieplutkie przywitanie :), poszukałam, poczytałam troszkę i faktycznie piękna jest ta Swiętokrzyska Ziemia, ale to tak daleko od mojej miejscowości :( ale, mam zaproszenie do Starachowic więc na pewno się do Was wybiorę :)
Milutkiego dnia :)

Często bywam,jest to około 550 km od granic Lubuskiego.

#51 szalony0511

szalony0511

Bywalec

• PipPipPip
  • 80 postów

Napisano 10 listopad 2012 - 15:08:51

A co mnie z szalonym kumasz,możesz dolączyć (ale tak na sucho?)

Proszę mnie z nikim nie kumać!!!

#52 szalony0511

szalony0511

Bywalec

• PipPipPip
  • 80 postów

Napisano 10 listopad 2012 - 15:11:17

Miej odwage cywilna zalogowac sie i wtedy mozemy podyskutowac LOGICZNIE .

Czas najwyższy Ciebie ponownie banować.

#53 szalony0511

szalony0511

Bywalec

• PipPipPip
  • 80 postów

Napisano 10 listopad 2012 - 15:12:15

Podzielam Twoją wypowiedź.

Użytkownik szalony0511 edytował ten post 10 listopad 2012 - 15:12:35

#54 DRUGIEOKO

DRUGIEOKO

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1180 postów

Napisano 10 listopad 2012 - 16:19:19

Podzielam Twoją wypowiedź.

To byla wypowiedz skierowana do ciebie ty durniu .

#55 DRUGIEOKO

DRUGIEOKO

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1180 postów

Napisano 10 listopad 2012 - 16:32:01

Widze , ze musze napisac jeszcze raz co oznacza nickname szalony0511 . O - oznacza liczbe prawdziwych przyjaciol , 5 - to ilosc ukonczonych klas szkoly podstawowej , a 11 - to iloraz inteligencji szalonego . Nic dziwnego , ze w dawniejszych czasach mianem szalony okreslano wariatow .

#56 DRUGIEOKO

DRUGIEOKO

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1180 postów

Napisano 10 listopad 2012 - 16:45:06

Proszę mnie z nikim nie kumać!!!

Mysle , ze tutaj nikt nie bedzie sie kumac z szalony0511 , bo jest to kretyn z lubuskiego forum .

#57 oszustmatrymonialny

oszustmatrymonialny

*

• PipPipPipPip
  • 773 postów

Napisano 10 listopad 2012 - 16:45:25

Z odwagą cywilną występuję z wnioskiem o zbanowanie mnie . Zasłużyłem sobie na to najwyższe wyróżnienie .

#58 DRUGIEOKO

DRUGIEOKO

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1180 postów

Napisano 10 listopad 2012 - 16:56:23

Przyszla nieproszona swinia do pelnego koryta i narzeka , ze jedzenie nie jest dobre . Wynos sie z ED , wracaj na lubuskie forum i zbanuj sie sam .

#59 DRUGIEOKO

DRUGIEOKO

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1180 postów

Napisano 10 listopad 2012 - 17:02:08

Z odwagą cywilną występuję z wnioskiem o zbanowanie mnie . Zasłużyłem sobie na to najwyższe wyróżnienie .

Ciebie nie wolno banowac . Ty jestes dusza towarzystwa i fajny facet . Na najwyzsze wyroznienie musisz jeszcze poczekac . Pozdrawiam .

#60 oszustmatrymonialny

oszustmatrymonialny

*

• PipPipPipPip
  • 773 postów

Napisano 11 listopad 2012 - 06:57:35

Ciebie nie wolno banowac . Ty jestes dusza towarzystwa i fajny facet . Na najwyzsze wyroznienie musisz jeszcze poczekac . Pozdrawiam .

Dusza towarzystwa to składowa naszego charakteru , częściowo uwarunkowana genami i temperamentem .
Ekstrawertykom jest łatwiej , oni nie odczuwają lęku przed oceną . :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych