Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Zdjęcie

Poszukuje Milka7 ze Starachowic

1159 odpowiedzi w tym temacie

#1 DRUGIEOKO

DRUGIEOKO

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1180 postów

Napisano 26 październik 2012 - 21:31:26

Poszukuje Milka7 ze Starachowic , ktora pisze swoje posty na forum Gazety Lubuskiej . Moj nickname to miasto w Kaliforni .

#2 DRUGIEOKO

DRUGIEOKO

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1180 postów

Napisano 28 październik 2012 - 07:30:33

Milka7 - odezwij sie - SANDIEGO .

#3 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 29 październik 2012 - 00:59:58

Milka7 - odezwij sie - SANDIEGO .

Hej . Aż przygnało Cię tutaj? Nie lepiej siedzieć na lubuskim. Co prawda u nas jest gościnny Region więc witaj na forum!

#4 DRUGIEOKO

DRUGIEOKO

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1180 postów

Napisano 29 październik 2012 - 03:38:47

Hej . Aż przygnało Cię tutaj? Nie lepiej siedzieć na lubuskim. Co prawda u nas jest gościnny Region więc witaj na forum!

Dziekuje za gorace powitanie na Ziemi Swietokrzyskiej , ktora jest bliska memu sercu .

#5 DRUGIEOKO

DRUGIEOKO

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1180 postów

Napisano 29 październik 2012 - 05:05:57

Dziekuje wszystkim za przeczytanie mego postu . Jestem bardzo szczesliwy . Nawiazalem juz kontakt z Milka7 . Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie .

#6 oszustmatrymonialny

oszustmatrymonialny

*

• PipPipPipPip
  • 773 postów

Napisano 29 październik 2012 - 09:10:42

Milka7 jest moją znajomą w lubuskim . Serdecznie pozdrawiam DRUGIEOKO .

#7 szalony0511

szalony0511

Bywalec

• PipPipPip
  • 80 postów

Napisano 01 listopad 2012 - 17:10:52

Szanowny Kolego uprzejmie proszę o nawiązanie kontaktu na tutejszym forum.Do dzisiaj dla mnie jest niezrozumiałe banowanie z forum z Lubuskiego.Pozdrawiam.

#8 oszustmatrymonialny

oszustmatrymonialny

*

• PipPipPipPip
  • 773 postów

Napisano 01 listopad 2012 - 17:23:01

Szanowny Kolego uprzejmie proszę o nawiązanie kontaktu na tutejszym forum.Do dzisiaj dla mnie jest niezrozumiałe banowanie z forum z Lubuskiego.Pozdrawiam.

Również uważam , że nie było podstaw do zbanowania SANDIEGO . Administrator ugiął się pod naciskiem dwóch - trzech Gości . W tym Forum walczyliśmy z nimi . Skutecznie , bo nie mieli już argumentów . To Administratorowi nie spodobało się .

#9 oszustmatrymonialny

oszustmatrymonialny

*

• PipPipPipPip
  • 773 postów

Napisano 01 listopad 2012 - 18:04:34

Tych dwóch - trzech Gości na oczach Administratora G. L. profanuje Zmarłych . Administrator w tej sytuacji jest bezradny . Czyta Ich cały Świat .

#10 szalony0511

szalony0511

Bywalec

• PipPipPip
  • 80 postów

Napisano 01 listopad 2012 - 18:23:35

Dziekuje wszystkim za przeczytanie mego postu . Jestem bardzo szczesliwy . Nawiazalem juz kontakt z Milka7 . Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie .

Oczekuję od Ciebie kontaktu.

#11 DRUGIEOKO

DRUGIEOKO

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1180 postów

Napisano 01 listopad 2012 - 18:31:05

Dzieki , ze probowales mnie odnalezc . Ja tez nie rozumiem , dlaczego mnie zbanowano na forum lubuskim (SANDIEGO - ten prawdziwy) . Przykro mi bardzo , ze moja regionalna gazeta robi tak nieuczciwa selekcje . Chce Tobie powiedziec , ze przed stanem wojennym w Polsce , komunistyczna Gazeta Lubuska wydrukowala moj " List otwarty " do redaktora tejze gazety , ktory podpisalem jako czlonek Zarzadu Regionalnego NSZZ "Solidarnosc" w Zielonej Gorze . Wyobraz sobie , ze w czasach twardej komuny moj list nie byl zlekcewazony , malo tego - zostal wydrukowany w GL , ktora nie byla przyjazna idealom "Solidarnosci" (przechowuje egz. tej gazety do dzisiaj) . Dzisiaj w Wolnej Polsce , wolnosc slowa i wypowiedzi jest w GL bardziej cenzurowana jak za komuny . Jestem rozczarowany , ze po raz drugi " zamknieto " mnie za wolnosc slowa ( pierwszy raz za wolnosc slowa , w stanie wojennym komuna zamknela mnie na "dlugie" miesiace) . Pozdrawiam . SANDIEGO

#12 oszustmatrymonialny

oszustmatrymonialny

*

• PipPipPipPip
  • 773 postów

Napisano 01 listopad 2012 - 18:44:20

W Forum Gazeta Lubuska , Administrator nie panuje nad sytuacją . Dlatego w Forum Echo Dnia wypowiadam się .

#13 oszustmatrymonialny

oszustmatrymonialny

*

• PipPipPipPip
  • 773 postów

Napisano 01 listopad 2012 - 19:11:47

W Forum Gazeta Lubuska , Administrator nie panuje nad sytuacją . Dlatego w Forum Echo Dnia wypowiadam się .

W Forum Gazeta Lubuska wprowadziłem kilka tematów poważnych ; o ZUS , o odwadze i o odwadze cywilnej . Oraz mniej poważne : o Duchach i o Krasnoludkach . W Forum E.D . wprowadziłem temat : Baba Jaga .

#14 oszustmatrymonialny

oszustmatrymonialny

*

• PipPipPipPip
  • 773 postów

Napisano 01 listopad 2012 - 19:32:12

Wprowadziłem również do Forum G.L. temat o wirusach forumowiczowych .

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2012 - 20:18:38

Dzieki , ze probowales mnie odnalezc . Ja tez nie rozumiem , dlaczego mnie zbanowano na forum lubuskim (SANDIEGO - ten prawdziwy) . Przykro mi bardzo , ze moja regionalna gazeta robi tak nieuczciwa selekcje . Chce Tobie powiedziec , ze przed stanem wojennym w Polsce , komunistyczna Gazeta Lubuska wydrukowala moj " List otwarty " do redaktora tejze gazety , ktory podpisalem jako czlonek Zarzadu Regionalnego NSZZ "Solidarnosc" w Zielonej Gorze . Wyobraz sobie , ze w czasach twardej komuny moj list nie byl zlekcewazony , malo tego - zostal wydrukowany w GL , ktora nie byla przyjazna idealom "Solidarnosci" (przechowuje egz. tej gazety do dzisiaj) . Dzisiaj w Wolnej Polsce , wolnosc slowa i wypowiedzi jest w GL bardziej cenzurowana jak za komuny . Jestem rozczarowany , ze po raz drugi " zamknieto " mnie za wolnosc slowa ( pierwszy raz za wolnosc slowa , w stanie wojennym komuna zamknela mnie na "dlugie" miesiace) . Pozdrawiam . SANDIEGO

Dziękuję Tobie serdecznie za udzieloną odpowiedź,było dla mnie wielkim zaskoczeniem Twoje milczenie na Forum Lubuskim,jednakże po wnikliwej analizie dotarłem do strony,gdzie zostałeś banowanym,dałeś tym samym mi szerzej otworzyć oczy,że nie tylko cenzura działa,ale kto wie,czy i nie wingilacja.Wysłałem zaproszenie do Grona Znajomych.Będziemy w kontakcie.Pozdrawiam.Szalony0511-wysyłam,jako nie zalogowany,bo przed pisaniem,zapomniałem się zalogować.Z góry Cię przepraszam.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2012 - 20:20:29

Dziękuję Tobie serdecznie za udzieloną odpowiedź,było dla mnie wielkim zaskoczeniem Twoje milczenie na Forum Lubuskim,jednakże po wnikliwej analizie dotarłem do strony,gdzie zostałeś banowanym,dałeś tym samym mi szerzej otworzyć oczy,że nie tylko cenzura działa,ale kto wie,czy i nie wingilacja.Wysłałem zaproszenie do Grona Znajomych.Będziemy w kontakcie.Pozdrawiam.Szalony0511-wysyłam,jako nie zalogowany,bo przed pisaniem,zapomniałem się zalogować.Z góry Cię przepraszam.

#17 szalony0511

szalony0511

Bywalec

• PipPipPip
  • 80 postów

Napisano 01 listopad 2012 - 20:25:21

Miło mi się słyszy za ciepłą gościnę.

#18 DRUGIEOKO

DRUGIEOKO

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1180 postów

Napisano 01 listopad 2012 - 20:37:08

Serdecznie dziekuje za wsparcie i ciesze sie , ze mam Przyjaciol .

#19 szalony0511

szalony0511

Bywalec

• PipPipPip
  • 80 postów

Napisano 01 listopad 2012 - 20:54:34

Serdecznie dziekuje za wsparcie i ciesze sie , ze mam Przyjaciol .

Potwierdzam,jako zalogowany,a piszący wcześniej,jako Gość,o ile będziesz miał pytania,możesz do mnie pisać Pozdrawiam.

#20 DRUGIEOKO

DRUGIEOKO

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1180 postów

Napisano 01 listopad 2012 - 21:04:09

Potwierdzam,jako zalogowany,a piszący wcześniej,jako Gość,o ile będziesz miał pytania,możesz do mnie pisać Pozdrawiam.

Czy orientujesz sie jak dlugo trwa takie "zbanowanie" ? Czy jest ono na zawsze ? Pozdrawiam .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych