Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Poszukuje dobrych i niedrogich rolet wewnętrznych

218 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~silence~

~silence~
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 14:27:02

o jak mają być dobre i niedrogie to polecam zajrzeć na stronę styleline.pl sama korzystałam z usług tej firmy i mogę ją polecić z czystym sumieniem. 

#42 ~Verges~

~Verges~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 10:47:12

Ja polecam osobiście stronę debastor.com można tam dostać bardzo dobre i co ważniejsze, tanie rolety.

#43 marzenka.o

marzenka.o

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 55 postów

Napisano 06 luty 2014 - 07:53:09

Też mam rolety z Roletex i nic się z nimi nie dzieje, więc polecam

#44 ~slawek~

~slawek~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 23:51:14

Ja zamawiałem rolety wewnętrzne w te wakacje do pokoju i kuchni. Za 4 szutki (po dwie na okno) zapłaciłem grosze w sklepie e-lazur.pl w Poznaniu. Oni sami też montują, ale ja sobie poradziłem bez ich pomocy. Fajny sklep i dobre ceny. Poczytaj co i jak.

ja kupiłem tam okna - masakra omijajcie ten sklep z daleka

#45 marzenka.o

marzenka.o

Bywalec

• PipPipPip
  • 55 postów

Napisano 07 luty 2014 - 08:29:33

Dzięki za informację, będzie trzeba o nich pamiętać

#46 ~Megan~

~Megan~
  • Goście

Napisano 16 luty 2014 - 21:25:24

Ja skorzystałam z oferty, którą tutaj już proponował kolega foksu. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć o pracownikach firmy e-lazur z Poznania, że wiedzą o co chodzi w tej robocie! Doradzone, wymierzone, wstawione i dziękuje.

#47 ~Wers~

~Wers~
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 11:36:24

Ja osobiście polecam firmę Debastor. Mają bardzo dobre i co ważniejsze, tanie produkty.

#48 Ryszard67

Ryszard67

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 16 maj 2014 - 07:09:54

Jak rolety Kraków, to tylko Świat Firan i Zasłon. Wprawdzie firma jest niewielka, ale dzięki temu małe koszty i mają niskie ceny.

#49 ~kaszmira~

~kaszmira~
  • Goście

Napisano 17 maj 2014 - 22:15:03

W Krakowie też dobrą opinię ma Roletex. Mają niektóre rolety w barodzo oryginalnych wzorach.

#50 ~margot~

~margot~
  • Goście

Napisano 25 maj 2014 - 22:25:46

Też mam rolety z Roletex i nic się z nimi nie dzieje, więc polecam

Firma naprawdę dobra. Ja mam od nich akurat rolety zewnętrzene i bramę.

#51 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 11:32:09

Dobre, porządnie zrobione rolety sprzedaje firma Rol Dekor z Kocmyrzowa. Ja w ogóle nie przepłaciłem, bo miałem zniżkę 220 zł. Jest taka fajna strona nazywa si rabatybudowlane.pl i oni tam wystawiają kupony rabatowe. Chyba ten na rolety i żaluzje są jeszcze dostępne, ale musicie sobie sprawdzić. 

#52 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 17:33:42

My zamówiliśmy rolety z Sobimexu. Już nie da rady z tymi upałami wytrzymać. W sklepie na doradzili rolety dzień-noc, w sumie cena nie była jakoś specjalnie wysoka, rolety wyglądają na solidne. 

#53 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2014 - 12:23:36

My zamówiliśmy rolety z Sobimexu. Już nie da rady z tymi upałami wytrzymać. W sklepie na doradzili rolety dzień-noc, w sumie cena nie była jakoś specjalnie wysoka, rolety wyglądają na solidne. 

A jak cenowo u nich to wygląda? Ile  żeście czekali na odbiór?

#54 nitora

nitora

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 sierpień 2014 - 08:19:53

Przez kilka ostatnich miesięcy szukałem naprawdę dobrych rolet zewnętrznych i wewnętrznych, będę mieszkał na parterze w bloku, i chcę się czuć naprawdę bezpieczny. Dużo podróżuje i dość często mieszkanie będzie stało puste (najczęściej w czasie weekendów). Udało się. Rolety nie będą kosztowne, a bezpieczne.

#55 ~Agucha~

~Agucha~
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 16:11:32

Koniecznie muszą być wenętrzne? Nie myślałaś o zewnętrznych? Są o wiele lepsze i na dłużej posłużą. Twoje mieszkanie będzie tracić mniej ciepła, nie słychać dźwięków ulicy i jest to dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem. Mi dopiero brat uświadomił o ile są lepsze o takich "roletek" w środku. Kupiłam je przy wymianie okien. W firmie euro windows, u której kupowałam okna, od ręki się tym zajeli i zamontowali mi je w ten sam dzień. Możesz też na ich stronie poczytać sobie więcej na temat takich rolet.

#56 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 22:06:55

Jak dla mnie to należy montować i zewnętrzne i wewnętrzne. Każda roleta ma inne zadanie. Z tego co wiem to np. Roletex sprzedaje w pakiecie takie rolety np. z moskitierą, która jest przez wielu niedoceniona.

#57 ~bańka~

~bańka~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 23:20:46

Ja mam rolety wewętrzne i zewnętrzne z Roletexu. Są naprawdę ok. Jakość pierwsza klasa. 

#58 ~marek.L~

~marek.L~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 14:42:11

Myśmy z żoną akurat zamawiali żaluzje online przez witrynę zaluzjedrewniane.net. Udało się kupić takie większe, bo 50 mm szerokość lamelki i naprawdę efekt jest czadowy! Montaż był we wnęce, a rodzaj drabinki mają tasiemkowy. Właśnie taki model we wnęce prezentuje się najlepiej, także jakby co to warto właśnie taki wybrać.

#59 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 20:10:53

W Warszawie najlepszą jakość rolet mają w Room Factory (roomfactory.pl) . Cena umiarkowana, rolety solidne, montaż ekspresowy. Fachowcy na 5+ 

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2015 - 22:05:55

U nas w mieszkaniu mamy rolety rzymskie Roletex. Widzę, że ta marka przewijała się już na forum.

Na allegro kupowałaś?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych