Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Poszukuje dobrych i niedrogich rolet wewnętrznych

218 odpowiedzi w tym temacie

#201 ~jannnowa89~

~jannnowa89~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 13:43:51

Nie wiem jak inne firmy bo u siebie mam rolety od Drutexu, lecz sprawdzają się super. Na początku nie byłam do końca przekonana, lecz teraz mogę stwierdzić że to naprawdę wygodne i komfortowe rozwiązanie. Ja tam bym sie nie zastanawiała.

#202 Labajka

Labajka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 styczeń 2019 - 13:21:19

Niedrogie,a na pewno będziesz zadowolony. Ja zamówiłam i jestem zachwycona. Polecam! https://pelnykosz.pl...LKA-ROLETA.html

#203 ~MagdaM~

~MagdaM~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 15:34:20

Ja mam rolety bezinwazyjne, ze sklepu Karnix- praktycznie w całym domu. Są bardzo ładne i wytrzymałe a co również dla mnie ważne, proste w montażu.

#204 ~Emilia~

~Emilia~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 15:01:35

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu Rena.pl lub także na nasze aukcje z roletami różnego rodzaju:) Kupując u nas zyskuje ?Pan dobrej jakości towar, zadowolenie i oszczędność czasu.

Przy zamówieniu e-mail proponujemy dodatkowy rabat ( proszę powołać się na kod RENA2019 )

Zapraszamy!

Rena.pl

adres e-mail: rena@rena.pl

tel 67-268-55-34

#205 ~beraa~

~beraa~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 13:22:59

Po plisy czy rolety to w Krakowie najlepiej sobie podejść czy podjechać na os centrum do Safedoor – duży wybór porządna jakość pomogą w wyborze odpowiedniego formatu pod okna. Na stronie safedoor.pl jest do nich kontakt, wiem że mają też specjalne zniżki dla honorowych dawców krwi, bo sam się załapałem na takową...jednak opłacało się te litry upuszczać sobie regularnie ;)

#206 ~Luss~

~Luss~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 22:50:36

Znajomi polecili solidną firmę Janar-Rolety. Wybór ogromny. Rolety, które u nich kupiłam spełniły moje oczekiwania. Są atrakcyjne i łatwe w utrzymaniu czystości. Cena również mnie usatysfakcjonowała.

#207 JanekWątpliwy

JanekWątpliwy

Znajomy

• PipPip
  • 45 postów

Napisano 23 luty 2019 - 22:44:55

No nie ma co ukrywać. Wiele jest firm oferujących rolety wewnętrzne, ale które z nich są warte uwagi tego nie wie chyba nikt. Trzeba by było zrobić jakieś w miarę obiektywne zestawienie dotyczące firm i ich ofert, no, ale komu by się chciało to robić? Jeśli chodzi o mnie to ja polecam https://perfecta.pl/.../rolety-okienne, bo to solidna firma, i ceny ma też przystępne. I w zestawieniu najlepszych firm z branży powinna się znaleźć, o ile takowe zestawienie by powstało.

#208 ~KarolLinetty~

~KarolLinetty~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 09:28:09

Ja korzystam z rolet bezinwazyjnych ze sklepu Karnix, mini rolety

- ogólnie mogę polecić, są jak najbardziej warte swojej ceny, świetnie wyglądają :) Jakby ktoś chciał to proszę poszukać w ofercie wymienionego sklepu Karnix :P

#209 ~Mania~

~Mania~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 07:20:43

Ja poleam firmę Rolterm z Krakowa. Zakładali u mnie rolety i jestem bardzo zadowolona.

#210 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 15:33:39

Dobrze wysłać pytanie do kilku firm i zapytać o cenę. Ja kupiłam w firmie Rolterm. Mieli najlepszą cenę i te same produkty co w droższych firmach. Więc po co przepłacać za dokładnie to samo.

#211 ~NatanWajda~

~NatanWajda~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 10:11:01

Ja korzystam z rolet bezinwazyjnych ze sklepu Karnix, mini rolety

- ogólnie mogę polecić, są jak najbardziej warte swojej ceny, świetnie wyglądają :) Jakby ktoś chciał to proszę poszukać w ofercie wymienionego sklepu Karnix :P

Również mamy rolety firmy Karnix, aczkolwiek rolety dzień i noc. Świetnie wyglądają, są również bardzo dobrze wyglądają. 

#212 ~renia~

~renia~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 16:41:56

moim zdaniem rolety to  już przeżytek, duzo lepsze rozwiązanie to chociażby markizy pionowe. my mamy zainstalowane marki fakro i jesteśmy bardzo zadowoleni bo markizy zabezpieczają przed nagrzewaniem pomieszczenia i nie zaciemniają go. super

#213 ~pistacja~

~pistacja~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 22:29:35

Gdzieś ktoś tutaj na forum polecał rolety z ROLETEX u i faktycznie u nas się sprawdziły. Może najtańsze nie są, ale solidnie wykonane i w ogóle. 

#214 ~marz~

~marz~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2019 - 19:54:11

W porównaniu do innych firm , to wcale drogo nie wychodzą 

#215 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 15:48:31

Ja mieszkam w Stąporkowie ( świętokrzyskie ) i montowaliśmy u siebie żaluzje fasadowe. Pracowaliśmy trochę w Niemczech i bardzo nam się spodobały. W Polsce jeszcze nie są tak popularne.

zamontowaliśmy wiosną , jeszcze przed elewacją ale wszystko ustaliliśmy z firmą z Kielc. Wyszło super, kaset schowaliśmy w styropianie, wygląda to rewelacyjnie. Polecam firmę bo dobry kontakt , fajni ludzie, fachowcy . W sumie to jedna z lepszych ekip jaka przeszła  przez budowę a naprawdę czasami ręce opadały .

Firma z Kielc to ALUTOR, byliśmy też  u nich w biurze i myślę, że warto tam zajrzeć, wszystko można zobaczyć jak działa i w ogóle. Polecam .Ewa

#216 magda81

magda81

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 13 grudzień 2019 - 18:45:45

O to wlasnie chodzi.

#217 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 15:42:55

U mnie montowali z Alutora z Kielc rolety takie aluminiowe ale też ukryte pod tynkiem.

Też polecam, sprawdzona ekipa.

#218 glamkids

glamkids

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 24 luty 2020 - 14:00:59

A ja Ci polecam tylko i wyłącznie sprawdzonego producent rolet na wymiar - http://markiza.pl

Chyba, że szukasz rolety na wymiar razem z wysyłką, to polecam bezpośrednio kontakt z nimi.

#219 glamkids

glamkids

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 24 luty 2020 - 14:02:04

Ewentualnie można sprawdzić w sklepie z roletami - https://mojedekoracje.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych