Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Poszukiwany saksofonista

saksofonista saksofon zespół wesele

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2016 - 11:46:20

Witam.

Poszukiwany saksofonista tenor-alt do zespołu weselnego z doświadczeniem.

Mile widziany wokal.

Wiek do 30 lat.

PILNE!

Więcej informacji pod numerem telefonu : 515-514-537.

Pozdrawiam ;)

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 10:27:41

Witam.

Poszukiwany saksofonista tenor-alt do zespołu weselnego z doświadczeniem.

Mile widziany wokal.

Wiek do 30 lat.

PILNE!

Więcej informacji pod numerem telefonu : 515-514-537.

Pozdrawiam ;)

...wystarczy kupić  keyboard "Yamaha psr s 770" i będziesz miał dowolny instrument na zawołanie a nawet w duecie,orkiestrze...wspaniałe brzmienia,style...mam i wiem

#3 ~naturszczyk~

~naturszczyk~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 11:06:35

...wystarczy kupić  keyboard "Yamaha psr s 770" i będziesz miał dowolny instrument na zawołanie a nawet w duecie,orkiestrze...wspaniałe brzmienia,style...mam i wiem

I tu jest problem. Są tacy "muzycy" dla których jakiś srednipółkowy keyboard zastąpi wszystkie instrumenty. W domu w swojej piwnicy to wystarczy. Idź za stoły z tym swoim parapetem... he, he. Napisali Ci że to na wesela a nie na salę koncerową. Na salę koncerową też za cienki no może któryś Tyros...

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 12:17:00

I tu jest problem. Są tacy "muzycy" dla których jakiś srednipółkowy keyboard zastąpi wszystkie instrumenty. W domu w swojej piwnicy to wystarczy. Idź za stoły z tym swoim parapetem... he, he. Napisali Ci że to na wesela a nie na salę koncerową. Na salę koncerową też za cienki no może któryś Tyros...

Nie ma to jak stary dobry KORG i gra klawiszowca Pana Łosowskiego ;)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 16:49:30

...zgadłeś ...ma brzmienie Tyrosa 5...To nowość z 2015 r.Na sale koncertową nie wystarcza te 2x15 Wat z głośnika więc..potrzebna oprawa.Za stoły potrzebny jest doskonały akordeonista, perkusista,wokalista i wodzirej aby bawili towarzystwo a nie aby Goście ogłuchli.Zaś "parapetu" używacie na parkiecie bo można bardzo nie umieć grać i tylko odgrywać  podkłady. Szukacie saksofonu aby za resztę prowadził linię melodyczną i było słychać,że orkiestra gra.Na parkiecie weselnym wystarczyła by muzyczka na 20 Wat aby Goście mogli usłyszeć siebie podczas wymieniania komplementów i plotkowania.

Podczas gry w ogóle nie zwracacie uwagi na Gości i staracie się pokazać,że to Wy jesteście najważniejsi....To opinia Gości Weselnych zebrana z wielu takich imprez  w sali i na powietrzu.

Ja na moim "parapecie" gram dla przyjemności i z uczuciem

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 16:52:04

...zgadłeś ...ma brzmienie Tyrosa 5...To nowość z 2015 r.Na sale koncertową nie wystarcza te 2x15 Wat z głośnika więc..potrzebna oprawa.Za stoły potrzebny jest doskonały akordeonista, perkusista,wokalista i wodzirej aby bawili towarzystwo a nie aby Goście ogłuchli.Zaś "parapetu" używacie na parkiecie bo można bardzo nie umieć grać i tylko odgrywać  podkłady. Szukacie saksofonu aby za resztę prowadził linię melodyczną i było słychać,że orkiestra gra.Na parkiecie weselnym wystarczyła by muzyczka na 20 Wat aby Goście mogli usłyszeć siebie podczas wymieniania komplementów i plotkowania.

Podczas gry w ogóle nie zwracacie uwagi na Gości i staracie się pokazać,że to Wy jesteście najważniejsi....To opinia Gości Weselnych zebrana z wielu takich imprez  w sali i na powietrzu.

Ja na moim "parapecie" gram dla przyjemności i z uczuciem

A KORG jest dobry ten z 1985 roku? :D :P

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 17:30:54

A KORG jest dobry ten z 1985 roku? :D :P

...Nie wiem jaką muzykę uprawiacie.Dla pokazania elektronicznych efektów może być KORG...bowiem  jest to syntezator....posiadający sekcję rytmiczną.Nowsze tego typu instrumenty są bogatsze w efekty ale i cenowo droższe.Nie znam bardzo tego instrumentu ale brzmieniowo bardziej mi odpowiada Yamaha.Ma bardzo dużo brzmień i styli.Można go programować wg upodobania etc...W internecie znajdziesz dokładny opis tego czy tamtego instrumentu a na you tube nawet wykonywane utwory.  W moim instrumencie zadziwia mnie np: saxofon ..bo przy grze słychać nawet "przedmuch" jak w oryginalnym saxofonie. Mam także kilka brzmień akordeonów czy gitar a nawet okulele czy zwyczajne gwizdanie...wystarczy mieć wyobraźnię i można zrobić ciekawą audycję muzyczną...To ciekawy instrument....a KORG.../?/

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 22:37:45

Ja mam CASIO WK-7500 i nie narzekam. Ludzie na weselach nie patrzą na czym się gra, tylko jak się gra, ponieważ chcą się dobrze bawić.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2016 - 09:01:29

Ja mam CASIO WK-7500 i nie narzekam. Ludzie na weselach nie patrzą na czym się gra, tylko jak się gra, ponieważ chcą się dobrze bawić.

.oto...tooo...O to właśnie chodzi...Należy również zadbać aby mieć zawodowego wodzireja a także by ludzie śpiewali ...biesiadne piosenki ...a nie "wkołomacieju" sprośne zwrotki "szła dzieweczka ....do laseczka".Można wprowadzać różne gry,zawody bez wulgarnych czy pijackich scen bo to zniechęca do takich orkiestr....

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2016 - 13:23:22

Dla amatorów KORG-a.Poszukaj na You tube najnowszej prezentacji tego instrumentu:

com/watch?v=wtLoj9r5_84

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2016 - 14:28:01

...dla mniej zasobnych instrument robiący karierę.Na you tube  znajdź:

com/watch?v=ACbbtMMCR34

#12 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 30 październik 2017 - 07:56:30

...dla mniej zasobnych instrument robiący karierę.Na you tube  znajdź:

com/watch?v=ACbbtMMCR34

Yamaha psr 770 to zabawka do nauki gry brzmi na pakach plastikowo,nawet tyros 5 zajezdża plastikiem,najlepszym instrumentem jest Ketron Audya 5 lecz dla niektórych trudny w obsłudze ,choc dla zawodowców taki niejest.Ale odjezdza brzmieniem korga a juz yamaha pozostaje daleko w tyle,miałem na jednym statywie tyrosa 5 i audyę 5 i wiem co pisze,brzmienie dzwiek yamahy chodzi o dzwiek i jego jakosc to ,,tak jakby ktoś szmate na kolumne zarzucił"a Audya 5 dzwiek jak ze studia najwyzszej jakość,lecz niejest popularnym instrumentem poniewaz trzeba sie przy nim nasiedzieć nic zabardzo niema w necie ale style szybko sie robi i jka sie posiedzi to ,zaden keyboard niema startu

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2017 - 08:25:15

"Adrian"...a Ty chociaż grasz...czy udajesz,że grasz...?Na chałturze słychać tylko perkusję i nie poznasz  na jakich klawiszach "ktoś "gra...Na koncertach kameralnych dla melomanów to co innego.Jak coś będziesz pitolił to na drugi raz nikt nie przyjdzie.Oto garść opinii"...Audyi bym nie kupił. Drogie to i brzydkie. Na dodatek się wiesza :,...Mnie ten instrument rozczarował i to bardzo!!! Kupiłem sobie do grania z łapy psr s 910 i jest super. W przypadku ketrona cena jest wygórowana w stosunku do jakości i tyle!!!,...Ketron ma spoooro lepszą sekcję rytmiczną. Bębny tłuką jak żywe, bas nie jest mulisty i na moje ucho każdy jeden jest dynamiczny. Akordeony, organy, dęciaki - rewelacja!
Style są zrobione "pod nogę" i świetnie nadają się na chałturki. Jest oczywiście możliwość edycji barw USER, edycji styli i lekkiej obróbki MIDów, jednak w tym ostatnim przypadku w większości wystarczy podmienić dwa do trzech brzmień i poprzestawiać głośności. Często nawet surowe midy brzmią bardzo fajnie..."

...czyli .." każda potwora znajdzie swego amatora". Ty pewne zakupiłeś ten instrument i jesteś pod wrażeniem  tych klapek i guzików....jak i byłem  kiedyś Ja 

.

#14 Przemek1914

Przemek1914

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 10 kwiecień 2019 - 13:18:34

Polecam zajrzeć tutaj - https://www.gdziewes...espol-na-wesele, każdy znajdzie coś dla siebie :)
Zapraszam.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: saksofonista, saksofon, zespół, wesele

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych