Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Poszukiwany klawiszowiec (akordeonista)

klawiszowiecakordeonista zespół wesele

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2016 - 11:41:05

Witam.

Poszukiwany klawiszowiec-akordeonista do zespołu weselnego z doświadczeniem.

Mile widziany wokal.

Wiek do 30 lat.

PILNE!

Więcej informacji pod numerem telefonu : 515-514-537.

Pozdrawiam ;)

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 22:43:14

Skąd jest ten zespół, daleko od Lipska?

#3 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 25 luty 2017 - 22:20:08

Hej poszukuje klawiszowca który zagra mi marsza weselnego i ewentualnie przyśpiesza na weselu bo mam dj ale brakuje mi właśnie takiego instrumentu żeby trochę gości przy stołach zabawić zaśpiewać 100lat itd...

#4 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 25 luty 2017 - 22:22:35

Oczywiście zapłacimy wesele w zaciszu u Zosi Solec

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 09:51:47

...dziwne.. ale przyśpiewki przy stole czy zabawy to dzieło orkiestry i wodzireja.Zapewne Twoja orkiestra ma klawiszowca z klawiszami..Moje klawisze wyposażone są w stroje wielu instrumentów w tym akordeonów ze cztery brzmienia.Klawiszowiec powinien dać sobie radę z marszem weselnym na własnym sprzęcie...chyba... że Twoja orkiestra ...gra z podkładów, które musi se wetknąć w szparkę /slot/ keyboarda....no a jak zabraknie światła to co...???!

#6 ~Muzyk~

~Muzyk~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2017 - 12:31:43

Sprawdzajcie czy graja na probach,

Hej poszukuje klawiszowca który zagra mi marsza weselnego i ewentualnie przyśpiesza na weselu bo mam dj ale brakuje mi właśnie takiego instrumentu żeby trochę gości przy stołach zabawić zaśpiewać 100lat itd...

Niech ci DJ zagra... :D ja bym zagrał ale jak Dj to w żadnym wypadku... :P

bez perkusji tez graja ale wiekszosc niegra,jesli wokalistka stoi za ,,klawiszami" i przebiera raczkami jak królik lub bezładnie naciska to wiadomo że full pleybeck

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2017 - 16:20:48

Może jakiś kontakt?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2017 - 19:26:32

Może jakiś kontakt?

pokręć się  przy Szkole Muzycznej w Siennie...Tam znajdziesz TO  czego potrzebujesz..Nieśmiałych należy zachęcić. Słuchałem jak grają Niektórzy...całkiem przyzwoicie..ale nie pytałem o Nazwiska .Pozdrawiam

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 16:25:51

pokręć się  przy Szkole Muzycznej w Siennie...Tam znajdziesz TO  czego potrzebujesz..Nieśmiałych należy zachęcić. Słuchałem jak grają Niektórzy...całkiem przyzwoicie..ale nie pytałem o Nazwiska .Pozdrawiam

Kontakt do interesanta, który szuka tego muzyka by się przydał :)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 18:55:10

Kontakt do interesanta, który szuka tego muzyka by się przydał :)

...pewnie to marzycielka co to goni króliczka...

#11 Przemek1914

Przemek1914

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 10 kwiecień 2019 - 13:19:35

Polecam szukać tutaj -  https://www.gdziewes...espol-na-wesele. Pełno aktualnych ofert :)
Zapraszam.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: klawiszowiecakordeonista, zespół, wesele

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych