Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

91 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~GOŚĆ1~

~GOŚĆ1~
  • Goście

Napisano 26 maj 2014 - 20:33:12

To nie te czasu gdy dzieci nie miały nawet TV świat się zmienia i ten komentarz był zbędny 

#22 ~GOŚĆ1~

~GOŚĆ1~
  • Goście

Napisano 26 maj 2014 - 20:33:30

To nie te czasu gdy dzieci nie miały nawet TV świat się zmienia i ten komentarz był zbędny 

#23 ~Adrrr~

~Adrrr~
  • Goście

Napisano 26 maj 2014 - 21:30:36

ludzie czemu wy piszecie glupoty ze odnaleziono cialo nic nie znaleziono nic nie jest jeszcze wiadomo ciagle trwaja poszukiwania jesli kto kolwiek widzial badz przypadkiem cos slyszal bardzo prosze o kontakt !!!!!!!!!!

#24 ~BBBB~

~BBBB~
  • Goście

Napisano 26 maj 2014 - 21:46:08

Witam wszystkich wszech i wobec. Uwielbiam czytać komentarze z echa dnia, bo są tak idiotyczne, że na koniec dnia poszukiwań to aż można się pośmieć. Biorę udział w akcjach poszukiwawczych i nic nie znaleziono. Oczywiście ludzie znaleźli tego chłopaka 5 razy, inne osoby 2 razy. Mnie to tak bawi, gdy patrzy się na całą sytuację i ludzie wiedzą więcej od służb porządkowych. Wiesz, że został znaleziony? w takim razie musisz go znać, oraz wiedzieć gdzie mieszka. Zatem pojedź, do jego rodziny i się zapytaj. A jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. Dziękuje dobranoc.

#25 ~ada~

~ada~
  • Goście

Napisano 26 maj 2014 - 23:29:04

Idiota

#26 ~oscar~

~oscar~
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 06:03:41

on był sam w końcu , czy jacyś znajomi z nim byli ?ktoś wie?

Przejeżdżałem tamtędy tuż przed północą i widzałem jak stał na moście z tą dziewczyną obejmując ją.nikogo innego tam ani w pobliżu nie bylo...

#27 ~KINDZIOL~

~KINDZIOL~
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 07:08:30

BO LUDZIE ZAMIAST SIE ZAJAC CZYMS POŻYTECZNYM TO GADAJA GŁUPOTY!! STRASZNIE SPÓŁCZUJE RODZINIE ... MAM NADZIEJE ŻE SIE ZNAJDZIE BO MŁODY CHŁOPAK I CAŁE ŻYCIE PRZED NIM JESZCZE

#28 ~rrrrrrr~

~rrrrrrr~
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 08:10:12

Przejeżdżałem tamtędy tuż przed północą i widzałem jak stał na moście z tą dziewczyną obejmując ją.nikogo innego tam ani w pobliżu nie bylo...

a mial bys nr jakis moze kontaktowy do sb ?? wazne jestem od poszkodowanych

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 08:22:35

a mial bys nr jakis moze kontaktowy do sb ?? wazne jestem od poszkodowanych

nie rozumiem??

#30 ~rrrr~

~rrrr~
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 08:23:48

nie rozumiem??

czy bylo by mozliwosc jakis nr do siebie telefonu bo kazdy szczegol jest w tej sprawie wazny

#31 ~oscar~

~oscar~
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 08:52:43

czy bylo by mozliwosc jakis nr do siebie telefonu bo kazdy szczegol jest w tej sprawie wazny

było tak jak napisałem....stali na moscie od strony Lemierzy i obejmowali sie.poza nimi nikogo tam nie było.to było o godzinie 23.45-50

#32 ~rrr~

~rrr~
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 09:05:38

było tak jak napisałem....stali na moscie od strony Lemierzy i obejmowali sie.poza nimi nikogo tam nie było.to było o godzinie 23.45-50

a niewiesz dokladnie czy ta dziewczyna to blondynka czy brynetka byla ? bo to tez wazne

#33 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 09:14:18

Przepraszam, a co 17-letnie dziecko robiło o północy nad rzeką poza domem. Dzieci to o tej porze muszą spać w łóżkach w domu. 17-letni chłopiec powinien nie ma prawa przebywać bez rodziców poza domem po zmierzchu.

Nawiedzona jesteś? Ton nie 14latek i przestań piep  yć kocopoły dewotko i obwiniac rodziców. To 17latek, który sam odpowiada za swoje czyny.

#34 ~lola~

~lola~
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 12:12:03

i co znalezli tego chlopaka wie ktos ??

#35 ~anonimek~

~anonimek~
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 13:03:57

Wyjście młodzieży z domu po zachodzie słońca lub po 20 to jest już granica głupoty.

#36 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 13:23:29

czy ty zastanowiles się co napisałeś?? gdzie ty się wychowałeś? wspołczuje twoim dzieciom. widać ze dzieciństwa wogole nie miałeś. trzymalbys dzieci w klatce, które jak jak gdzies wyjda to nie wiedza jak się maja zachować. A ten chłopak już takim dzieckiem nie był, skończyłby w tym roku 18 lat ale jak zwykle ludzie nie wiedza, nie znaja a najwięcej maja do gadania. Lepiej nie wypowiadaj się wcale jak zycia nie znasz człowieku.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 13:53:01

czy ty zastanowiles się co napisałeś?? gdzie ty się wychowałeś? wspołczuje twoim dzieciom. widać ze dzieciństwa wogole nie miałeś. trzymalbys dzieci w klatce, które jak jak gdzies wyjda to nie wiedza jak się maja zachować. A ten chłopak już takim dzieckiem nie był, skończyłby w tym roku 18 lat ale jak zwykle ludzie nie wiedza, nie znaja a najwięcej maja do gadania. Lepiej nie wypowiadaj się wcale jak zycia nie znasz człowieku.

Czemu piszesz "skończyłby". Czasem warto pokaleczyć paluchy zamiast bezwładnie tłuc nimi o klawiaturę. Ja wierzę, że chłopak żyje i się znajdzie. Ładny, młody chłopak, całe zycie przed nim.Nie znam go, widzę zdjęcia i mam nadzieję, że za moment wróci do domu. Życzę tego jego rodzinie z całego serca.

#38 ~oscar~

~oscar~
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 16:04:58

a niewiesz dokladnie czy ta dziewczyna to blondynka czy brynetka byla ? bo to tez wazne

blondynka

#39 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 18:15:17

dziewczyno powiedz w końcu prawde!!! nie masz serca? prawda i tak wyjdzie na jaw!!

#40 ~cccc~

~cccc~
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 20:46:08

czy to prawda, że kamera zarejestrowała, że chłopak wychodził z wody ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych