Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

119 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ryjek~

~Ryjek~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 13:05:05

A ja bym proponował aby pani Ewa wróciła do starej nazwy EMIGMA i odcięła się od Gesslerowej lepiej nie mieć nic wspólnego z tą babą która bardziej zaszkodziła nisz pomogła

#22 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 13:13:40

Marta, ale z ciebie przygłup.

#23 ~marciocha~

~marciocha~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 13:22:40

Pani Magda chciala postawic to miejsce na nogi, aby sprawnie funkcjonowala, no i oczywiscie przynosilo zyski, jednak panoszenie sie wlascicielki sprawilo ze sytuacja nabrala zupelnie innego obrotu sprawy. Wlascicielka stwierdzila ze " w Radomiu ciezko jest ludzi z domu wyciagnac", moim zdaniem to nie jest prawda, poniewaz wlasnie dlatego przeprowadzana byla rewolucja aby zwabic Radomian do tego miejsca. No ale cóż, czasem emocje biorą górę a zachłanność i pazerność ludzi jest nie do opisania.

#24 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 13:32:16

moje zdanie po obejrzeniu programu jest takie. Właściciele dyskoteki czy restauracji bo nie wiem jak ją teraz nazwać, ale chyba dyskoteki nie powinni zapraszaćMagdy Gesler zamierzając z góry że nadal będą prowadzić dyskoteki. Zachowanie właścicielki było karygodne, nigdy bym się nie spodziewał, że tak się może zachować osoba dorosła, poważna prowadząca jakiś bisnes. Dla mnie po prostu Magda Gesler została oszukana, a może chodziło o reklamę dyskoteki i rozgłos ??? Ja nigdy tam nie pójdę nawet na tą golonkę. Zjem gdzie indziej.

#25 ~lol....~

~lol....~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 13:32:32

http://wiadomosci.on...,wiadomosc.html

#26 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 13:36:43

zgadzam się z moim przedmówcą, nie jest tak że Radomianie siedzą w domach, to nas właśnie może obrażać, chodzą do restauracji, barów, pubów, kin, teatru, trzeba tylko spojrzeć na to z innej perspektywy. Może właśnie nie chodzą Radomianie tam bo mnie ma po co. Wiele osób a zwłaszcza starych nie interesuja dyskoteki, a może dancingi by coś zmnieniły, dancing, dobre jezenie i trunki może to jest klucz do sukcesu. Jeden punkt prawei został zrealizowany ale upadł, czyli jedzienie już było, co dalej ????

#27 mucha56

mucha56

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 62 postów

Napisano 31 marzec 2012 - 13:42:17

Zysk z tego show mają tylko Geslerowa ,TVN i ci którzy zjedli golonkę popijając piwem.Paskudne babsko,zadufane ,naraziło ludzi tylko na straty.Dziwię się ludziom że ją zapraszają.Jak można z takimi kłakami pałętać się po kuchni,co na to sanepid?A ta właścicielka tego budynku to dopiero paniusia.Szkoda mi tej właścicielki resteuracji,widać że mają problemy i chcą się ratować,ale w Radomiu popłatny interes to jest być Prezydentem albo radnym.

Co ty będziesz pisał mi o sanepidzie widziałeś jak kucharz robił tam żurek albo barszcz czerwony? Jak bym dostał żurek z proszku to sam bym piepsznoł nim w kucharza.
Skoro właścicielka wróciła do prowadzenia dyskotek w weekendy bo to dodatkowy dochód to i wróci do robienia żarcia z instantów bo to też ogranicza wydatki.

Moja noga tam nie postanie, a właścicielce proponuje poprawienie kultury osobistej.

Ten artykuł spokojnie można podpiąć do tematu "dlaczego upada ulica Żeromskiego, właśnie dlatego, że wszyscy właściciele lokali nastawiają się na szybki zarobek, a nie na jakość !!!

#28 ~roman~

~roman~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 14:01:20

A ja wiem że to jest wszystko reżyserka na potrzeby programu, ciekawe czy wiecie że na tę kolację co zapraszają to połowa klientów to ludzie z TVN ? Przychodzą sie za darmo najeśc i napic. Tam juz z góry bylo powiedziane ze Gesler nie podpisze sie pod ta restauracja. Nie oceniajcie zle wlascicielki bo nie znacie calej prawdy. To wszystko chodzilo o show pani Gesler.

Kłamstwo. To w większości znajomi, rodzina i wiem to z własnego doświadczenia.

#29 ~Mudżahedin~

~Mudżahedin~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 14:08:47

Może nie wszyscy wiedzą - jak ktoś przegapił, to śmiało można obejrzeć na TVN Player. Tutaj link :

http://tvnplayer.pl/programy-online/kuchenne-rewolucje-odcinki,114/odcinek-5,S05E05,10911.html

#30 ~eloj~

~eloj~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 14:32:10

odcinek pokazuje tylko poziom buractwa radomia.

#31 ~polaczky~

~polaczky~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 15:37:06

A ja uważam, że ten odcinek kuchennych rewolucji pokazał .... Radom w pigułce. Może ludzie, którzy to oglądali w innych częściach Polski nie będzie to obchodziło, ale moim zdaniem ten odcinek pokazał w soczewce wszystkie przywary tego miasta i ten wpis kieruję do wszystkich mieszkających w Radomiu i okolicach.

1. Sama Gesslerowa powiedziała, że w tym mieście miesza się teraźniejszość i przeszłość. Chodziło o komune. Z jednej strony zabytkowe budynki, ale rozwalające się i nowe odrestaurowane - tylko do siebie niepasujące. Kontarst między Starym Browarem i nową elewację - "zielone tynki". Dzizas, cały Radom jest taki disco-polo-bazarowo-odpustowo-ciepłe-kluchy. Jak już coś się odnawia to musi to być kiczowate, pstrokate, brak wyczucia przestrzeni i kolorów. Nie mówię tutaj o Żeromce - centralna ulica miasta jest naprawdę ładnie odrestaurowana, ale chodzi mi o to co się dzieje, jak odejdziemy trochę dalej. Zróbcie mały test sami. Przejedzcie się po Radomiu czy to autobusem, czy samochodem i porozglądajcie się uważnie. Zajrzyjcie w uliczki i zaułki, których zazwczyaj nie zauważacie jak jeździcie do pracy, czy szkoły. Z jednej strony ładne, ale zaniedbane budynki i "jeb" nowoczsny pstrokaty budynek ze szkła i stali niepasujący do niczego. A jak wogóle nie ma nowoczesnych budynków to widoki robią się naprawdę depresyjne. I to nawet w centrum. Jakieś uliczki bez asfaltu, jakieś gołębniki, stare garaże i pozostałości betonowych ogrodzeń, jakieś pręty wystające z ziemi. Dzizas - najfajniej jest, jak przez kilka dni powieje i z miasta przylecą foliowe torebki czy inne śmieci i tam na tych prętach to się pozaczepia. Nikt tego przez lata nie sprząta, folia zrobi się szara, a papier czarny, bo się rozłoży. Tak naprawdę to wszyscy żyjemy obok wielkiego kompostownika. Syf, kiła i mogiła.

2. Taplanie się we własnej beznadziejności odcinek I. Normalnie ręce mi opadły. Przyjeżdza Gesslerowa, bo ja zaproszono by zrobiła rewolucje. Tak? Pierwsze co to stwierdziła (według mnie bardzo dobrze), że ten "baranek" czy zaprawa cementowa, cokolwiek, zasłania piękne cegły i należy to skuć, aby cegły odsłonić. I co? Oczywiście, że nie. Płacz i zgrzytanie zębami, bo coś trzeba zrobić. Chodzi mi o to, że z jednej strony chcemy coś zrobić aby było lepiej, a jak przychodzi co do czego to nagle nie, bo nie. To jest właśnie taplanie się we własnej beznadziejności. Wszyscy chcemy, żeby było lepiej, ale to "lepiej" ma przyjść bez jakiegokolwiek wysiłku. Myślę, że zadziałało tutaj takie typowe radomskie cwaniactwo - przyjedzie Gesslerowa i nas rozreklamuje (za darmo), udamy, że coś zrobimy, wszyscy się dowiedzą (reklama) i zarobimy kupę pieniędzy.

3. Taplanie się we własnej beznadziejności odcinek II. Pan kucharz i jego potrawy. Dzizas. Kuchenne rewolucje nie są nowym programem. Ten program jest emitowany od conajmniej dwóch lat, niesprawdzałem, ale wydaje mi się, że jakiś dłuższy czas już można to oglądać. Założe się, że wcześniej ktoś z TVN przyjechał, sprawdzał lokal i poinformował właścicieli, że przyjedzie Gesslerowa. Według mnie, Gesslerowa nie przyjeżdza sobie ot tak w ramach niespodzianki. Trzeba być na to przygotowany. Ba, a nawet jeżeli nikt z TVN nie przyjedzie sprawdzić lokalu to jak wysyłasz zgloszenie to musisz być przygotowany!! Wiem wiem, ale o co mi chodzi? Teraz zachodzę sobie w głowę, dlaczego kuchnia, kucharz (wiedzieli/niewiedzieli że Gesslerowa przyjedzie) przygotowywali swoje potrawy z proszku? Żurek z proszku, pomidorowa z proszkiem, spagetti ze słoika. Ja nie mogę, no trzeba być jakimś kompletnym ignorantem!! Przecież wiadomo było, że Gesslerowa to odrazu wyczuje - trzeba było obejrzeć jakikolwiek odcinek KR i tam często też podawano potrawy z proszku i za każdym razem Gesslerowa to wyczuwała. Ja nie wiem, co sobie tam na kuchni myśleli?? Taplanie się we własnej beznadziejności w ramach zasady "Jakoś to będzie". Przyjedzie Pani Gessler - trochę pokrzyczy na potrawy i jakoś to będzie. Tak jak w całym Radomiu. Jakoś to będzie i olewamy sprawę.

4. Jazda na Radom. Było mi smutno i wesoło w pewnej scenie. Czekają na właścicielkę kamienicy, no i mamusia-histeryczka i synek w płacz. Normalnie w płacz. Ja wybuchłem śmiechem to ogladając. Nic się nie stało, a oni już płaczą (zapraszam do paragrafu nr.2). Ale zrobiło mi się smutno po tym jak zaczęli narzkać, jak to w Radomiu ciężko o pracę. Jak ja teraz znajdę pracę - zanosił się synek, a zaraz za nim mamusia. Normalnie jakaś trauma, kosmos. I tutaj też jest taka mała prawda o Radomianach. Wieczne narzekanie na to że pracy nie ma. Ile to ja się nasłuchałem od osób pracujących, że pracy w Radomiu nie ma. Fakt, jest spore bezrobocie, ale większość jest to bezrobocie statystyczne. Ile to się ja nasłuchałem, jak ktoś pracuje na czarno, ale bide pobiera, cwaniacko. Jakoś Radom taki biedny (w opowiadaniach), ale wszyscy samochodami jeżdzą. Chodzi mi generalnie o to, że do narzekania to pierwsi, nawet jak się nic nie stało. Zawsze, wszystko można zrzucić na "Radom", bo to takie złe miasto, że bezrobocie, że władza itd. Wogóle "Radom" to takie mityczne złe stowrzenie, które wsysa całą dobrą energię i pozostawia nędze. Wszystkie swoje niepowodzenia można zrzucić na "Radom", bo .... tak. Ale samemu coś zrobić, albo zobaczyć własne wady i zrozumieć błędy to już nie. Zawsze jest to wina "Radomia". Trzeba zrozumieć, że Radom tworzą mieszkańcy i to właśnie społeczność tego miasta tworzy tutejszą atmosferę, klimat gospodarczy, klimat społeczny, a nie odwrotnie.

5. Radomskie cwaniactwo w wykonianiu lokalnego biznesu, czyli dlaczego wyszło jak wyszło. W połowie listopada całe miasto wiedziało, że Gesslerowa odwiedza Enigmę. Były o tym informacje na lokalnych portalach internetowych i nawet w radiu - szukano kucharza. Od razu zrobiło się głośno o Enigmie i kilku moich znajomy nawet odwiedziło ten lokal. Założe się, że obroty wzrosły i właściciele pomału wychodzili z finansowego dołka. Ale to za mało - trzeba jeszcze kilka złotych dorobić!!! No i zrobiono dyskotekę w sobotę. I teraz tak: wiadomo było, że Gesslerowa ponownie odwiedzi lokal, aby sprawdzić jak daje sobie radę. BYŁO WIADOMO. Gesslerowa powiedziała: albo dyskoteka, albo restauracja. Ale kogo to obchodzi, jakoś to będzie (zapraszam do paragrafu nr.3). Wogóle Gesslerowa to mądra kobieta, nie da sobie w kaszę dmuchać. Jeżeli odwiedzała lokale z innych odcinków to najczęściej robiła to za dnia i w środku tygodnia - widać to było w programach. Tylko, że tym razem ona coś przeczuwała i postanowiła odwiedzić Pyszny Browar właśnie w sobote i właśnie wieczorem. A właściciele pewnie uznali, że tak nie będzie i jakoś to będzie - odwiedzi ich na tygodniu. Ja się tylko zastanawiam jaki tam musiał panować popłoch, kiedy się dowiedzieli, że przyjechała z wizytą, że aż DJ-owi wynieśli sprzęt. Może to trochę zabrzmi głupio i cwaniacko, ale jeżeli już miałbym uruchamiać dyskotekę w sobotę (bo jednak muszę dorobić te pieniądze - kredyty, czynsze itd) to zrobiłbym to po jej ponownej wizycie. Jak już odwiedziła lokal!!! Ale nie - każdy, nawet najmniejszy zarobek się liczy. Nieważne co i nieważne jak. I to jest właśnie takie Radomskie cwaniactwo.

Możecie się zgadzać z moimi opiniami, albo i nie, ale ten odcinek pokazał z boku jaki klimat panuje w Radomiu. Nie mówię tutaj, że wszyscy są tacy cwaniacy, chodzi mi bardziej o taki ogół. Ja osobiście wyczuwam właśnie taki klimat bazarowo-wiejsko-paranoiczno-narzekańsko-cwaniacko-beznadziejny. Dlaczego jeszcze paranoiczno? Bo Radom jest zły, ale wszyscy są cacy. Mały morał? Wszyscy musimy spojrzeć najpierw na siebie i zobaczyć czego nam brakuje i za nasze błędy musimy obwiniać nas samych.

Pozdrawiam

#32 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 15:47:24

Kucharz który zrobił tą super golonkę nauczył się tego przepisu w KARCZMIE w której pracuje do tej pory...szkoda że nie da się opatentować przepisu bo pewnie pozwali by go na 1000 tys. golonek...i został by BANKRUTEM :)

#33 mucha56

mucha56

Bywalec

• PipPipPip
  • 62 postów

Napisano 31 marzec 2012 - 15:50:56

popieram w 100% ~polaczky~

Użytkownik mucha56 edytował ten post 31 marzec 2012 - 15:52:18

#34 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 16:06:23

głupia idiotko wejdź na profil magdy gessler na facebooku to tam zobaczysz ilu ludzi dziękowało jej za kolacje!
robi konkursy gdzie nagrodą jest wejście do lokalu. 6 osob z ekipy enigmy nie wygra z internautami. Na kolana i przepraszać za takie chamstwo!!! Ludzie z tvn mogą sobie kupić każdą knajpe i nie muszą za darmo jeść haha.. Z góry powiedziane? kurw... jak czytam takie brednie to mi słabo. Zamiast użalać się na głupią krową, która jest chamką to weźcie pod uwage inne sezony i to ilu ludziom Magda Gessler pomogła.

Sama jestes glupia idiotka bo dziewczyna, ktorej wypowiedz krytykujesz ma milionowo procentowa racje. jak nie masz pojecia to sie nie wypowiadaj publicznie bo sama sie kompromitujesz.

#35 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 16:10:34

Kłamstwo. To w większości znajomi, rodzina i wiem to z własnego doświadczenia.

W mniejszości ludzie TVN. Nie jest to również reklama dla kanajp, tylko dla potrzeb telewizji. Równiez znam to z własnego doświadczenia.

#36 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 16:11:30

Po jaką cholerę ta cała pani Ewa zapraszała Magdę Gessler skoro nie miała zamiaru nic zmieniać.Prawdę mówiąc jak się dowiedziałam że w Radomiu będzie przeprowadzana kuchenna rewolucja to miałam ochotę się wybrać do tego lokalu po całej przemianie,ale teraz po obejrzeniu programu zmieniłam zdanie.Właścicielka pokazała chamstwo i brak kultury.Jednak nie oceniajcie całego miasta przez pryzmat jednej pyskatej baby,w Radomiu jest mnóstwo wspaniałych i kulturalnych ludzi i fajnych lokali które nie potrzebują robić z pomocą Gesslerowej szoł żeby pozyskać klientów (lub stracić jak Enigma). Antyreklama to się pani Ewie udała,nie ma co :(

#37 ~licek~

~licek~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 16:16:00

A gdzie mozna zjesc spod reki kuicharza którego wygrała golonak ( gruby z broda :) ?????????????

#38 ~Goldmann~

~Goldmann~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 17:02:29

Większość tego cyrku to ustawka i nic więcej. Myślicie że TVN może pozwolić sobie na przypadek?
To jest show musi być cyrk, wyzwiska, przekleństwa - bez tego oglądalność byłaby zerowa.

Oczywiście pomijając ustawkę, od razu można było zauważyć niechęć Gessler do miasta. Już przed wejściem do lokalu powiedziała że najchętniej by tu wcale nie przyjeżdżała.

Prawdziwą rewelacją odcinka była właścicielka całego budynku w którym znajdowała się knajpa, twarz mówiła wszystko.
Widać że tylko "siostra w wierze", zatrzymała Gessler i podczas uroczystej kolacji wspólnie brylowały. שָׁלוֹם

#39 ~jaaakiśktoś~

~jaaakiśktoś~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 17:32:59

A gdzie mozna zjesc spod reki kuicharza którego wygrała golonak ( gruby z broda :) ?????????????

Ten kucharz pracuje w Karczmie,jedzonko palce lizać

#40 Marlon

Marlon

VIP

• PipPipPipPip
  • 12338 postów

Napisano 31 marzec 2012 - 17:37:34

Niech geslerowa nawet tu nie przyjeżdża. Bo Radomianie nie popuszczą za pokazanie takiego wizerunku miasta!

Przecież to nie wina Gesslerowej tylko właścicielki lokalu że tak pokazano Radom...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych