Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 10:50:58

Nowe Miliony trafią do kieszeni mieszkańców regionu, ja pier...., a ja jeszcze poprzednich nie zdążyłem wydać!  Co to będzie?, Co to będzie?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 12:01:28

Zapłać alimenty za swojego guru Mateusza z KOD.

#3 ~sobuś~

~sobuś~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 12:25:13

Kiedy obwodnica Tarnobrzega , może Perełka by na ten temat ponformował mieszkańców.

#4 ~wanga~

~wanga~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 18:07:34

Poseł obiecuje kumulację dobroci jaka spłynie na mieszkańców małych, dużych i firmy będące w ostrej niewydolności oddechowej dla których nie tylko będą kroplówki ale nawet transplantacje nowych organów. To wszystko za sprawą zwyklego posła z Żoliborza. Trzeba uważać żeby ta fala dobroci nie zatopila oczekujących. Skoro jest tak jak to przedstawia pan poseł to rodzi się proste pytanie po co jest potrzebny sejm i rząd skoro to wszystko będziemy mieć od jednego posła? Po co  pan jest potrzebny w sejmie skoro nic pan nie znaczy?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 20:17:53

Ale elektryczne PKS-y dowiozą nas wszędzie - będą co pół godziny kursy z Maziarni do Golców, jak dobrze zagłosujecie.

#6 ~Tatsu~

~Tatsu~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 08:21:48

Artykuł mówi Rafał Weber na budowie obwodnicy Niska i Stalowej gdzie on jest na tej budowie nie widzę tu żadnej budowy nie mydlcie oczu ludziom bo na razie nie ma żadnej budowy miało ruszyć w marcu a tu nic a potem będą poślizgi budowlane jak to w Polsce zrobić obwodnicę w centrum miasta to coś nowego a przy tym zniszczyć tyle terenów zielonych na co te parki wokół obwodnicy zrobiono żeby ludzie robili za filtry spalin to woła o pomstę do nieba

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych