Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Poseł PiS Dominik Tarczyński zapowiedział właśnie, że przy pierwszym możliwym spotkaniu... spoliczkuje Janusza Korwin-Mikkego z Konfederacji.

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 10:42:40

Stawiam dolary przeciw orzechom że dostanie baty od 76 latka

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 10:45:21

Jaki elektorat taki,,,,

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 10:50:25

Jaki elektorat taki,,,,

taki iak ich reprezentant? bhahahahhahaha

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 07:22:56

Bydlakowi Korwinowi to by się należało, chociaż z drugiej strony jest jest już starcem z odchyleniami

#5 ~dlawo~

~dlawo~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 07:28:35

Stawiam dolary przeciw orzechom że dostanie baty od 76 latka

Już jenot pobił Lecha

#6 ~slawo~

~slawo~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 07:41:34

Kim jest poseł Tarczyński?
Dominik Tarczyński w 2015 roku pierwszy raz został wybrany do Sejmu. Zasłynął swoją wypowiedzią skierowaną do Lecha Wałęsy. "Bolek mówi przez media do posła na Sejm RP, że ‘wyrwie mnie z korzeniami’. Zapraszam cię na solo, bydlaku” - pisał Tarczyński na Twitterze. Po fali krytyki i takich reakcjach jak spotkanie z trzema rosłymi mężczyznami w galerii handlowej w Kielcach, Tarczyński za swój wpis przeprosił.
Poseł pokazał się też jako zaprzeczenie sloganu "partia bliska ludziom", na którym lansowała się jego partia. W sieci zamieszczał swoje zdjęcia z egzotycznych podróży, luksusowego basenu czy ubrany w warte kilka tysięcy złotych futro z jenota.
Jeszcze zanim został posłem, było o nim głośno, gdy pilnował namiotu "Solidarnych 2010" na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, jednocześnie będąc na zwolnieniu lekarskim w TVP.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 10:29:13

A ja obiecuję, że jeśli uda mi się spotkać jenota w realu, to strzelę go w pysk przy ludziach.

Żałuję, że tego nie zrobiłem, kiedy widywałem go w galerii Echo.

Zobaczymy, czy jest taki kozak, tępy rzemień, który chce bić facetów po 70-ce.

#8 ~zasiłkowy boss slawo~

~zasiłkowy boss slawo~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 20:39:57

Kim jest poseł Tarczyński?
Dominik Tarczyński w 2015 roku pierwszy raz został wybrany do Sejmu. Zasłynął swoją wypowiedzią skierowaną do Lecha Wałęsy. "Bolek mówi przez media do posła na Sejm RP, że ‘wyrwie mnie z korzeniami’. Zapraszam cię na solo, bydlaku” - pisał Tarczyński na Twitterze. Po fali krytyki i takich reakcjach jak spotkanie z trzema rosłymi mężczyznami w galerii handlowej w Kielcach, Tarczyński za swój wpis przeprosił.
Poseł pokazał się też jako zaprzeczenie sloganu "partia bliska ludziom", na którym lansowała się jego partia. W sieci zamieszczał swoje zdjęcia z egzotycznych podróży, luksusowego basenu czy ubrany w warte kilka tysięcy złotych futro z jenota.
Jeszcze zanim został posłem, było o nim głośno, gdy pilnował namiotu "Solidarnych 2010" na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, jednocześnie będąc na zwolnieniu lekarskim w TVP.

Po tej wypowiedzi nerwy puściły Dariuszowi Michalczewskiemu, dobremu znajomemu byłego prezydenta Polski. Bokser zapowiedział, że chętnie zastąpi Wałęsę, gdyby doszło do bójki.

"Ten bydlak nie zna granic. Jak jest w takiej dobrej formie, to niech skoczy nie do pana Wałęsy, ale do mnie, faceta w sile wieku. Chętnie dam mu lekcję szacunku. Nie będę boksował go delikatnie, tylko tak mu wjeb... jak kozie za obiery. Ten goguś z PiS nie ma prawa obrażać pana prezydenta i lepiej, żeby mnie nie spotkał na swojej drodze" – deklarował Michalczewski.

Do potyczki nie doszło, a Tarczyński za swoje słowa usłyszał reprymendę od ówczesnego szefa klubu PiS Ryszarda Terleckiego.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 05:03:09

Po tej wypowiedzi nerwy puściły Dariuszowi Michalczewskiemu, dobremu znajomemu byłego prezydenta Polski. Bokser zapowiedział, że chętnie zastąpi Wałęsę, gdyby doszło do bójki.
"Ten bydlak nie zna granic. Jak jest w takiej dobrej formie, to niech skoczy nie do pana Wałęsy, ale do mnie, faceta w sile wieku. Chętnie dam mu lekcję szacunku. Nie będę boksował go delikatnie, tylko tak mu wjeb... jak kozie za obiery. Ten goguś z PiS nie ma prawa obrażać pana prezydenta i lepiej, żeby mnie nie spotkał na swojej drodze" – deklarował Michalczewski.
Do potyczki nie doszło, a Tarczyński za swoje słowa usłyszał reprymendę od ówczesnego szefa klubu PiS Ryszarda Terleckiego.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 05:26:32

To może przeciw bokserskiemu emerytowi Michalczewskiemu wystawimy jakiegoś czynnego boksera o prawicowych poglądach, a takich nie brakuje !        :P  

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 05:27:45

polskie śmiecie z policji powinno się zabijac jak będzie wojna

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 11:00:10

Aż trzech korekt potrzebowały oświadczenia majątkowe posła PiS Dominika Tarczyńskiego - zapomniał wpisać do nich, że sprzedał dom, źle wpisał działki i nie wskazał, że jego działalność gospodarcza jest w stanie zawieszenia. Korektę do oświadczenia z 30 kwietnia tego roku i poprzednich poseł wysłał na miesiąc przed wyborami, 9 września.

#13 ~jedziemy~

~jedziemy~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 12:19:38

majki kurw ini może walczyć,  boniemu w pysk zapier dolił  ale  ten poseł to młodszy byczek  majki kurw ini raczej  dostanie omłot  B)

#14 ~PO to szambo~

~PO to szambo~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 12:22:16

michalczewski ma obity dekiel i już mu się jebie hahahahaha

ochroniarz UBeka   !!!!! 

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 13:19:28

To może przeciw bokserskiemu emerytowi Michalczewskiemu wystawimy jakiegoś czynnego boksera o prawicowych poglądach, a takich nie brakuje !      

Facet w sile wieku dumnie i honorowo chce bić staruszka.

Kiedy w jego obronie staje emerytowany bokser, to wtedy trzeba wystawić przeciw niemu kogoś młodszego i silniejszego.

Najmijcie kilku patryjotuw z bejsbolami, żeby było jeszcze bardziej honorowo, i żeby duma ze zwycięstwa byłą większa ^^

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 17:02:25

Facet w sile wieku dumnie i honorowo chce bić staruszka.

Kiedy w jego obronie staje emerytowany bokser, to wtedy trzeba wystawić przeciw niemu kogoś młodszego i silniejszego.

Najmijcie kilku patryjotuw z bejsbolami, żeby było jeszcze bardziej honorowo, i żeby duma ze zwycięstwa byłą większa ^^

Bokser niech stanie przeciwko bokserowi, a polityk przeciwko politykowi , to chyba proste, jak prostak Michalczewski...

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 17:16:03

Bokser niech stanie przeciwko bokserowi, a polityk przeciwko politykowi , to chyba proste, jak prostak Michalczewski...

Jak będziesz bił małe dziecko to sobie tłumacz, że walczysz jako człowiek przeciwko człowiekowi, więc jesteś uczciwy i honorowy ^^

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 17:21:19

Jak będziesz bił małe dziecko to sobie tłumacz, że walczysz jako człowiek przeciwko człowiekowi, więc jesteś uczciwy i honorowy ^^

Co tu ma piernik do wiatraka ....

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 18:15:20

to chyba proste

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 18:23:46

majki kurw ini może walczyć,  boniemu w pysk zapier dolił  ale  ten poseł to młodszy byczek  majki kurw ini raczej  dostanie omłot  B)

Korwin - Mikke jako polityk niewiele zrobił, bycie w ciągłej opozycji nie jest sztuką - sztuką jest mądre rządzenie tak jak robi to PiS !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych