Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

75 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2017 - 18:08:25

Nie.
I nie chce
To zly osobnik jest

To jak chcesz sie tego lipca pozbyc? marudzac tylko na forum?

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2017 - 18:22:01

Posla lipca nie wyrzucą.
On takie piekne miesiecznice urzadza

#63 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2017 - 19:52:39

Mam nadzieje ze pijaka wyrzuca.

#64 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 11:32:40

Czy ten Kaczynski jest niepowazny czepia sie Misiewicza zamiast zrobic porzadek z tym pijakiem lipcem, brak slow!!!

#65 ~lider~

~lider~
  • Goście

Napisano 10 maj 2017 - 06:43:55

człowiek bez honoru, intrygant poobstawiał sie zaufanymi ludzmi ,bez jego zdania nic nie mozna zrobic w powiecie, obudzcie sie pora skonczyc z taka osoba nie wybierajac go w wyborach, co zrobił jako poseł dla starachowic, jedynie co mu wychodzi to organizowanie comiesiecznych obchodów katastrofy smolenskiej i do tego ta twarz przepita aż niemiło patrzec

#66 ~Obywatel~

~Obywatel~
  • Goście

Napisano 19 maj 2017 - 15:49:44

człowiek bez honoru, intrygant poobstawiał sie zaufanymi ludzmi ,bez jego zdania nic nie mozna zrobic w powiecie, obudzcie sie pora skonczyc z taka osoba nie wybierajac go w wyborach, co zrobił jako poseł dla starachowic, jedynie co mu wychodzi to organizowanie comiesiecznych obchodów katastrofy smolenskiej i do tego ta twarz przepita aż niemiło patrzec

Niestety wstyd ze ktos taki nas reprezentuje, a to wszystko dlatego ze PiS go wystawia jakby nie mieli lepszych kandydatow.

#67 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 19:36:44

Niestety wstyd ze ktos taki nas reprezentuje, a to wszystko dlatego ze PiS go wystawia jakby nie mieli lepszych kandydatow.

sa inni ludzie ale taki lipiec ich zawsze eliminuje ;)

#68 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2017 - 17:10:35

kto na tego lipca glosuje? mam nadzieje ze w najblizszych wyborach PiS wystawi kogo normalnego a nie tego alkoholika!

#69 ~k.~

~k.~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2017 - 17:40:16

kto na tego lipca glosuje? mam nadzieje ze w najblizszych wyborach PiS wystawi kogo normalnego a nie tego alkoholika!

Nie może to być prawdą,że poseł jest alkoholikiem! Wygląda jakby był chory.Twarz obrzęknięta czerwona.Może jakieś nadciśnienie i stąd to rzekome lobbowanie za klinikami?
Nawet martwię się o niego,chociaż pis- u nie lubię,ale szacunek i życzliwość ,dla człowieka, są ważniejsze niż poglądy polityczne.Więcej empatii dla wszystkich,dla posła też.

#70 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2017 - 10:22:17

Nie może to być prawdą,że poseł jest alkoholikiem! Wygląda jakby był chory.Twarz obrzęknięta czerwona.Może jakieś nadciśnienie i stąd to rzekome lobbowanie za klinikami?
Nawet martwię się o niego,chociaż pis- u nie lubię,ale szacunek i życzliwość ,dla człowieka, są ważniejsze niż poglądy polityczne.Więcej empatii dla wszystkich,dla posła też.

Tak powinnismy bardziej wspolczuc alkoholikowi przeciez to choroba ;) ale dlaczego tego alkoholika mamy wybierac? Czlowiek pod wplywem alkoholu jest nieobliczalny czyli to dyskwalifikuje Lipca!

#71 ~k.~

~k.~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2017 - 12:54:54

T,przede wszystkim, źle świadczy o poziomie wyborców.No cóż,jaki pan, taki kram.Tylko Polski szkoda.

#72 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 08:07:18

Przestan pisac bzdury lipiec jaka masz niby chorobe?

Jak to mozna sie podszywac pod wyborce by bronic samego siebie ;)

Ja osobiscie zaglosuje na kogokolwiek innego byle nie na ciebie lipiec, chociaz jestem zwolennikiem obecnego rzadu-PiS. W naszym miescie chcemy zmian a nie twoich kretactw lipiec!

#73 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 17:18:52

to jakies  zarty z tym lipcem, dlaczego media tym sie nie interesuja?

powinni juz dawno do wyrzucic z partii

#74 ~k.~

~k.~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 21:49:44

Ja osobiscie zaglosuje na kogokolwiek innego byle nie na ciebie lipiec, chociaz jestem zwolennikiem obecnego rzadu-PiS. W naszym miescie chcemy zmian a nie twoich kretactw lipiec!

Proszę Cię,nie bierz tego serio.Nie jestem " lipiec", jakby co to bardziej mogłabym być " lipcową",hehe,ale też nie jestem.
Ironii nie zrozumiałeś?Zgadzam się.Pan Lipiec powinien zakończyć karierę polityczną,ale z pewnością tego nie zrobi,bo taka " fucha"jest jak "milion dolarów".Pan poseł niczego dla miasta nie zrobił i już nie zrobi.No,chyba że tą " dobrą zmianą" dla Starachowic są prywatne wizyty J Kaczyńskiego i nadzwyczajne uhonorowanie rodziny K.Chcesz zmian ?,nie licz na pis.

#75 ~mm~

~mm~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 20:19:28

Jak to jaka chorobe? FILIPINSKA !!! Zarazil sie od Kwaniewskiego!!!

#76 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2017 - 20:41:10

Wszystko wskazuje na to ze juz po Lipcu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych