Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

porządne biurka do firmy. gdzie kupić ?

biurka meble

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Awitta~

~Awitta~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 10:54:01

Hej wszystkim. Poszukuje dobrych jakościowo a przy tym designerskich biurek. Niebawem zmieniamy biuro, tym razem bedziemy się w nim spotykać z klientami dlatego zalezy mi na tym by były to meble dobrej jakości a jednocześnie nie takie sztampowe. Odwiedziałam już kilka sieciówek ale nic nie przykuło mojej uwagi na dłużej. może Wy podzielicie się jakimiś sprawdzonymi namiarami na jakieś sklepy ? Z góry dzięki :)

#2 ~bernadka55~

~bernadka55~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 11:00:35

hmm wiesz co tak naprawdę to sklepów z meblami nie brakuje. jesli zalezy Ci na czyms niepowtarzalnym i oryginalnym to moze warto pomyslec o zamowieniu ich u producenta, ktory wykona je zgodnie z Twoim projektem i pod konkretny wymiar ? ja zamawiam w ten sposob meble do mieszkania i uważam, że jakośc takich rzeczy jest nieporównywalnie lepsza do tych z sieciówek.

#3 Zosia_K

Zosia_K

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 13 marzec 2019 - 10:45:28

U mnie w biurze wymieniłam stare biurka na modele narożne od mirjan24. Modne, nowoczesne i prezencję maja desingerską. Polecam Ci szczególnie właśnie biurka narożne - pracownice sobie chwalą, że mają więcej miejsca i wygląd tez od razu jest na "+" - coś innego  :)

#4 JadziaKobierska

JadziaKobierska

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 12:56:42

Ważną kwestią jest w biurze jest również oświetlenie. Zadbaj o to już dziś i sprawdź jak poprawnie oświetlić miejsce swojej pracy twilightlamps.com/jak-oswietlic-miejsce-pracy-kilka-cennych-wskazowek/

#5 Weronika321

Weronika321

Bywalec

• PipPipPip
  • 89 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 22:45:11

Ja ostatnio kupowałam biurko z kolekcji Calabrini wykonane z dębu z firmy: http://meblefirany.pl  Biurko jest naprawdę świetne, wygodne pod względem wysokości, wygląda atrakcyjnie. Na dodatek jest pojemne i można bez problemu pomieścić tam swoje dokumenty albo inne rzeczy.

#6 ~BeataR~

~BeataR~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 13:56:36

tak biurka robione na zamówienie to faktycznie najlepsze rozwiązanie. Ja ze swojej strony polecam polskiego producenta - GEORGE AZZAR. Kupowałam u nich biurko i 2 stoliki kawowe. Bardzo dobra jakość wykonania, darmowa i szybka dostawa. Bardziej designerskich biurek nie znajdziesz :)

#7 ~Adekk~

~Adekk~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 13:02:52

Ja też polecam george azzar. Mam od nich 1 biurko i kilka mebli zamówionych już typowo do domu ( do sypialni i do jadalni). Super jakość, terminowa realizacja zamowienia. Kontakt z producentem bezproblemowy i sprawny.

#8 ~Awitta~

~Awitta~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 12:54:50

dziękuje Wam bardzo za wszystkie odpowiedzi i namiary na george azzar. wlasnie przejrzałam ich stronkę i wpadły mi w oko modele NICOLE i GO. Fajnie się składa bo akurat są po promocji :) Jutro zadzwonie do tej firmy i dopytam o szczegóły :)

#9 ~Adekk~

~Adekk~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 09:22:01

awitta to daj znać czy się udało złożyć zamówienie. fajne modele wybrałaś : ogólnie lubie zamawiać u producentów a nie kupować gotowców bo zawsze można spersonalizować taki mebel i zrobić go w pelni dla siebie i pod siebie.

#10 ~Awitta~

~Awitta~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 11:31:31

awitta to daj znać czy się udało złożyć zamówienie. fajne modele wybrałaś : ogólnie lubie zamawiać u producentów a nie kupować gotowców bo zawsze można spersonalizować taki mebel i zrobić go w pelni dla siebie i pod siebie.

tak udało się :) teraz tylko wytrzymać te kilka tygodni i bede sie cieszyć nowymi mebelkami :) nie sądziłam, że taki zakupy będą mnie kręcić bardziej niż nowe buty czy torebka :)

#11 ~degana~

~degana~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 10:47:08

ja w george azzar kupowałam stół z kompletem krzeseł do jadalni :)  Jakość bez zarzutu, design bardzo ciekawy, lubię takie nowoczesne wzornictwo.

#12 beata.lisek

beata.lisek

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 23 maj 2019 - 07:18:56

Ja ostatnio kupiłam biurko dla córki - nastolatki w Mirjan24 i jest bardzo fajne i dobre jakościowo. Mieli bardzo duży wybór, więc do biura też pewnie się znajdzie.

#13 ~Awitta~

~Awitta~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 13:08:59

Fajnie wiedzieć, ze tak duzo ludzi poleca ta fimę, tym bardziej jestem dobrej mysli :) mam nadzieje, że jeszzcze 2-3 tyg i moje zamowienie dotrze :)

#14 ~aza~

~aza~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 12:19:16

Jeśli kogoś interesowałoby biurko trochę lżejsze mniej masywne niż te co standadowo sprzedają w sieciówkach meblowych to podpowiem sklep na woodenadesign.pl/biurka-105209-1.html i ich skandynawskie modele. Bardzo ustawne, mobilne ale solidne i stabilne biurka, ja się w tej stylistyce zakochałam od pierwszego spojrzenia. :)

#15 kosek77

kosek77

Znajomy

• PipPip
  • 48 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 13:05:27

Sporo fajnych mebli ma sklep https://meble-allegro.pl. Zajrzyjcie tam jeśli szukacie regałów, biurek czy komód. Na pewno coś interesującego wybierzecie dla siebie

#16 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 07:38:13

My mamy biurka w firmie już kilka lat z fotelewarszawa.pl 

Bardzo duży wybór, znajdziesz tam biurko przystosowane do każdego stanowiska. Dodatkowo fotele też mamy od nich - są bardzo wygodne.

Polecam

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biurka, meble

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych