Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~tody~

~tody~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 16:36:38

Najpierw kupią akcje ,potem doprowadzą lotnisko do upadłości ,pozostała reszte wykupia za przysłowiową złotówke ,a uzbrojony teren przeznacza pod inwestycje nie związane z lotnictwem.Zarobią miliony

#2 ~nik~

~nik~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 19:55:55

Kolego piszesz głupoty bo 49procent to nie 51, i Radom ma wiecej udziału w akcjach, wiec przestań  pisac takie bzdury, nasi chcą sie zabezpieczyc wiec czytaj dokładnie ofermo a potem napisz coś mądrego. 

#3 ~nik~

~nik~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 20:15:33

Kurna sami pesymiści ludzie aby to lotnisko mogło byc funkcjonalne potrzeba grubej kasy , kto, RADOM wam da ?WARSZAWA ? stuknijta sie, krawaciarze nawet nie chcieli 5 procent lotów skierowac na radom jesteśmy sami.

#4 ~znafca tematu~

~znafca tematu~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 20:21:04

Izraelska kupi 49% akcji w barterze dostarczając do Radomia 4,55 mln Palestyńczyków, których nie chciała Merkel a w offsecie wybudują w Radomiu synagogę dla kacyków z PO

#5 ~Radomianin~

~Radomianin~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 20:26:37

Dopiero niedawno inwestor z Ameryki kupił Techmatik i tak inwestuje, że jak tak dalej pójdzie to niedługo z firmy nie będzie co zbierać.

#6 ~Rebe~

~Rebe~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 20:27:01

Izraelici w Radomiu proszę,proszę nawet tu dobrą zmianę widać . Jak by nie było to kiedyś w Radomiu Żydzi po Polakach drógą narodowością byli. Do dziś patrząc po urodzie wielu ale to,wielu izraelitów mieszka w naszym mieście . Co niektórzy nawet sprawy sobie nie zdają że są żydami. Witamy więc naszych starszych braci w wierze ponowni w Radomiu niech inwestują . Jak lotnisko nie powstanie to może jakeś osiedle z kamienicami. Kirkut od lotniska jest dosłownie dwa rzuty beretem.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 20:28:03

A,co na to nasi PiSlamscy Bracia?

#8 ~sollt~

~sollt~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 21:35:48

GOŚC PAŁA MYDLANA, Człowieku jeśli nim jesteś, od ciebie jadem jedzie. i zastanów sie co bazgrolisz bo zgłosze zrobie o naruszenie kultury dziadu.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 21:44:18

Język,typowy dla parcha pislamskiego. Pięknie się przedstawiałeś pisiewiczu.

NIE NIE TO JEST JĘZYK BIEŃKOWSKIEJ   PLATFUSIANKI  

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 21:50:48

Co to za język bracie Pislamski . Ja ateista i bezpartyjny. Zapytałem braci PiSlamskich o zdanie wszak to inwestycja,oczko w głowie jednego z was. Ten brat teraz karierę na wiejskiej w Wawie robi.

A JA MYŚLAŁEM ŻE  W BRUKSELI   taki ryży były platfus co   karierę robi ,

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 21:59:32

A JA MYŚLAŁEM ŻE W BRUKSELI taki ryży były platfus co karierę robi ,

A co mnie jakiś ryży interesuje i co on ma wspólnego z lotniskiem . Obejrzyj film o dwóch takich co księżyc dzwigneli a zobaczysz dwóch ryżych . No chyba że Andzrzej był ryży zaczym ołysiał .

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 22:01:57

[quote name="Gość" post="3472088" timestamp="1479501858"]NIE NIE TO JEST JĘZYK BIEŃKOWSKIEJ PLATFUSIANKI
Jebać PiS i Po jebać. Bracia PiSlamscy was też jebiemy my nowocześni patrioci i młodzież wszechmocna was jebieee.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 22:03:56

GOŚC PAŁA MYDLANA, Człowieku jeśli nim jesteś, od ciebie jadem jedzie. i zastanów sie co bazgrolisz bo zgłosze zrobie o naruszenie kultury dziadu.

Siema PiSiewicz jak tam rada w tym tygodniu?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 22:05:51

Powinni jak najszybciej sprywatyzować lub sprzedać ten Air Port bo inaczej znów pisiewiczami obsadzą całą spółkę .

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 22:31:05

[quote name="Gość" post="3472088" timestamp="1479501858"]NIE NIE TO JEST JĘZYK BIEŃKOWSKIEJ PLATFUSIANKI
Jebać PiS i Po jebać. Bracia PiSlamscy was też jebiemy my nowocześni patrioci i młodzież wszechmocna was jebieee.

I znowu mokry łeb na,ćpany ,  nie bierz  tyle maryśki na noc bo ZDECHNIESZ  , KOCIE , 

#16 ~NIKKO~

~NIKKO~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 22:31:58

dobrze powiedziałeś kolego nie tylko radom ale po sam Szydłowiec stolice żydów, było ich tyle że na Żeromce szkopy getto zrobili okolice Radomia opiewały licznie w żydów, ale co niektórym matołom historia nie  potrzebna wpisy robią a w głowie eeehhhhooo  :D

#17 ~SOLT~

~SOLT~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 22:40:50

GOŚC  a co od koryta oderwał PIS rodzinke. tylko wam zeby sie na korycie zostały tobie i rodznce, i teraz tak bełkoczesz aaaaaa :lol:  :lol:  :D  

#18 ~SOLT~

~SOLT~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 22:48:54

GOŚC JAK tak to cie jebie to napisz jak prezes nowoczesnej wyjebał frankowiczów razem ze swoim kumplem balcerowiczem franco

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 23:05:28

I znowu mokry łeb na,ćpany , nie bierz tyle maryśki na noc bo ZDECHNIESZ , KOCIE ,

Kto naćpany,kto naćpany raczej wzruszony po pogrzebie jak prezesa ja zobaczył to zrozumiał iż on stary,zmęczony i tęskni oj tęskni napewno już rozważa o krainie wiecznych łowów .

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 23:09:59

GOŚC a co od koryta oderwał PIS rodzinke. tylko wam zeby sie na korycie zostały tobie i rodznce, i teraz tak bełkoczesz aaaaaa :lol: :lol: :D

Jakie koryto. Ja i rodzina to incjatywa prywatna. Teraz nawet zyski mi wzrosły dzięki 500+. Ja tylko podkreślam iż przedstawiciel partii rządzącej wydał 150 baniek na lotnisko i co dale. Bracia PiSlamscy zacznijcie latać z Radomia a uratujemy lotnisko.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych