Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~lulka8~

~lulka8~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2010 - 08:04:48

DUŻO Zdrówka, teraz na pewno będzie już tylko lepiej!! :)

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2010 - 08:22:13

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, DUŻO ZDRÓWKA I NADZIEI, ŻE MOŻE BYĆ TYLKO LEPIEJ.

#3 ~ja3~

~ja3~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2010 - 08:44:29

Gratuluje, powodzenia

#4 ~~xxx~~

~~xxx~~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2010 - 10:00:47

Dużo zdrowia życzę bo ONO jest najwazniejsze !!!!

#5 ~buskowianin.~

~buskowianin.~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2010 - 10:23:21

Brawo p.Kasiu, jednak wiara czyni cuda. Pozdrawiam.

#6 ~~majka~~

~~majka~~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2010 - 11:42:34

Trzymam kciuki!

#7 ~~kinga~~

~~kinga~~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2010 - 15:59:59

Gratulacje!!! Bardzo się cieszę, że się udało i oby więcej takich przypadków.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2010 - 20:44:19

Trzymamy całą rodziną z Kielc za Ciebie kciuki i wierzymy , że wszystko będzie DOBRZE!!!! E i M

#9 ~KASIA SIKORA~

~KASIA SIKORA~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2010 - 10:30:37

BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA SŁOWA WSPARCIA, WSZYSTKIM-WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!

#10 ~ja20~

~ja20~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2010 - 19:07:47

Bardzo wzruszyła mnie Pani historia. Zycze duzo zdrowia :) I wszystkiego co najlepsze:)))

#11 ~mama ucznia z TA,~

~mama ucznia z TA,~
  • Goście

Napisano 05 maj 2010 - 18:58:47

Popłakałam się ze szczęścia że pani wróciła do zdrowia>>>>>>>>>wierzyłam że pani wyzdrowieje >>>>>>> :)szukałam tego artykułu od dawna bo wiedziałam że taki się ukaże ,,,,,,,,Dzięki tej wiadomości miałam najszczęśliwsze święta Wielkanocne :) dużo zdrowia życzę i jeszcze raz zdrowia !!!!!!!!!!!!serdeczne pozdrowienia :)

#12 ~mama ucznia z TA,~

~mama ucznia z TA,~
  • Goście

Napisano 05 maj 2010 - 19:01:56

Popłakałam się ze szczęścia że pani wróciła do zdrowia>>>>>>>>>wierzyłam że pani wyzdrowieje >>>>>>> :)szukałam tego artykułu od dawna bo wiedziałam że taki się ukarze ,,,,,,,,Dzięki tej wiadomości miałam najszczęśliwsze święta Wielkanocne :) dużo zdrowia życzę i jeszcze raz zdrowia !!!!!!!!!!!!serdeczne pozdrowienia :)

#13 ~Liza~

~Liza~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 16:19:31

Cieszę się bardzo pani zdrowiem, takie historie dodają nadzieję. Mam też pytanie. Mój brat (31 lat)też jest chory na ostrą białaczkę szpikową. Teraz mija 3 i pół miesiąca od przeszczepu, którego ja byłam dawcą, ale bardzo martwię się gdyż podejrzewają odrzut. Właśnie trafił do szpitala, bo od kilku dni ma biegunkę i bóle brzucha, a do tego doszły problemy z oddychaniem. Już nawet nie je. Lekarze podejrzewali infekcje jelita,ale teraz podejrzewaja odrzut. Jeśli pani może to prosze mi odpisać jakie są skutki odrzutu czy da się to jakoś lekami utrzymać. Serdecznie dziękuję i życzę pani wszystkiego najlepszego.

#14 ~KASIA SIKORA~

~KASIA SIKORA~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 11:26:59

Cieszę się bardzo pani zdrowiem, takie historie dodają nadzieję. Mam też pytanie. Mój brat (31 lat)też jest chory na ostrą białaczkę szpikową. Teraz mija 3 i pół miesiąca od przeszczepu, którego ja byłam dawcą, ale bardzo martwię się gdyż podejrzewają odrzut. Właśnie trafił do szpitala, bo od kilku dni ma biegunkę i bóle brzucha, a do tego doszły problemy z oddychaniem. Już nawet nie je. Lekarze podejrzewali infekcje jelita,ale teraz podejrzewaja odrzut. Jeśli pani może to prosze mi odpisać jakie są skutki odrzutu czy da się to jakoś lekami utrzymać. Serdecznie dziękuję i życzę pani wszystkiego najlepszego.

Witam panią Lizo.
Bardzo rzadko zaglądam na forum, koleżanka poinformowała mnie o pytaniu od pani.
Proszę się nie martwić. Po przeszczepie pojawiają się różne komplikacje. Znam ludzi którzy mieli tzw. doszczep, albo nawet drugi przeszczep. Sama miałam najpierw autoprzeszczep, po pięciu miesiącach niestety wznowę, a potem przeszczep. Z całego serca życzę pani bratu powrotu do zdrowia! Dziękuję pani za ciepłe słowa i życzę wszystkiego najlepszego!

#15 ~Janka~

~Janka~
  • Goście

Napisano 18 maj 2018 - 21:14:38

Mój synek żyje dzięki wizycie u profesora Dariusza Lange.W odpowiednim czasie wykrył u Sławka białaczkę. Leczenie było bardzo uciążliwe i trwało długo, ale szczęśliwie się zakończyło. Dziś minęły 4 lata od zakończenia leczenia. Syn czuje się doskonale.

#16 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 07:26:38

Pytanie mam do Pani Kasi. Czy zanim postawiono diagnoze ze to bialaczka to czy Pani kiedykolwiek byla przeziebiona i czy szczepila sie Pani przeciw grypie? Duzo zdrowia zycze

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych