Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pomoc Gminy Kazimierza Wielka mieszkańcowi.

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 07:01:11

Nie wiem co myśleć o informacji podanej na stronie Urzędu Gminy w Kazimierzy Wielkiej  a podpisanej przez v-ce Burmistrza  dot. składania wniosków o szkody. Na samym dole na  czerwono pisze że pracownicy Gminy cytuję:nie będą służyć pomocą przy wypełnianiu w/w wniosków. Ponadto wnioski błędnie wypełnione bądź  niezawierające wszystkich wymaganych informacji pozostaną bez rozpatrzenia:.

CZY TO ŻART?TYLE LUDZI W GMINIE I NIE POMOGĄ LUDZIOM POKRZYWDZONYM ?TO MY JESTEŚMY TYLKO OD PŁACENIA PODATKU DO GMINY? A JAK WYSTĄPIŁA TAKA SYTUACJA TO NIE MAMY DO KOGO SIĘ ZWRÓCIĆ.?I PISZĄ IŻ JAK BĘDZIE ŻLE TO NIC Z TEGO.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 07:22:56

Dziwisz się V-ce zdjęcia na fb pokazuje aby głosować na jego partię. Jutro parada psów. Jest zapiernicz...i nie ma kiedy nawet  herbaty wypić.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 07:39:59

A czego ty oczekujesz? Umiesz liczyć, licz na siebie...(żart)A póżniej wielkie oburzenie jak ludzie mówią źle o pracownikach gminy.Miało być inaczej, tak zapowiadał burmistrz

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 07:46:58

A czego ty oczekujesz? Umiesz liczyć, licz na siebie...(żart)A póżniej wielkie oburzenie jak ludzie mówią źle o pracownikach gminy.Miało być inaczej, tak zapowiadał burmistrz

Instytucja która ma pomagać ludziom zbywa ich i jeszcze pisze że jak żle napiszą wnioski to nie rozpatrzą. Czy to nie chore?.To po co ta Gmina? Zamknijmy piszmy wnioski przez internet a w Warszawie nam to zweryfikują jak Kazimierza taka zarobiona. WSTYD. To tak jakby iść do lekarza i postawić sobie sam diagnoze.

#5 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 07:49:38

60+wysyłają na emeryturę, stazysci zostają bez konkursu, bez naboru na stałe.... Nic dodać nic ująć

#6 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 16:42:25

Nie wiem co myśleć o informacji podanej na stronie Urzędu Gminy w Kazimierzy Wielkiej  a podpisanej przez v-ce Burmistrza  dot. składania wniosków o szkody. Na samym dole na  czerwono pisze że pracownicy Gminy cytuję:nie będą służyć pomocą przy wypełnianiu w/w wniosków. Ponadto wnioski błędnie wypełnione bądź  niezawierające wszystkich wymaganych informacji pozostaną bez rozpatrzenia:.

CZY TO ŻART?TYLE LUDZI W GMINIE I NIE POMOGĄ LUDZIOM POKRZYWDZONYM ?TO MY JESTEŚMY TYLKO OD PŁACENIA PODATKU DO GMINY? A JAK WYSTĄPIŁA TAKA SYTUACJA TO NIE MAMY DO KOGO SIĘ ZWRÓCIĆ.?I PISZĄ IŻ JAK BĘDZIE ŻLE TO NIC Z TEGO.

Wszystkie sieroty obrzygane najlepiej kopnąć w d***

#7 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 11:25:42

To jakaś pomyłka w druku.
Byłam i panie mi pomogły.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 12:04:59

To jakaś pomyłka w druku.
Byłam i panie mi pomogły.

Tak? To zobacz sobie na stronie gminy i na tablicach po wsiach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych