Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pomoc finansowa i materialna z Gminnych (Miejsko-Gminnego) Osrodków Pomocy Społecznej

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2011 - 21:25:19

Komu należy się pomoc finansowa i materialna udzielana przez Gminne (Miejsko-Gminny) Ośrodki Pomocy Społecznej na terenie powiatu lipskiego? Otóż pobierają go, ale nie koniecznie Ci, którzy powinni. Znam takich przypadków mnóstwo.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2011 - 22:08:31

Bardzo dobrze ze zostal poruszony ten temat na forum.ponieważ otrzymują ja w wiekszosci ci co nie powinni.Dostaja ją nieroby i prożniaki którym sie nie chce pracowac bo wiedza ,ze Panstwo im da i po co pracowac.

#3 ~lipszczak~

~lipszczak~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2011 - 22:30:23

Nie tylko nieroby dostają pomoc materialną ale ludzie u których dochód ma oficjalnie dwie osoby a trzecia dorabia na czarno i ci ludzie idą po dary a ludzie którzy nie maja dochodów nie ida po tą pomoc bo się wstydzą a opieka robi sobie jaja i nie sprawdza tak naprawde kto tą pomoc materialną dostaje

#4 ~sprawiedliwy~

~sprawiedliwy~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2011 - 23:23:17

mezowie a zarazem ojcowie nie pracują bo i po co ,wola pić gorzalę a zaradne żony idą po pomoc do opieki społecznej ,bo poplaczą i pomoc dostaną Finansową i dary jy Ugoremak w tej chwili na Swięta.Pole lezy ugorem bo uprawiać się nie chce bo i po co ,jak opieka da.Na zimę opal dadza ,bo mezuś woli stać i pić pod sklepem i dyskutować,ale zeby poszedl do lasu drzewa na zimę przygotować ti nie pojdzie.Trzeba żeby pracownicy opieki pytali Sołtysówwsi komu jest potrzena pomoc to oni najlepiej wiedza komu należy się faktycznie.A nie dawac tym co się nie należy.

#5 ~Wojak~

~Wojak~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2011 - 23:38:21

mezowie a zarazem ojcowie nie pracują bo i po co ,wola pić gorzalę a zaradne żony idą po pomoc do opieki społecznej ,bo poplaczą i pomoc dostaną Finansową i dary jy Ugoremak w tej chwili na Swięta.Pole lezy ugorem bo uprawiać się nie chce bo i po co ,jak opieka da.Na zimę opal dadza ,bo mezuś woli stać i pić pod sklepem i dyskutować,ale zeby poszedl do lasu drzewa na zimę przygotować ti nie pojdzie.Trzeba żeby pracownicy opieki pytali Sołtysówwsi komu jest potrzena pomoc to oni najlepiej wiedza komu należy się faktycznie.A nie dawac tym co się nie należy.

Masz w pelni rację nierobow wziąsć do roboty niech sprzątają LIPSKO za to że tyle piniędzy nie słusznie dostają.Kiedy wreszczie bedzie sprawiedliwosć przy udzielaniu pomocy Ci co rzeczywiśćie jej potrzebują!!!!

#6 ~SOLCOK~

~SOLCOK~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 00:13:13

Masz w pelni rację nierobow wziąsć do roboty niech sprzątają LIPSKO za to że tyle piniędzy nie słusznie dostają.Kiedy wreszczie bedzie sprawiedliwosć przy udzielaniu pomocy Ci co rzeczywiśćie jej potrzebują!!!!

Taka sytuacja z darami dla próżniaków, nierobów, cwaniaków jest nie tylko w Lipsku, ale ja to obserwuje w Solcu.Te dary to normalnie denerwują ludzi. Na podwórku dwa auta i to nie byle jakie i po dary, pełen samochód. I taka wymalowana pindzia mówi"dziś to było byle co w darach,ale co tam nie zje człowiek to dla piesków będzie"-krew mnie zalewa. Jestem taka zła bo u nas wszyscy się znaja i trzeba mieć choć troche honoru i ambicji. Rozumiem trudne sytuacje, są takie ale pół wsi bierze dary...... do czego to podobne. Państwo uczy próżniactwa,cwaniactwa i łatwego życia.Może należałoby tym podopiecznym bezrobotnym zaproponiować sprzątanie, odśnieżanie żeby choć w części odrobili tedarmowe dary..... ciekawa jestem ile osób by się na to zgodziło?

#7 ~sprawiedliwy~

~sprawiedliwy~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 14:35:00

Cala prawda co do przyznawanej pomocy przez Ośrodki pomocy to jest taka,że jest przyznawana osoba którzy czesto przychodza i płacza,że im cięzko,bo chłop alkoholik przez caly dzien pod sklepem stoi i pile i ma za co i takim się pomaga.A chłop jako glowa rodziny nie mysli żeby zarobic i dac dzieciom jesc ,tylko jak rodzina dostanie pomoc to przeznaczy na picie ,bo bez tego nie moze zyc.A ci co powinni dostac to nie dostaną bo albo są nie zaradni zyciowo ,a często i choroba im nie pozwala.Pytac śołtysow wsi oni najlepiej wiedza komu sie należy pomoc i tym należy pomagać.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 16:29:47

Komu należy się pomoc finansowa i materialna udzielana przez Gminne (Miejsko-Gminny) Ośrodki Pomocy Społecznej na terenie powiatu lipskiego? Otóż pobierają go, ale nie koniecznie Ci, którzy powinni. Znam takich przypadków mnóstwo.

dobry temat do dyskusji ale ja mysle ze jesli tak jest ze pani x przyznaje pomoc osobie y ktorej tak naprawde nie przysluguje to powinno sie zglosic do instytucji ktora ma nadzor nad osrodkami pomocy spolecznej bo tak naprawde jest jedna pani z osrodka ma serce dla pijacych i przyznaje im zasilek mimo ze wie ze to przepija

#9 ~obywatel~

~obywatel~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2011 - 12:56:47

dobry temat do dyskusji ale ja mysle ze jesli tak jest ze pani x przyznaje pomoc osobie y ktorej tak naprawde nie przysluguje to powinno sie zglosic do instytucji ktora ma nadzor nad osrodkami pomocy spolecznej bo tak naprawde jest jedna pani z osrodka ma serce dla pijacych i przyznaje im zasilek mimo ze wie ze to przepija

Jak Ośrodki Pomocy Społecznej to Państwo w Państwie robią co chcą a panie czują się wrzech wiedzącymi Bogami na swoich stołkach

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 14:06:46

Jak Ośrodki Pomocy Społecznej to Państwo w Państwie robią co chcą a panie czują się wrzech wiedzącymi Bogami na swoich stołkach

co niektorzy to maja szczescie bo dostaja co miesiac na opal jeszcze im pod dom podwioza

#11 ~szarak~

~szarak~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 19:23:01

co niektorzy to maja szczescie bo dostaja co miesiac na opal jeszcze im pod dom podwioza

To nie szczęście tylko rodzina lub znajomości z paniami z opieki lub z jakimś urzędnikiem....

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 20:46:16

#13 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 20:47:02

Ale raczej im się należy skoro dostają? czy nie?

#14 ~bezopieki~

~bezopieki~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 21:28:00

Niektórzy robiąsobie przyjemnosc na opiece kupuja sobie do gmin samochody zamist dac ludziom dobrej woli tak panie wójcie dobrodzieju

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 15:09:48

Niektórzy robiąsobie przyjemnosc na opiece kupuja sobie do gmin samochody zamist dac ludziom dobrej woli tak panie wójcie dobrodzieju

USTAWA O POMOCY SPOŁECZNEJ SIĘ KŁANIA I WSZYSTKO BĘDZIE WIADOMO

#16 ~NIEKORZSTAJĄCY~

~NIEKORZSTAJĄCY~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2012 - 15:38:16

opieka społeczna to ten sam wóz tylko inne osoby go ciągna do nikĄD :lol: :lol: :lol: :lol: :rolleyes: <_< :blink:

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2012 - 09:08:16

Państwo Polskie samo porobiło prózniakow ,bo w domu nie chca robić tylko idą do Opieki Społecznej po pomoc finansową i materialną .Dostaną z opieki i z Caritasu i darami nie pogardza a w domu pole leży ugorem a mąż pod sklepem pije a żona po pomoc do Opieki.Niech wreszczcie panie z Opieki wyruszą w teren i zobaczą komu rzeczywiśćie ta pomoc się należy.Zyczę powodzenia!!!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2012 - 11:39:34

Panie z OPieki Społecznej w LIpsku niech ruszą w teren i zobaczą komu pomoc się należy.Dostają osoby ktorym sie nie chce pracowć tylko idą do Burmistrza i proszą a on zeby sie ich pozbyć udziela pomocy,wreszczcie z tym skończyć ,proszę im zaproponować pracę Interwecyjną czy przyjmą kto bedzie za nich pracował,jak i tak pomoc dostaną.Jeżdżą te same osoby po dary od kilku lat i nich tego nie weryfikuje czy sie nalezy czy nie i biora co sami od paru lat.Sołtysi na wioskach najlepiej wiedzą komu się należy ale ich głos w tej sprawie się nie liczy :mellow: .Dokąd to bedzie tak trwało.Pijaką nie chce się robic tylko im tez sie nalezy pomoc bo musza pić a nie pracowac.Państwo nauczyło prózniactwa i trudno to bedzie wytępić w społeczenstwie.Ludzie pracują za najniższą krajową i nie mogą sobie na to pozwolić co osoby korzystające z opieki bo im dochód przekracz i juz sie nie należy pomoc ,a próżniaki biorą B)

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2012 - 15:41:42

Panie z OPieki Społecznej w LIpsku niech ruszą w teren i zobaczą komu pomoc się należy.Dostają osoby ktorym sie nie chce pracowć tylko idą do Burmistrza i proszą a on zeby sie ich pozbyć udziela pomocy,wreszczcie z tym skończyć ,proszę im zaproponować pracę Interwecyjną czy przyjmą kto bedzie za nich pracował,jak i tak pomoc dostaną.Jeżdżą te same osoby po dary od kilku lat i nich tego nie weryfikuje czy sie nalezy czy nie i biora co sami od paru lat.Sołtysi na wioskach najlepiej wiedzą komu się należy ale ich głos w tej sprawie się nie liczy :mellow: .Dokąd to bedzie tak trwało.Pijaką nie chce się robic tylko im tez sie nalezy pomoc bo musza pić a nie pracowac.Państwo nauczyło prózniactwa i trudno to bedzie wytępić w społeczenstwie.Ludzie pracują za najniższą krajową i nie mogą sobie na to pozwolić co osoby korzystające z opieki bo im dochód przekracz i juz sie nie należy pomoc ,a próżniaki biorą B)

Pijaką?Om na końcu pisz.Nie każdy będzie zamiatał ulicę,bo to niezgodne z wykształceniem na przykład.Nie ma pracy ,więc ludzie sobie jakoś radzą.Co kogo bolą dwa auta?Ja mam dwa,nie najgorsze,ale mam je z pracy w polu ,z truskawek,porzeczek,zboża.Nie pracuję bo nie będę sprzątać,a znaleźć lepszą prace w grajdole lipsko graniczy z cudem.Nie dostaję darów,bo nie wiem kto i gdzie je daje.Pracuje tylko maż,a że na papierku ma jak większosć najniższą krajową to po rodzinne pójde.Będę miała 200zł na torebkę.Moja sprawa.Jakoś nasze państwo nie potrafi zapewnić nam pracy,a sprzątanie moja pasją nie jest.Niech sprząta ten co lubi.Swoją droga jesteście podli i zawistni .Dokładacie do tych nierobów?Nie ,więc na dystans...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych