Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Pomagam ludziom

pomoc zdrowie help wypadek kolizja pieniądze duże OC ubezpieczenie

37 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pandora12

Pandora12

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 09 styczeń 2017 - 13:31:41

Witam.

Pomagam ludziom przy walce z firmami ubezpieczeniowymi które nie chcą wypłacić należnych pieniędzy np za wypadek samochodowy, wypadek w pracy czy w rolnictwie lub poślizgnięcie.

Współpracuję z największą firmą tego typu w Polsce czyli DRB Centrum Odszkodowań, nie pobieramy żadnych pieniędzy nie każemy finansować sobie biegłych jak to jest w innych firmach, no i nie zdzieramy z poszkodowanych Bóg wie jakiej prowizji. 

Bezpłatnie weryfikujemy sprawy, jeśli nie jesteś pewien/pewna możesz zadzwonić udzielę wszelakich porad z zakresu uzyskania odszkodowania. 

Mało kto wie że 90% odszkodowań jest zaniżonych, w takim przypadku również pomagamy i walczymy o wyższe pieniądze. Przy szkodach komunikacyjnych często kosztorysy napraw są zaniżone, my uzyskujemy dopłaty do tak zaniżonych napraw nawet jeśli samochodu już nie ma. 

Składki OC płacimy coraz wyższe a mało wiemy za co płacimy. Jeśli Kowalski sam będzie sobie prowadził sprawę to nigdy nic nie uzyska jedynie odmowę wypłaty. Małe kancelarie adwokackie czy radcy prawni dobrze rozpiszą grunt czy udzielą rozwodu, a nie wyciągną dużych pieniędzy.

Często odbijamy i poprawiamy sprawy od małych kancelarii czy konkurencyjnych firm, które chcą 35% prowizji i każą sobie płacić za biegłych. Deklarują przy tym, że wyciągną śmieszne kwoty za odszkodowanie.

Taki przykład: ubezpieczyciel zaoferował poszkodowanemu 50tys złza liczne obrażenia, m.in.: uraz głowy, złamanie trzonu lewej kości łokciowej, złamanie nasady bliższej lewej kości piszczelowej z przemieszczeniem, wtedy klient oddał sprawę w nasze ręce i w ramach postępowania ugodowego uzyskał łącznie 230 684,00 PLN.

Nie zachwalam tak że tu pracuję ale kilka lat wcześniej miałem przykrą okazję sam z tej firmy skorzystać. Bardzo mi pomogli, wszystko odbyło się szybko i bez żadnego chodzenia po urzędach. Dlatego właśnie zdecydowałem się na pracę tutaj.

Przy wypadkach komunikacyjnych mogę się cofnąć 3 lata wstecz i uzyskać odszkodowanie dla poszkodowanych z OC sprawcy, dopłatę do naprawy samochodu nawet jak go już nie ma. Przy wypadkach gdzie poszkodowany spędził 7 dni i więcej w szpitalu lub poniósł śmierć, mogę się cofnąć do 1997r i uzyskać dla rodziny poszkodowanego duże pieniądze. 

Zapraszam do kontaktu tel 517 214 148, odpowiem na pytania dot. tematu. Pozdrawiam Mateusz

Użytkownik Pandora12 edytował ten post 10 styczeń 2017 - 14:06:56

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 13:46:44

zdecydowanie lepiej powierzyć prowadzenie spraw o odszkodowania kancelarii adwokackiej - bez pośredników w postaci przedstawicieli handlowych i ich kierowników regionalnych jeżdżących nowymi BMW 5 a to kosztuje - wyższe prowizje.

#3 Pandora12

Pandora12

Znajomy

• PipPip
  • 31 postów

Napisano 09 styczeń 2017 - 14:02:02

zdecydowanie lepiej powierzyć prowadzenie spraw o odszkodowania kancelarii adwokackiej - bez pośredników w postaci przedstawicieli handlowych i ich kierowników regionalnych jeżdżących nowymi BMW 5 a to kosztuje - wyższe prowizje.

Widzę że prawda o małych kancelariach kole w oczy  :)

To własnie takie kancelarie pobierają prowizję 35 czy 45% i chcą opłaty za każde pismo wysłane z ich pieczątką. A późnej dostają odmowy i nie wiedzą co robić., albo karzą sobie opłacać z własnej kieszeni biegłych. 

Kto pracuje to jeździ nowym BMW 5 (zazdrość?)  :) Pobieramy najmniejszą prowizję na rynku, firma w której pracuję zajmuje się tylko i wyłącznie uzyskiwaniem wysokich odszkodowań, za nic nie trzeba płacić za niczym chodzić a wszystko na drodze polubownej trwa max 3 miesiące. Mam bardzo dużo argumentów że jesteśmy najlepsi w Polsce. 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 14:17:08

To ile tej prowizji pobieracie????

Nie wiem jak odczytać najmniejsza prowizja. Czyli ile??? 10 procent? Bo jedna kancelaria w Lublinie pobiera 20 procent , a wy skoro mniej to ile////

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 14:17:43

Nie wiem jak odczytać najmniejsza prowizja. Czyli ile??? 10 procent? Bo jedna kancelaria w Lublinie pobiera 20 procent , a wy skoro mniej to ile////

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 14:25:44

Nie ma takiej firmy która pobiera 10%, to dla nich nieopłacalne by było.  

#7 Pandora12

Pandora12

Znajomy

• PipPip
  • 31 postów

Napisano 09 styczeń 2017 - 14:29:17

Pobieramy 20% i nie trzeba jeździć do Lublina i podpisywać papier o 10% mniej w dodatku w taką pogodą i się dodatkowo narażać. U nas to my przyjeżdżamy do klienta. Jednak w Lublinie to cały czas kancelaria zajmująca się wszystkim czyli niczym.

Użytkownik Pandora12 edytował ten post 09 styczeń 2017 - 14:32:10

#8 ~biegły~

~biegły~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 14:31:33

Szanowna Pandoro. Z ciekawością czytam te głupoty. Proszę mi wierzyć że nie spotkałem czegoś takiego żeby kazali sobie dodatkowo płacić za biegłego...

Oczywiście te hieny , które pojawiają się w szpitalach , czy domach poszkodowanych mają różne sposoby - jednak od tego jest prowizja , wiadomo że biorą sprawę do wygrania więc koszty biegłych poniesie ubezpieczyciel. A takie brednie o 45 procentach to proszę sobie zachować dla siebie. Nikt o zdrowych zmysłach się na to nie zgodzi żeby za swoje cierpienie paść hieny !!!

#9 Pandora12

Pandora12

Znajomy

• PipPip
  • 31 postów

Napisano 09 styczeń 2017 - 14:47:20

Szanowna Pandoro. Z ciekawością czytam te głupoty. Proszę mi wierzyć że nie spotkałem czegoś takiego żeby kazali sobie dodatkowo płacić za biegłego...

Oczywiście te hieny , które pojawiają się w szpitalach , czy domach poszkodowanych mają różne sposoby - jednak od tego jest prowizja , wiadomo że biorą sprawę do wygrania więc koszty biegłych poniesie ubezpieczyciel. A takie brednie o 45 procentach to proszę sobie zachować dla siebie. Nikt o zdrowych zmysłach się na to nie zgodzi żeby za swoje cierpienie paść hieny !!!

Jednak to jest prawda. Kilka dni temu miał em przyjemność odbić sprawę od firmy "X" która zażyczyła sobie 45% prowizji. W dokumentach napisali że możliwe że sprawy nie wygrają dlatego proszą o pokrycie kosztów rozprawy i biegłych. Niestety ludzie mało wiedzą i zgodzili się na to. Na ich szczęście w porę ich uświadomiłem przy tym przejmując sprawę, obniżając prowizję do 20%. Firma "X" nie ma doświadczenia w tym co robi dlatego ryzyko zwaliła na klienta. My całe ryzyko bierzemy na siebie i zadowalamy się tym 20%. 

Po drugie to praca jak każda inna, tutaj chodzi się do ludzi którzy mieli wypadek lub inną życiową tragedię. Co pójdziesz do zdrowego człowieka który nigdy nie miał złamanej ręki i siedzi przed TV ? Na tym to polega, tu pieniądze są niestety z wypadków i tragedii. 

Użytkownik Pandora12 edytował ten post 09 styczeń 2017 - 14:47:40

#10 ~EUCO 513 996 555~

~EUCO 513 996 555~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 19:58:54

a uważasz, że firmy typu EUCO to nie są kancelarią prawną? Są!! A uważasz, że mała kancelaria adwokacka wyegzekwuje więcej?? NIE - uzyskają znacznie mniej!! dlaczego? Bo nie mają specjalizacji w odszkodowaniach. Jeśli prowadzą w roku kilka- kilkanaście spraw o odszkodowania, to jaką dysponują wiedzą w orzecznictwie w stosunku do EUCO które miesięcznie prowadzi takich spraw 2000?! Tu chodzi o pieniądze- jak najwyższe. NIe jest sztuką wziąć za sprawę 20% i wygrać 20tys skoro np. EUCO weżmie 25% od 50tys a dlaczego? Bo nie ma takich samych spraw w/g szablonu wytnij -wstaw z orzecznictwa, nie ma sztywnego katalogu uszczerbku na zdrowiu i wyceny tego procenta za ten sam uraz we wszystkich tow ubezpieczeniowych- każde ma swoje- jedni płaca za skręcenie kręgosłupa a inni nie.U jednych będzie ugoda przedsądowa a u innych TU za ten sam uraz sprawa w sądzie. Tutaj naprawdę duży może więcej.

#11 ~Polak~

~Polak~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 21:04:11

Firmę euco znam, ale moją sprawę prowadziła DRB jeszcze większa firma. To też kancelaria tylko że specjalizuje się tylko w jednej dziedzinie tzn w odszkodowaniach. Wywalczyli gigantyczne pieniądze w porównaniu z tym co zaoferował ubezpieczyciel. Polecam :)

#12 ~Polak~

~Polak~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 21:04:53

Firmę euco znam, ale moją sprawę prowadziła DRB jeszcze większa firma. To też kancelaria tylko że specjalizuje się tylko w jednej dziedzinie tzn w odszkodowaniach. Wywalczyli gigantyczne pieniądze w porównaniu z tym co zaoferował ubezpieczyciel. Polecam :)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 10:42:31

Korzystałam swego czasu z małej kancelarii ale tak jak wyżej jest napisane, za wszystko musiałam płacić i byle jakie pieniądze wywalczyli. Moją sprawę poprawiało DRB, okazało się mam szanse na duże pieniądze. Jak powieli tak się stało, jestem bardzo zadowolona, bo dzięki nim wyszłam z długów które narobiłam przez wypadek.

#14 ~comma~

~comma~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 14:41:57

DRB chyba najlepsza kancelaria do takich spraw 

#15 ~EUCO 513 996 555~

~EUCO 513 996 555~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 17:15:28

drbeki po których permanentnie poprawiam i uzyskuję jeszcze wyższe odszkodowania:)
Fakt w tollowaniu to wy jesteście najwięksi.
ps dalej na oko wyceniacie szkodę spisując szkodę u klienta?!

#16 ~oma~

~oma~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 18:02:02

drbeki po których permanentnie poprawiam i uzyskuję jeszcze wyższe odszkodowania:)
Fakt w tollowaniu to wy jesteście najwięksi.
ps dalej na oko wyceniacie szkodę spisując szkodę u klienta?!

Nie pogrążaj się człowieku, każdy dobrze wie że euco jest cienkie, poprawiasz chyba fryzuję, a na oko to chłop w szpitalu umarł...

#17 Pandora12

Pandora12

Znajomy

• PipPip
  • 31 postów

Napisano 10 styczeń 2017 - 22:47:37

Ooo i EUCO się pojawiło :) 

Użytkownik Pandora12 edytował ten post 10 styczeń 2017 - 22:48:27

#18 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 22:52:45

Oj tam kto lepszy....jak weźmiemy wszystko w całość to wychodzi, że warto swoje sprawy powierzyć dużym kancelariom czy to DRB czy EUCO, które się specjalizują w takich sprawach a nie małym krzakom które wyrastają jak grzyby po deszczu i takich spraw mają 2 albo 3 w roku i na pewno nie wyciągną dużych pieniędzy, a wszystko u nich trwa wieki.  

#19 ~A~

~A~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2017 - 06:35:10

Nie pogrążaj się człowieku, każdy dobrze wie że euco jest cienkie, poprawiasz chyba fryzuję, a na oko to chłop w szpitalu umarł...

Kimś bliskim był ten chłop? Pomogę Panu uzyskać najwyższe możliwe odszkodowanie. Więcej informacji email.
Pozdrawiam

#20 Pandora12

Pandora12

Znajomy

• PipPip
  • 31 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 11:21:15

Kimś bliskim był ten chłop? Pomogę Panu uzyskać najwyższe możliwe odszkodowanie. Więcej informacji email.
Pozdrawiam

:)

Użytkownik Pandora12 edytował ten post 11 styczeń 2017 - 11:21:43

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pomoc, zdrowie, help, wypadek, kolizja, pieniądze, duże, OC, ubezpieczenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych