Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Polski dyplomata wezwany do MSZ. Iran grozi Polsce działaniami odwetowymi


57 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 09:21:07

MSZ Iranu w niedzielę wezwało charge d'affaires ambasady Polski w Teheranie, by oficjalnie zaprotestować przeciw planowanej na luty w Warszawie międzynarodowej konferencji na temat sytuacji na Bliskim Wschodzie, a zwłaszcza wpływów Iranu w tym regionie
W siedzibie resortu polskiemu dyplomacie powiedziano, że podjętą przez rząd Polski decyzję o byciu gospodarzem szczytu uważa się za "akt wrogości wobec Iranu". Usłyszał on również, że Teheran może zdecydować się na działania odwetowe - poinformowała państwowa agencja irańska IRNA.

 

 #2 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 09:41:50

Kolejny sukces polskiej dyplomacji.#3 ~gosc~

~gosc~
 • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 09:45:59

Z wpływów Rusa został wpływ USA  a koszty polityczne i finansowe to kto poniesie#4 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 10:10:26

Żygać się chce, Iran to jeden z dwóch krajów który nie uznał utraty niepodległości Polski, o schronieniu dla 120 tys sybiraków nie wspominając.#5 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 10:34:53

Szef MSZ Iranu Mohammad Dżawad Zarif na Twitterze napisał: "Przypomnienie dla gospodarza/ uczestników antyirańskiej konferencji: ci, którzy brali udział w ostatnim antyirańskim show USA są albo martwi, albo zhańbieni, albo zmarginalizowani. Iran jest silniejszy niż kiedykolwiek".

 #6 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 12:16:44

Żydzi wysuwają kolejne roszczenia! Tym razem chcą 250 mld dolarów „odszkodowania” od państw arabskich

Po 18 miesiącach pracy specjalnej komisji Izraelski rząd zażądał od ośmiu państw 250 mld dolarów na poczet rekompensaty za pogromy i wygnanie Żydów, jakich mieli się dopuszczać Arabowie.

 Nadszedł czas by naprawić historyczną niesprawiedliwość pogromów w siedmiu państwach arabskich i Iranie, i aby przywrócić setkom tysięcy Żydów, którzy stracili swoją własność to, co należy do nich – mówiła izraelska minister równości społecznej Gila Gamliel, która nadzorowała prace rządowej komisji. Przez półtora roku zespół liczył kwotę odszkodowań, jakich Izrael domaga się teraz od krajów arabskich.

 

 


 

 #7 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 12:55:23

Żygać się chce, Iran to jeden z dwóch krajów który nie uznał utraty niepodległości Polski, o schronieniu dla 120 tys sybiraków nie wspominając.

 

Oczywiście łżesz i na ten temat jak całe lewactwo, które Polsce pod obecnymi rządami usiłuje przypisywać tylko zło. W czasie II wojny Iran otwarcie stał od początku po stronie Hitlera, głównym łącznikiem świata islamskiego z Hitlerem był wielki mufti Jerozolimy. On na polecenie Hitlera tworzył legiony muzułmańskie, w tym z obywateli ówczesnego Iranu.

 

Dopiero po agresji Niemiec na ZSRR w 1941 Wielka Brytania zbrojnie obaliła tego władcę Iranu współpracującego z Hitlerem i umieściła na irańskim tronie proalianckiego Rezę Pahlaviego. I to on na polecenie Brytyjczyków trzymających od tej chwili w garści roponośne terytorium Iranu był przez nich zobowiązany do pomocy w organizowaniu obozów pośrednich dla armii polskiej pod wodzą generała Andersa wycofującej się z komunistycznej Rosji sowieckiej. Dodać trzeba, tworzonej pośpiesznie z Polaków ocalałych z sowieckiego "raju" Syberii, Kołymy, Workuty czy Kazachstanu. Polacy ci szli do armii generała Andersa. uratowano wtedy przez to również wiele polskich rodzin z dziećmi.

 

Brytyjczycy, którym korpus generała Andersa formalnie podlegał oczekiwali, że polska armia szybko uzyska gotowość bojową, armii tej towarzyszyła zaś ogromna ilość polskich matek z dziećmi i to im na terenie Iranu Brytyjczycy zorganizowali wszechstronną pomoc. A ówcześni Irańczycy dowozili im zakupione przez Brytyjczyków owoce i starannie pilnował tego władca Iranu na polecenie aliantów. Ot, cała prawda o pomocy Polakom przez Irańczyków podczas II wojny. Gdyby Brytyjczycy nie przejęli wtedy Iranu zbrojnie, to ten sam Iran nadal wtedy pomagał by Hitlerowi. Głównie w Holokauście. Dzisiejszy Iran również dyszy nienawiścią do Żydów i ich sojuszników i wcale tego nie ukrywa. A III RP od początku stoi w jednym obozie z USA i Izraelem, a nie islamem.

 

Dziś oczywiście lewackie ścierwa usiłują ten epizod historii z lat II wojny przedstawiać na opak i uczynić z obecnej Polski nie pamiętającego o niczym sojusznika. Taka interpretacja tej historii to nic innego jak kłamstwo historyczne w wykonaniu obłąkanych nienawiścią do Polski lewaków. Warto zastanowić się nad konsekwencjami prawnymi takiego kłamstwa. 

 #8 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 13:06:22

Ateiści, lewactwo, socjaliści zawsze kłamią. Manipulują znaczeniami pojęć i słów, oszukują i ogłupiają, i tak, nienormalność nazywają normalnością i na odwrót, bandytyzm "sprawiedliwością społeczną", mix różnorodnością itd. itd. Wszystko na odwrót. Fałszywych lewackich sofizmatów totalniacy potworzyli mnóstwo. Wpuszczanie setek tysięcy ekonomicznych imigrantów nazywanych "uchodźcami" to grabież rdzennych społeczeństw. Większość tych "uchodźców" nie chce pracować i nie asymiluje się. Stanowią one jednak dla totalniaków przyszły elektorat, dzięki któremu planują oni rządzić w nieskończoność. I grabić pracujących rdzennych Europejczyków do spółki z dzikusami z VII wieku. Jest to zdrada Europy, cywilizacji łacińskiej, rdzennych mieszkańców. Lewactwo w Europie usiłuje stworzyć przy pomocy demokracji system neo niewolniczy, w którym niewolnikami stają się rdzenni mieszkańcy kontynentu. To staje się powoli coraz bardziej jasne dla ludzi w Europie, stąd bunt przeciw lewackim elitom, rewolucja ekonomicznych nacjonalistów, ekonomiczna wojna na świecie itp. Globalizacja zaczyna być postrzegana przez narody i coraz więcej i więcej ludzi jako gigantyczny epokowy przekręt, grabież jakiej nie było w całej historii świata. Wolny handel bowiem ma miejsce wtedy, gdy istnieje wyrównanie szans, różnice między kosztami pracy w krajach o tańszej lub droższej sile roboczej są wyrównane regulacjami i prawem. Gdy tego nie ma, to nie ma żadnego wolnego handlu, co jest, to grabież. Nie można odbierać jednym narodom miejsc pracy i dawać ją innym, by więcej zarobić. Rodzi to niesprawiedliwość, wynikiem której musi dojść do wojny lub rewolucji. I tak się stało. Jest wojna ekonomiczna, jest bunt przeciw globalistom, ekonomiczni nacjonaliści w krajach na całych świecie zaczęli walczyć o swoje ekonomiczne interesy. To nie są żarty. Gra idzie o przetrwanie. Człowiek bez chleba nie ma nic do stracenia. Mówią, że jest kryzys ekonomiczny. Ale to nie jest żaden kryzys, to rezultat grabieży. Stworzyła ona takie kontrasty społeczne, taką niesprawiedliwość, że społeczeństwa zaczęły się bronić. Wyrazem tej sytuacji są między innymi dojście do władzy PiS w Polsce, wygrana Donalda Trumpa w Ameryce, rosnące trendy konserwatywne i nacjonalistyczne na świecie. Są tylko dwa narzędzia używane w celu grabieży : siła fizyczna i fałsz. Kiedyś grabiono głównie siłą, obecnie podstawowym narzędziem grabieży stał się FAŁSZ. Wszyscy grabią wszystkich. Tak to obecnie wygląda. Polska Tuskowi i islamowi mówi : NIE !!!!!!!

 #9 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 14:02:32


Oczywiście łżesz i na ten temat jak całe lewactwo, które Polsce pod obecnymi rządami usiłuje przypisywać tylko zło. W czasie II wojny Iran otwarcie stał od początku po stronie Hitlera, głównym łącznikiem świata islamskiego z Hitlerem był wielki mufti Jerozolimy. On na polecenie Hitlera tworzył legiony muzułmańskie, w tym z obywateli ówczesnego Iranu.

 

 

Bredzisz Iran w czasie I jak 2 wojny światowej ogłosił neutralność, miał pecha bo miał rope. Zresztą dobre stosunki z persją mieliśmy od wieków.

A III RP od początku stoi w jednym obozie z USA i Izraelem, a nie islamem.

 

Mając takich przyjaciół domagających się od nas wielkich bezprawnych roszczeń, wrogów nam nie potrzeba.#10 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 14:20:27

Żygać się chce, Iran to jeden z dwóch krajów który nie uznał utraty niepodległości Polski, o schronieniu dla 120 tys sybiraków nie wspominając.

Nie masz pojęcia ciemniaku o czym piszesz. Chodzi co o Szacha którego Chomeini usunął.

#11 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 14:28:03

Nie masz pojęcia ciemniaku o czym piszesz. Chodzi co o Szacha którego Chomeini usunął.

 

Prymitywny lewacki śmieciu, to właśnie ten sam szach, którego na tronie w 1941 roku osadzili Brytyjczycy. Do końca był pro-zachodni a nie islamski. A ty ciemna i niedouczona lewacko miernoto twórz sobie dla siebie i takich jak ty ckliwe bajeczki o tym jak to podczas II wojny irańscy islamiści kochali Polaków podążających za armią Andersa. A wcześniej kochali Hitlera. ty miernoto nawet dwóch zdań nie potrafisz zrozumieć, lewacki politruku.#12 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 15:05:27

Prymitywny lewacki śmieciu, to właśnie ten sam szach, którego na tronie w 1941 roku osadzili Brytyjczycy. Do końca był pro-zachodni a nie islamski. A ty ciemna i niedouczona lewacko miernoto twórz sobie dla siebie i takich jak ty ckliwe bajeczki o tym jak to podczas II wojny irańscy islamiści kochali Polaków podążających za armią Andersa. A wcześniej kochali Hitlera. ty miernoto nawet dwóch zdań nie potrafisz zrozumieć, lewacki politruku.

Ppoprzedni szah ojciec następnego zmniejszył wpływy duchowieństwa, zresztą też pomogli mu brytyjczycy zdobyć tron. Pieprzenie o nasistowskiej armi w kraju kontrolowanym przez brytanie i rosje brzmi co najmniej zabawnie, Szah ojciec postanowił tylko wypieprzyć rosje i anglików z kraju wykorzystując wybuch 2 wojny światowej.#13 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 17:53:52

Oczywiście łżesz i na ten temat jak całe lewactwo, które Polsce pod obecnymi rządami usiłuje przypisywać tylko zło. W czasie II wojny Iran otwarcie stał od początku po stronie Hitlera, głównym łącznikiem świata islamskiego z Hitlerem był wielki mufti Jerozolimy. On na polecenie Hitlera tworzył legiony muzułmańskie, w tym z obywateli ówczesnego Iranu.

 

Dopiero po agresji Niemiec na ZSRR w 1941 Wielka Brytania zbrojnie obaliła tego władcę Iranu współpracującego z Hitlerem i umieściła na irańskim tronie proalianckiego Rezę Pahlaviego. I to on na polecenie Brytyjczyków trzymających od tej chwili w garści roponośne terytorium Iranu był przez nich zobowiązany do pomocy w organizowaniu obozów pośrednich dla armii polskiej pod wodzą generała Andersa wycofującej się z komunistycznej Rosji sowieckiej. Dodać trzeba, tworzonej pośpiesznie z Polaków ocalałych z sowieckiego "raju" Syberii, Kołymy, Workuty czy Kazachstanu. Polacy ci szli do armii generała Andersa. uratowano wtedy przez to również wiele polskich rodzin z dziećmi.

 

Brytyjczycy, którym korpus generała Andersa formalnie podlegał oczekiwali, że polska armia szybko uzyska gotowość bojową, armii tej towarzyszyła zaś ogromna ilość polskich matek z dziećmi i to im na terenie Iranu Brytyjczycy zorganizowali wszechstronną pomoc. A ówcześni Irańczycy dowozili im zakupione przez Brytyjczyków owoce i starannie pilnował tego władca Iranu na polecenie aliantów. Ot, cała prawda o pomocy Polakom przez Irańczyków podczas II wojny. Gdyby Brytyjczycy nie przejęli wtedy Iranu zbrojnie, to ten sam Iran nadal wtedy pomagał by Hitlerowi. Głównie w Holokauście. Dzisiejszy Iran również dyszy nienawiścią do Żydów i ich sojuszników i wcale tego nie ukrywa. A III RP od początku stoi w jednym obozie z USA i Izraelem, a nie islamem.

 

Dziś oczywiście lewackie ścierwa usiłują ten epizod historii z lat II wojny przedstawiać na opak i uczynić z obecnej Polski nie pamiętającego o niczym sojusznika. Taka interpretacja tej historii to nic innego jak kłamstwo historyczne w wykonaniu obłąkanych nienawiścią do Polski lewaków. Warto zastanowić się nad konsekwencjami prawnymi takiego kłamstwa. 

ot, cała prawda o lansowanej teraz przez współczesnych lewackich obłakańców tezie o rzekomej miłości Irańczyków do Polaków podczas II wojny. Lewackim zacofańcom trudno zrozumieć obiektywnie zaistniała historię, oni znają tylko "swoją" i jedynie słuszną wersję historii. #14 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 17:59:51

ot, cała prawda o lansowanej teraz przez współczesnych lewackich obłakańców tezie o rzekomej miłości Irańczyków do Polaków podczas II wojny. Lewackim zacofańcom trudno zrozumieć obiektywnie zaistniała historię, oni znają tylko "swoją" i jedynie słuszną wersję historii. 

Gówno prawda

:D :lol: :lol:#15 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 09:12:22

Bycie w konflikcie jednocześnie z Izraelem i Iranem to jakiś wyższy poziom dyplomacji.#16 ~Dobra Zmiana~

~Dobra Zmiana~
 • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 09:31:54

Widocznie po osłabieniu pozycji Polski w Europie, przyszedł czas na resztę świata. Konsekwentnie.#17 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 10:19:59

Za PO byliśmy potęgą polityczna i gospodarczą. Tylko te ubóstwo dzieci na liście  7 miejsce przed końcem. No i dzieci niepełnosprawne dostały przez 8 lat całe 9 złoty podwyżki. Poza tym potęga.#18 ~Dobra Zmiana~

~Dobra Zmiana~
 • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 10:27:23

Za PO nie byliśmy potęgą.

 

Teraz jesteśmy?#19 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 10:36:37

Za PO nie byliśmy potęgą.

 

Teraz jesteśmy?

Zastrzyk 250 mld wstrzymanych na wyłudzeniach i przekazanych biednym i bogatym, na wyłudzenie które pozwoliło PO, nie uplasował nas jako potęga ale ludziom wszystkim żyje się dostatniej. 17% bezrobocia za PO to hańba dla rządzących. Dziś jest praca i jest chleb. Wszystkim bez wątpienia żyje sie lepiej, no chyba że złodzieje narzekają .. i tak ma być.
 

Za to PO realizowała wyłącznie ważne projekty społeczne:

 –Portal dla bezdomnych

–Horoskopy dla psów

–Szkolenia z komunikacji z kosmitami

–Odbudowywanie tęczy

–Elektrownia atomowa

–Tablice Mendelejewa dla armii

–Kibel w W-wie za 4,6 mln

 #20 ~Dobra Zmiana~

~Dobra Zmiana~
 • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 11:27:05

Pytałem o dzisiaj i Dobra Zmianę, a ty mi opowiadasz o PO sprzed lat.

Dlaczego?

 

P.S.

W czym lepsze są ławeczki patriotyczne od kibla platformy?

Elektrownia atomowa PiS jest lepsza? Nie ma jej? Będzie nowy blok węglowy? Budowę trzeba będzie dotować 2 mld zł, prąd z niej będzie najdroższy w Europie, a najwięcej zarobią na tej "inwestycji" Rosjanie?

Gdzie tu bezpieczeństwo, zyski i tani prąd dla Polaków?

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych