Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 07:08:16

Wiedziała w która d*** wejść i komu gwiazdor po tatusiu

#2 ~Kasi~

~Kasi~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 20:15:23

Prezydent Putin też lubi Judo. A w FR jest Rosgwardia wiesz zzz.......
I dla każdego jest miejsce :)

#3 ~Jerzu~

~Jerzu~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 10:39:49

Witam. Miałem (nie) przyjemność z nią służyć. Powiem tak napisać można wszystko prawdą jest jednak to, że nie spotkałem w tej formacji 2 takiej osoby. Zrobiła kurs instruktorski i zaczęła się rządzić jakby była generałem. Jest to o tyle przykre, że zaczynała jak wszyscy na 16-stce a reszta Brygady to wspaniali ludzie i nawet podoficerowie lub oficerowie czy to zawodowi czy też Ci, którzy wstąpili do WOT i byli na Z nie sadzili się w ten sposób. Jestem pewien, że kadra w końcu zrobi z tym porządek bo jazdy jakie były z jej udziałem to historia. Nie ma co o tym tu pisać i ponieważ wierzę w ludzi mam nadzieję, że w końcu się zastanowi nad swoim zachowaniem czego jej serdecznie życzę. Będzie wtedy inaczej postrzegana a nasza formacją powinna być jednolitą strukturą przyjaciół, którzy są w stanie za drugiego oby nie ale w obronie Polski nawet oddać życie.

Pozdrawiam :)

#4 ~Maka~

~Maka~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 08:57:42

Ja miałem przyjemność, naprawdę przyjemność służyć z tą Panią.
 Dziewczyna robi dobrą robotę, ma wiedzę i jak jest potrzeba bezinteresownie pomoże.

Poznałem ją na  szkoleniu rotacyjnym   i wydać było że wojsko to jej " konik".  Na punkcie nauczania przekazywała wiedzę, jasno i klarownię a gdy zadawaliśmy jej pytania odpowiadała  dodatkowo podając przykłady. Widać po niej, że to nie jest jej pierwsza styczność z wojskiem, przez co nie raz nas zadziwiała wiedzą. 

Jej zachowanie było  regulaminowe i w pełni adekwatne do danej sytuacji  ( w końcu jesteśmy w wojsku a nie w harcerstwie). Jak ktoś nie był w wojsku to nie wie jak było na "Z" i nie wiej jak prawidłowo się zachowywać i postępować. Znajomość regulaminu to podstawa a jeśli ktoś nie zna to potem się dziwi. 

Osoby, które negatywnie wypowiadają się na jej temat po prostu mają ból dupy,  że dziewczyna ma większą wiedzę od nich i  sobie doskonale radzi w wojsku. Najlepiej obrabiać komuś dupę w internecie, jeśli  kadra doceniła wiedzę jaką posiada a samemu coś zrobić to nie.

To jest przykre, że osoby bez doświadczenia i jakiejkolwiek wiedzy o wojsku  wypowiadają się ja ten temat. Czasem trzeba ugryźć się w język, poczytać, zacząć się uczyć a nie pisać bzdury!!

#5 ~Maka~

~Maka~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 08:58:20

Ja miałem przyjemność, naprawdę przyjemność służyć z tą Panią.
 Dziewczyna robi dobrą robotę, ma wiedzę i jak jest potrzeba bezinteresownie pomoże.

Poznałem ją na  szkoleniu rotacyjnym   i wydać było że wojsko to jej " konik".  Na punkcie nauczania przekazywała wiedzę, jasno i klarownię a gdy zadawaliśmy jej pytania odpowiadała  dodatkowo podając przykłady. Widać po niej, że to nie jest jej pierwsza styczność z wojskiem, przez co nie raz nas zadziwiała wiedzą. 

Jej zachowanie było  regulaminowe i w pełni adekwatne do danej sytuacji  ( w końcu jesteśmy w wojsku a nie w harcerstwie). Jak ktoś nie był w wojsku to nie wie jak było na "Z" i nie wiej jak prawidłowo się zachowywać i postępować. Znajomość regulaminu to podstawa a jeśli ktoś nie zna to potem się dziwi. 

Osoby, które negatywnie wypowiadają się na jej temat po prostu mają ból dupy,  że dziewczyna ma większą wiedzę od nich i  sobie doskonale radzi w wojsku. Najlepiej obrabiać komuś dupę w internecie, jeśli  kadra doceniła wiedzę jaką posiada a samemu coś zrobić to nie.

To jest przykre, że osoby bez doświadczenia i jakiejkolwiek wiedzy o wojsku  wypowiadają się ja ten temat. Czasem trzeba ugryźć się w język, poczytać, zacząć się uczyć a nie pisać bzdury!!

#6 ~emil~

~emil~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 09:21:28

Jak ktoś  nie był w wojsku i nie zna regulaminu  to  będzie mu wszystko przeszkadzało. 

Jak została instruktorem to znaczy, że ma wiedzę.
To że zaczynała  w WOT na "szesnastce" to nie znaczy, że wcześniej się  się tym interesowała.

A może ma jakieś kursy/ szkolenia/ warsztaty  o których  nie macie zielonego pojęcia. 

Jak sami chcecie coś osiągnąć to zacznijcie działać a nie jak komuś się coś udaję to hejtować. Sądzę, że osoba która pisze takie bzdury na jej temat sama nic nie potrafi. I jak to mówią " W du*** był, gówno widział" ale się wypowie. W wojsku nikt was nie będzie głaskał po główce i prosił. Jest rozkaz do wykonania - wykonać 

Pozdrawiam osoby które piszą hejt.  Życzę  wam więcej rozumy w głowie

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 14:34:23

:) nie mam "bólu dupy" mówię jak jest i wiem co mówię i nie jest to tylko moje zdanie. Na szczęście nie będę już miał z nią styczności. Nie wiecie jakie ja mam kursy i umiejętności ale nie chodzi tu o mnie. WOT w moim odczuciu jest nazwijmy to "kompanią braci" i taka jest obecnie moja Kompania. 

Mam nadzieję, że Polska G.I. Jane zastanowi się nad swoim postępowaniem i zyska sympatię kolegów. 

#8 ~emil~

~emil~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 19:32:08

Wiem co pisze.
Miałem z nią styczność. I podtrzymuje to co napisałem.
Super dziewczyna, z dużą wiedzą.
P.s. Czasem warto ugrysc się w język i zostawić komentarze dla siebie.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 14:30:45

Twoje zdanie 90% kompanii miało inne

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 11:15:21

no szczególnie Ci co ich podkablowała do pułkownika bo ją zignorowali za formę w jakiej się do nich zwróciła :) niestety odpaliło dziewczynie.

#11 ~Maka~

~Maka~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 07:56:09

Boże jakie wy  bzdury  piszecie.  Dajcie dziewczynie spokój i zajmijcie się sobą a nie wymyślacie !

Sądzę, że Wy też nie jesteście  święci , ba a nawet gorsi skoro takie rzeczy piszecie.  

#12 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 16:08:17

Święta racja ta dziewczyna to jakaś pomyłka. Byłem w wojsku jak ona jeszcze nie wiedziała czy zostanie strażakiem czy catwoman I wiem co mówię. Widziałem jej zachowanie wobec innych żołnierzy. Ona chyba myśli że jak ma mundur to już jest bogiem. Poza tym jest słaba psychicznie bo na uwagi reaguje butą I od razu widać że emocje ją trawią. Potwierdzam 90% kompanii wie że ona się nie nadaje na żołnierza I instruktora. O dowodzeniu to już nie wspomnę.

#13 ~Rambo 5~

~Rambo 5~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 18:28:48

Ta dziewczyna naoglądała się filmów typu 9 kompania albo black hawk down. Nie panuje nad emocjami. Myŝli że jest oficerem. Wszyscy ją znają I mają pompę z niej. Z takim podejściem mogła by startować na dozorcę w kamienicy.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 10:29:46

to w jakiejś innej kompanii byliśmy :D  :D  :D 

#15 ~Rambo 5~

~Rambo 5~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 17:33:36

Dodam tylko że wszyscy których znam podzielają zdanie że szeregowa aleksandra to pseudoinstruktor. Z resztą starsi nie chcą służyć jako instruktorzy bo dostali by za to marne stawki. Nikt normalny nie chcę na to iść. Dlatego instruktorami zostają takie gambety. No bo czemu wśród instruktorów nie ma starszych?

#16 ~Art~

~Art~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 06:29:10

no i co 90% jak nie więcej się ze mną zgadza. Na szczęście jestem już gdzie indziej w kompanii i mam nadzieję NIGDY już jej nie spotkać.

Pozdrawiam wszystkich, którzy przyszli do WOT z racji przekonań.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych