Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Polisa na samochód lepsza przez internet?

ubezpieczenie samochód gdzie polisa oc ac

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Darecki~

~Darecki~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2013 - 10:11:58

Będę ubezpieczał swój samochód od października (do tej pory przez kilka lat miałem służbowy ;) i zacznie mi się młyn z poszukiwaniem czy PZU czy Awiva czy może Link 4 czy inne jakieś. A przy okazji walczy we mnie chęć ubezpieczenia przez internet, ale nie wiem czy to korzystniej czy nie i chyba jestem mocno przyzwyczajony do załatwiania takich spraw twarżą w twarz z cżłowiekiem. Ale może nie ma co się stresować. Macie jakieś sugestie co do ubezpieczyciela i sposobu podpisania umowy. Bo chociaż to tylko polisa to jestem przyznam w głębokiej rozterce :))

#2 Ekspert LINK4

Ekspert LINK4

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 sierpień 2013 - 11:55:33

Zachęcamy do skorzystania z kalkulatora na naszej stronie głównej www.link4.pl Dzięki niemu może Pan wyliczyć dokładną wysokość składki. Dodatkowa zaleta jest taka, że może Pan wtedy od razu dokonać zakupu polisy on-line i uzyskać w ten sposób dodatkowy 7-proc. rabat.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2013 - 11:58:39

Jebie mnie to gdzie będziesz ubezpieczał i całe wasze link 4.

#4 bolec45

bolec45

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 lipiec 2019 - 09:32:03

Powinno się sprawdzać cenę na OC w internecie i potem u agenta. Można się zdziwić tym, jaka różnica będzie na korzyść u agenta. Polecam ten portal: https://warta-ubezpieczenia.pl

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ubezpieczenie, samochód, gdzie, polisa, oc, ac

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych