Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

298 odpowiedzi w tym temacie

#281 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 21:39:48

[*]

#282 ~gosciuwa~

~gosciuwa~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 22:15:38

Oczywiscie ze w tych rejonach go kazdy znal moje zdanie jest takie oliwa zawsze sprawiedliwa kazdy wie ze swiety nie byl ale dziwne by bylo gdyby wioska nie stanela za nim taka kolej rzeczy.. dzis byl pogrzeb dajcie mu juz spokoj..

#283 ~Kielce Info~

~Kielce Info~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 23:36:13

a ja słyszałem że to psy w niego stuknęły i stracił panowanie i dopiero wszystko ! 
[*]

#284 ~ott~

~ott~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 23:40:05

Darujcie już sobie, kto miał coś powiedzieć powiedział, wspomniał, ja również bo sam miałem z nim styczność i nie wspominam tego mile. 
Ale był człowiekiem i dajcie już spokój.

a ja słyszałem że to psy w niego stuknęły i stracił panowanie i dopiero wszystko ! 
[*]

Też tak słyszałem

#285 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 06:27:45

[*]

Ale co wszystko?Nie rozumiem twojego zdania.Chyba zapomniałeś dokończyć

#286 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 08:28:17

Darujcie już sobie, kto miał coś powiedzieć powiedział, wspomniał, ja również bo sam miałem z nim styczność i nie wspominam tego mile. 
Ale był człowiekiem i dajcie już spokój.

Też tak słyszałem

A ja słyszałem ze stulejke miał ...

#287 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 10:00:22

A ja słyszałem ze stulejke miał ...

Rozjebałeś mnie !!!!

#288 ~Anonimous~

~Anonimous~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 13:54:19

Psy powinny za to wszystko beknąć...

#289 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 14:03:01

Anonimous, beknij zatem.Poklepać cie po pleckach?

#290 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 14:24:52

Sku***elu , warczysz? !!!!

Już dobrze, siad!

ch*** mnie ugryzł!!

#291 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 19:50:37

Wojtek był taki że wolał zginąć niż dać się złapać. A teraz dajcie już mu święty spokój[*] Ja też się nigdy nie dałem i nie dam. Pewnie skoncze podobnie a potem o mnie będzie tak samo pisane ;/ Żałośni jesteście.

#292 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 19:57:45

Wojtek był taki że wolał zginąć niż dać się złapać. A teraz dajcie już mu święty spokój[*] Ja też się nigdy nie dałem i nie dam. Pewnie skoncze podobnie a potem o mnie będzie tak samo pisane ;/ Żałośni jesteście.

powodzenia w osiagnięciu celu

#293 ~ufo~

~ufo~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 20:18:33

ja powiem tyle jak dostal w morde to wiedzial do kogo ma sie zglosic, sam cwelowal jak cholera!!!!! teraz policja wrogiem bo chciala go powstrzymac by innym krzywdy nie zrobil????? pijany byl siadl za kierownice czym wydal na siebie wyrok. Dumny jestem z Policji i jej reakcji oby takich wiecej i kazdego pijanego barana zatrzymali!!!! Dla rodziny kondolencje bo kazdego boli utrata nie wazne jaki byl. a dla innych pijacych niech to bedzie przestraga bo tez taki los moze spotkac!!!!! PIJESZ NIE JEDZ!!!!!!pomysl tez o innych.

#294 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 21:29:30

a dajcie juz spokoj, Jego juz nie ma. Wy go nie lubiliście, ok, on pewnie was tez ale po co wypisywac takie glupoty na forum, nie mozecie zachowac swoich opinii dla siebie?

#295 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 05:40:36

Taki był wróg policji ? a mnie się wydawało ze to przyjaciel policji bo bardzo często do nich biegał poskarżyć się nawet paru chłopaków wsadził do paki za swoje błędy

#296 ~ann~

~ann~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 09:52:54

hahahaha :D Brak Ci zainteresowania? :D

#297 ~sw~

~sw~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 19:39:22

Taki był wróg policji ? a mnie się wydawało ze to przyjaciel policji bo bardzo często do nich biegał poskarżyć się nawet paru chłopaków wsadził do paki za swoje błędy

to by tlumaczylo dlaczego mu sie nie spieszylo na piachy...

#298 ~Ed~

~Ed~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2013 - 13:09:28

to by tlumaczylo dlaczego mu sie nie spieszylo na piachy...

Konfitura?

#299 ~Artysta z ludu~

~Artysta z ludu~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2013 - 16:20:47

Był dzisiaj jaki pościg z popielorzami w tle? nie byłem nad zalewem bo pogoda nieciekawa a chętnie bym zobaczył zdjęcia z akcji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych