Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

236 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 12:27:57

no jak to kogo ? Pana Prezydenta...

A nie brał również udziału w obsadzaniu stołków w gminie Brody? nie finansował kampanii?

#22 ~lepsz gawiedz niż oszust~

~lepsz gawiedz niż oszust~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 12:41:25

Gawiedz zadowolona ?
Znam ich to uczciwi ludzie.

Gawiedz c.... to idzie siedzieć za batonik

#23 ~nie jesteś sędzią~

~nie jesteś sędzią~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 12:43:23

I tak ma być ! złodzieje w białych kołnierzykach z rodowodem sowieckowo NKWD powinni za wyłudzenia VAT trafiać do pierdla na 25 lat !

ty byś wydał na nich "austriacki" wyrok śmierci - powiesić, rozstrzelać i utopić , co ??

ale jakże wielkim niewiniątkiem jesteś gdy uda ci się kogoś oszwabić na 5zł

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 13:32:33

Ch.ja im zrobią...

#25 ~kapral~

~kapral~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 13:58:22

narescie pokazuia prawdziwych zlodzieii tacy powinni siedziec a nie za radyiko lub krulika z altanki pszwsiedzieli pul swoiego zycia ku*** zlodzieie na stanowiskach

#26 ~kapral~

~kapral~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 13:58:49

narescie pokazuia prawdziwych zlodzieii tacy powinni siedziec a nie za radyiko lub krulika z altanki pszwsiedzieli pul swoiego zycia ku*** zlodzieie na stanowiskach

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 14:43:25

Finansowanie partii i ludzi powinno być jawne i dobrowolne.

Obowiązkowe powinny być majątkowe poręczenia sporządzane poprzez notariuszy z klauzulą,że majątek przejęty zostanie przez Skarb Państwa,gdy sprawujący władzę na koniec kadencji nie otrzymają absolutorium..

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 14:54:07

W nawiązaniu do ostatniego zdania w artykule

W jednej z nich obecna premier Beata Szydło kończyła ogólnopolską kampanię przed ubiegłorocznymi wyborami parlamentarnymi…

taka oto informacja dla redakcji:

18.02.2016 Marszałek Adam Jarubas był z wizytą w Starachowicach w tej firmie.

- Jestem pod ogromnym wrażeniem – mówi Marszałek Jarubas – Dziś po raz pierwszy mogłem zobaczyć na miejscu jak funkcjonuje zakład. Specjaliści od biznesu zadają retoryczne pytanie: czy lepiej być najlepszym, czy pierwszym? Okazuje się, że są dziedziny w których ten zakład ma swoją unikalną właściwość i wygrywa na tym. Firma potrafi produkować takie wyroby, które znajdują rynek zbytu. Konkurencja nie może podrobić tych unikalnych produktów. Widać tutaj tę wartość dodaną myśli. Wartość Centrum Badawczo – Rozwojowego, które pan prezes buduje. Pytałem - co województwo dziś może zrobić dla tego typu zakładów jak XXXXXXX? Myślę tu o programie badawczo – rozwojowym i środkach jakie możemy przeznaczyć na ten cel, na animowanie współpracy z uczelniami wyższymi. Już w tym miesiącu odbędzie się pierwszy nabór takich projektów. Po to też są środki unijne, aby wzmacniać to zaplecze badawczo – rozwojowe.

#29 ~MIETEK~

~MIETEK~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 14:57:09

PAN HAJ...ZROBIŁ SIĘ PAZERNY ALE KTO GO PODPIEPRZ.... ZGADNIJCIE  KTO  BYŁ DYREKTOR  W ENVO I ZA CO WYLECIAŁ  I CO TERAZ ROBI 

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 15:06:48

LUDZIE NIE STRACA PRACY BO JEST OPCJA KOMISARZA W FIRMIE TAK ZAWSZE SIE ROBI W TAKICH PRZYPADKACH WIĘC NIE MA O CO SIĘ MARTWIĆ :) I NIE MA CO ZASŁANIAĆ SIE PRACOWNIKAMI

- robotę w takiej firmie załatwia się osobistymi układami, nie rozśmieszaj mnie z tym komisarzem. Zlecenia się skończą, to i etaty się skończą...

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 15:13:09

W nawiązaniu do ostatniego zdania w artykule

W jednej z nich obecna premier Beata Szydło kończyła ogólnopolską kampanię przed ubiegłorocznymi wyborami parlamentarnymi…

taka oto informacja dla redakcji:

18.02.2016 Marszałek Adam Jarubas był z wizytą w Starachowicach w tej firmie.

- Jestem pod ogromnym wrażeniem – mówi Marszałek Jarubas – Dziś po raz pierwszy mogłem zobaczyć na miejscu jak funkcjonuje zakład. Specjaliści od biznesu zadają retoryczne pytanie: czy lepiej być najlepszym, czy pierwszym? Okazuje się, że są dziedziny w których ten zakład ma swoją unikalną właściwość i wygrywa na tym. Firma potrafi produkować takie wyroby, które znajdują rynek zbytu. Konkurencja nie może podrobić tych unikalnych produktów. Widać tutaj tę wartość dodaną myśli. Wartość Centrum Badawczo – Rozwojowego, które pan prezes buduje. Pytałem - co województwo dziś może zrobić dla tego typu zakładów jak XXXXXXX? Myślę tu o programie badawczo – rozwojowym i środkach jakie możemy przeznaczyć na ten cel, na animowanie współpracy z uczelniami wyższymi. Już w tym miesiącu odbędzie się pierwszy nabór takich projektów. Po to też są środki unijne, aby wzmacniać to zaplecze badawczo – rozwojowe.

No to teraz niech inni przejmą ten patent,tę unikatową technologię jak robić biznes.Trzeba tylko znaleźć te włoskie firmy ha ha ha.

#32 ~Anetka~

~Anetka~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 15:30:21

Czy ja dobrze zrozumiałam? To znaczy że kampania wyborcza "młodego prezydenta" była finansowana przez "zaprzyjaźnionego przedsiębiorcę" pieniędzmi pochodzącymi z przestępczego procederu? Ale wstyd! :(

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 15:33:04

Czy ja dobrze zrozumiałam? To znaczy że kampania wyborcza "młodego prezydenta" była finansowana przez "zaprzyjaźnionego przedsiębiorcę" pieniędzmi pochodzącymi z przestępczego procederu? Ale wstyd! :(

A co ma jedno do drugiego??

#34 ~Mario~

~Mario~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 15:59:10

Zastanawiam się czy autor artykułu zastanowił się wymieniając osoby zatrzymane, czy właściciel i prezes to nie jedna i ta sama osoba?

#35 ~porter~

~porter~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 16:20:23

ludzie przestańcie pieprzyć zrobili zle teraz odpowiedzą temat się kończy

#36 ~werner~

~werner~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 16:38:26

Wyludzaja dotacje z funduszy unijnych przedstawiają faktury zfalszowane ,instytucje ktore przyznają dotacje nie maja prawnych środków do sprawdzenia fizycznego posiadania sprzętu a jedynie mogą sprawdzić czy przedsiebiorca posiada faktore za ich zakup hm a gdy ktoś chce założyć firmę to formalności masa bez wsparcia funduszy unijnych nawet nie ma szans by z własnych środków podejmować ryzyko nawet gdyby miało sie chęć sprzet i wrodzona uczciwość to urzędnicy hm ... Zrobią nam schidki Ciekawe co sie stało ze prokuratura zajęła sie sprawa czyżby zarzad firmy nie chcial utworzyć miejsc pracy dla lokalnych misiewiczow w zarządzie ... Myślę ze sprawa ma charakter polityczny Gdy komuś jest za dobrze a nie jest uczuciowo związany z pisem sprawdzają czy czasem nie ma cos za uszami gdyż jak wiemy kończą sie pieniążki ktore pis tak chętnie zaczol rozdawać Wydali to co zgromadziła platforma a ze sami nie uzbierali dla państwa niczego to szukają w kieszeniach podagnikow oraz firm..

#37 ~Czarek~

~Czarek~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 17:10:40

To to lipa że sprzedarz terenu MZK.A swoje drogą ciekawe czy na tym się skończy czy zwija jescze kość np.z UM?

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 17:40:32

okraść złodzieja, to nie wstyd...

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 17:50:05

okraść złodzieja, to nie wstyd...

to prawda

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 17:59:44

cieszcie się, 500 osób straci pracę...

kogo to interesi , 2003 r w moim zakładzie straciło 700 osób prace , zwalniali ile chcieli i kiedy chcieli , kto się tym interesował , o mnie nie płakali tylko mnie wyjeb,,,i

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych