Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

67 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 15:54:12

Jasne że można się nauczyć czegoś w stosunkowo rótkim czasie. W cosinusie są 1,5 roczne kierunki - bez zbędnych przedmiotów i uczysz się tego co przydatne będzie w pracy, a nie jakiś bezużytecznych rzeczy.

#62 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2018 - 18:08:57

Ja też mam pozytywne doświadczenia z Cosinusem. No i plusem jest to, że mają dużo zajęć praktycznych a to ważne w nauce zawodu.

#63 ~Zofia~

~Zofia~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 15:34:01

Ja mam bardzo dobre wspomnienia ze szkoły blue education gdzie chodziłam na kierunek tuk. Wszystko było przydatne jeśli chodzi o wiadomości .Myślę, że dużo się nauczyłam. Fajna szkoła z miłymi ludxmi i nauczycielami.  ;)

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 17:47:24

Ja też mam pozytywne doświadczenia z Cosinusem. No i plusem jest to, że mają dużo zajęć praktycznych a to ważne w nauce zawodu.

Słuchajcie, a w Cosinusie jest tak jak pisza na stronie że policealna jest darmowa? czy nie ma jakis opłat ukrytych jak w niektórych innych szkołąch bo sie juz z tym spotkałam..

#65 Grażka88

Grażka88

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 03 czerwiec 2019 - 11:33:24

Ze swojej strony polecam https://www.collegium.com.pl/ , to w tej szkole przygotowałam się do zawodu technika ortopedy. Dobrze przygotowana opcja, ponieważ gwarantują sporo zajęć praktycznych więc można się rzeczywiście dobrze przygotować do takiej pracy.

#66 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 10:25:55

Również jestem po szkole policealnej i polecam takie rozwiązanie. Ja akurat wybrałam Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Łodzi (mają odziały w wielu Polskich miastach) i jestem zadowolona z poziomu kształcenia jak również zjazdy mi bardzo odpowiadały. Mogłam wszystko ze sobą pogodzić. Szkoła jest również darmowa. Co najważniejsze szkoła dodatkowo oferuje praktyki za granicą więc ja ucząc się na technika dentystycznego odbyłam praktyki w Hiszpanii.

#67 ~jasio77~

~jasio77~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 10:55:42

Super opcja to collegium dla tych co rzeczywiście chcą przygotować się do pracy a nie tylko mieć dyplom. Dużo praktycznych zajęć.

#68 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 07:41:36

Super opcja to collegium dla tych co rzeczywiście chcą przygotować się do pracy a nie tylko mieć dyplom. Dużo praktycznych zajęć.

Zgadzam się, uczę się na techniku elektroradiologu. Olbrzymia ilośc zajęc praktycznych. Radioterapia w Instytucie onkologii - mega przezycie. A Pani Zielińska to kopalnia wiedzy. Generalnie wszędzie świetne zajecia. I teoria w szkole również.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych