Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

67 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~M.~

~M.~
  • Goście

Napisano 01 luty 2011 - 16:03:36

no a potem tacy maja ratowac komus zycie??!! zeby ratowac trzeba miec naprawde powolanie a nie isc sobie na 2 lata do szkolki, a potem wkrecic sie na karetke przez znajomosci.... to nie ma byc zabawa tylko ratowanie zycia! a tu reklama ze w 2 lata zostaniesz ratownikiem medycznym, widac ze zdjecia jaki z niego ratownik....... szkoda slow!

#2 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2011 - 15:12:18

Mimo wszystko szkoły policealne w tym ta w Morawicy kształcą na wysokim poziomie w zawodach medycznych. 2 lata nauki samych przedmiotów zawodowych i praktyk to bardzo dużo w porównaniu z kształceniem na uczelni wyższej, gdzie dostaniesz tytuł licencjata. I co ci po tym tytule i 3-letnim kształceniu, skoro większość zajęć nie ma nic wspólnego z zawodem ratownika medycznego. Poza tym sami ratownicy po kilku latach pracy w pogotowiu przyznają,że jednak szkoły policealne dużo lepiej przygotowują do zawodu ratownika medycznego niż uczelnie wyższe. W tych policealnych jest zdecydowanie więcej praktyk, można uzyskać większe umiejętności zawodowe. To fakt, wiem z doswiadczenia, bo ucze w takiej szkole policealnej, poza tym mam do czynienia z ludźmi po studiach i z ludźmi po szkole policealnej. Studia to tylko nazwa, to jest dopiero zabawa.

#3 ~ags~

~ags~
  • Goście

Napisano 20 maj 2012 - 13:47:07

no a potem tacy maja ratowac komus zycie??!! zeby ratowac trzeba miec naprawde powolanie a nie isc sobie na 2 lata do szkolki, a potem wkrecic sie na karetke przez znajomosci.... to nie ma byc zabawa tylko ratowanie zycia! a tu reklama ze w 2 lata zostaniesz ratownikiem medycznym, widac ze zdjecia jaki z niego ratownik....... szkoda slow!

Nie zgodze się z twoim komentarzem. Ratownictwo to specyficzna profesja i liczy sie PRAKTYKA na studjach 3 lata nauki równa sie mnustwo przedmiotów i wykładów, które nie przygodowóją człowieka do realnej pracy. Skończyłam pielegniarstwo na UMB i poszłam do policealnej szkoły ratownictwa medycznego i tam non stop zajmowałam sie praktyka. Obecnie po 3 latach pracz mam pocyucie e 2 letnia policealna sykoa medzcyna daa mi ydeczdowanie wicej ni studia.

#4 ~lesbijka ewa~

~lesbijka ewa~
  • Goście

Napisano 21 maj 2012 - 22:15:34

Nie zgodze się z twoim komentarzem. Ratownictwo to specyficzna profesja i liczy sie PRAKTYKA na studjach 3 lata nauki równa sie mnustwo przedmiotów i wykładów, które nie przygodowóją człowieka do realnej pracy. Skończyłam pielegniarstwo na UMB i poszłam do policealnej szkoły ratownictwa medycznego i tam non stop zajmowałam sie praktyka. Obecnie po 3 latach pracz mam pocyucie e 2 letnia policealna sykoa medzcyna daa mi ydeczdowanie wicej ni studia.

cierpisz na dysleksję czy jesteś po prostu analfabetką pomimo wyższego wykształcenia?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 12:19:00

Hej, a co myślicie o kierunku technik farmaceuta?? (szkoła policealna organizuje taki kierunek)

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 12:21:45

w GoWork jest technik farmaceuta, ale też opiekun medyczny, opiekun osoby starszej... czy jest możliwość pracy po takim kierunku?

dziękuje za informacje;)

#7 ~MiMi~

~MiMi~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 14:55:57

Myślę, że jak najbardziej jest :-) szczególnie w Niemczech jest popyt na opiekunki osób starszych. Dlatego polecam intensywną naukę niemieckiego plus np. policealną-bo bez praktyki, tak bez doświadczenia pewnie nie chcieliby przyjąć. Ani w Niemczech, ani u nas.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 11:44:23

super dzieki za informacje, w takim razie chyba wybiore sie do szkoly policealnej go work:)

#9 ~Jaskier~

~Jaskier~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 11:56:23

Hej, a co myślicie o kierunku technik farmaceuta?? (szkoła policealna organizuje taki kierunek)

Jest napisane:W sklepie zielarskim można sprzedawać.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 18:38:07

w GoWork jest technik farmaceuta, ale też opiekun medyczny, opiekun osoby starszej... czy jest możliwość pracy po takim kierunku?

dziękuje za informacje;)

Co to GoWork?

#11 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2013 - 17:40:03

Proszę o opinie kto konczył ta szkołe i jaką specjalność wybrał.Jakie perspektywy po niej i czy ktoś pracuje w zawodzie wyuczonym? bo chce tam składać podanie na kierunek opiekun med.lub tech.farmaceuta.

Dzieki z góry

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 09:47:21

Podobno już nie ma zawodu ratownik medyczny.Wie ktoś w której szkole jest?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 20:29:45

tylko na studiach

#14 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 09:10:44

tylko na studiach

Potwierdzam.Szkoda

#15 annlub

annlub

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 wrzesień 2013 - 14:59:50

ja planuje zapisać się właśnie do szkoły gowork w lublinie na asystentkę stomatologa. szkoła w lublinie jest od niedawna ale opinie w internecie na jej temat są bardzo pozytywne. także gorąco zapraszam będzie nam raźniej ;)

#16 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 16:09:23

Witam wszystkich. Bardzo lubię kontakt z ludźmi. Chciałabym pracować jako opiekunka medyczny.

Z tego co orientuję się jest od lutego nabor do Medyczna Szkoła Zawodowa w Zg.

Co sądzicie o Medyku ?

msz.zgora.pl

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 18:54:20

Witam wszystkich. Bardzo lubię kontakt z ludźmi. Chciałabym pracować jako opiekunka medyczny.

Z tego co orientuję się jest od lutego nabor do Medyczna Szkoła Zawodowa w Zg.

Co sądzicie o Medyku ?

msz.zgora.pl

Chu.. nia.Odradzam Zg.

#18 ~juliamor~

~juliamor~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2014 - 19:17:33

Szkołą medyczna to świetny pomysł!! szczególnie kierunek asystentka stomatologiczna. nie udało mi się dostać na studia, więc pomyslalam o policealnej- przynajmniej zdobede konkretne doświadczenie i tzw. fach w reku! zapisałam sie do Novej w Warszawie. Mają najtańszą ofertę akurat na szkołe medyczna.Juz nie mogę się doczekac! dam znac w lutym jak wrazenia;)

#19 ~-wera-~

~-wera-~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2014 - 19:21:46

witam! ja własnie zatsanawiam się nad Novą , ale konkretnie higienistka. tez skusiłą mnie ceną i lokalizacja. Ktoś może zapisałą się juz na ten kierunek?? wiem, ze rekrytacja trwa do konca lutego, ale powiedziano mi w sekretariacie, że nalezy zapisac sie wczesniej, zeby miec pewne miejsce w grupie.

#20 ~Bernadetta~

~Bernadetta~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 08:02:43

koleżanka uczęszczala do tej szkoły, i z tego co opowiada jest zadowolona, nie miała z nią żadnych komplikacji, został jej tylko jeden semstr, także może warto zobaczyć jak jest.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych