Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Połaniec wczoraj i dzis

obejrzyj

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 13:10:38

Warto obejrzec/ strona POŁANIEC/ i dowiesz się,że Tarnowski był w Połancu wczoraj i jest dziś., a gdzie mieszkancy dawni......tzw.rdzynni i dzisiejsi- tylko jedna twarz

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 14:06:55

Warto obejrzec/ strona POŁANIEC/ i dowiesz się,że Tarnowski był w Połancu wczoraj i jest dziś., a gdzie mieszkancy dawni......tzw.rdzynni i dzisiejsi- tylko jedna twarz

Tez to miałam na mysli oglądając film Połaniec wczoraj i dzis. Domysliłam sie że był zjazd Połańczan, ale z przebiegu filmu widze tylko TARNOWSKIEGO, pytam więc, tylko on brał udział jednoosobowo , to kogo witał? Juz chyba potraciliście trzeżwość umysłu razem z tym waszym gwiazdorem.

#3 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 19:59:55

Tez to miałam na mysli oglądając film Połaniec wczoraj i dzis. Domysliłam sie że był zjazd Połańczan, ale z przebiegu filmu widze tylko TARNOWSKIEGO, pytam więc, tylko on brał udział jednoosobowo , to kogo witał? Juz chyba potraciliście trzeżwość umysłu razem z tym waszym gwiazdorem.

Co się dziwisz, pamiętasz wypowiedz na sesji Pani Przewodniczącej jak powycinano fragmenty jej życzeń i w rezultacie wyszły głupoty, jak myślisz na czyje to polecenie. I tak jest z każdym nagraniem- wypad ten komu władza nie odpowiada.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 05:33:36

A co byś chciał. To jego ludzie to robią. Pani redaktor wykonuje tylko jego polecenia. Ostateczna wersja "Kosyniera" czy "Merkuriusza" przed wydrukiem ląduje u burmistrza na biurku. Te pseudo wiadomości to pijar burmistrza. Jacek to, Jacek tamto. Siedzi tam cztery osoby na etacie, które robią to, co im karzą. "Kosynier" u mnie na ulicy leży w błocie i nikt tego nie czyta. Czy jest możliwość zmniejszenia nakładu? 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 07:48:05

Ten człowiek psuje wizerunek Polanca. Wiele ciekawych zdarzeń jest w Polancu, ale nie widać bo nie ma na nich gwiazdy Polanca. Dziennikarzyny są na jego garnuszku, nie wychyla się, bo już by ich nie było w Urzędzie.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 10:27:54

Widać ile się dzieje dzięki ludziom z polaniec.com.pl

Fajne ciekawostki, dużo informacji i brak gwiazdy :)

Mnie się podoba jedno w tym portalu, że sami ludzie wysyłają artykuły i zdjęcia. 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 16:51:44

Strzała posłem.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 09:19:07

Strzała posłem.

O matko

Dodaj odpowiedź