Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~Felix~

~~Felix~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2013 - 18:39:09

To jest niesprawiedliwe, tacy wspaniali i potrzebni odchodzą  [ * ] [ * ] a zostają kanalie..... :huh:

#2 ~murek~

~murek~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2013 - 19:46:44

Kanalie nie maja pieniędzy na wczasy w Tajlandiach

#3 ~lala~

~lala~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2013 - 20:27:03

murek: zazdrość? pracują na to, więc mają, tzn mieli.

#4 ~dedal~

~dedal~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2013 - 23:05:49

moze niech się wypowiedzą ich pacjenci, brali w kieszeń i robili na szpitalnym sprzecie czy byli uczciwi??

#5 ~daniel~

~daniel~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2013 - 08:22:13

tylu lekarzy zacniejszych od nich umarło w Stalowej Woli i nie było takiej "szopki" jakiej doświadczyliśmy obecnie - czyżby i w takich chwilach media decydowały o tym jak ma wyglądać pogrzeb ?

#6 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2013 - 09:39:27

Kanalie to autorzy powyższych komentarzy. Ile takich kanalii zawdzięcza życie i zdrowie takim jak zmarli czy dr Marek Ujda lub inni lekarze. Być może niektórym z was zabraknie zmarłego dr Franczaka gdy i was lub waszych bliskich dotknie choroba lub wypadek. Ile osób przyjdzie na wasz pogrzeb? Tej rzeszy obecnych na pogrzebie P. Franczaków nikt nie zmuszał do udziału  w tej ceremonii. To jest świadectwo jakimi byli lekarzami.

#7 ~miecz~

~miecz~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2013 - 10:30:31

kubusiu nie pieklij sie ,widocznie ich kreska dotarla do swojego celu ,gdyby wiedzieli ze spotka ich taki los to by nie pojechali tam ,widocznie musialo tak byc ,biedny stracil by zycie w innym miejscu blisko domu ,trzeba wierzyc w przeznaczenie ,bo nie wiadomo kiedy i w jakich okolicznosciach stracisz zycie ,sa bardzo bogaci i chetnie by wykupili polise na dlugowiecznosc ,sa czarnosukienkowcy ktorzy by chcieli wymodlic sobie dlugowiecznosc ale jak widac tego sie nie da ,niech spoczywaja w pokoju

#8 ~pppppp~

~pppppp~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2013 - 11:38:36

Kanalie to autorzy powyższych komentarzy. Ile takich kanalii zawdzięcza życie i zdrowie takim jak zmarli czy dr Marek Ujda lub inni lekarze. Być może niektórym z was zabraknie zmarłego dr Franczaka gdy i was lub waszych bliskich dotknie choroba lub wypadek. Ile osób przyjdzie na wasz pogrzeb? Tej rzeszy obecnych na pogrzebie P. Franczaków nikt nie zmuszał do udziału  w tej ceremonii. To jest świadectwo jakimi byli lekarzami.

S.....alaj Kur....a

#9 ~bmk~

~bmk~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2013 - 12:39:51

tylu lekarzy zacniejszych od nich umarło w Stalowej Woli i nie było takiej "szopki" jakiej doświadczyliśmy obecnie - czyżby i w takich chwilach media decydowały o tym jak ma wyglądać pogrzeb ?

pseudo =komentarz

#10 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2013 - 13:54:17

Czy nawet artykuł o pogrzebie nie może pozostać bez idiotycznych komentarzy? "na biednego nie trafiło"? Każdy jest człowiekiem i kiedyś umrze, a robienie sensacji, bo kogoś stac na wczasy w Tajlandii jest co najmniej żenujące. Ja byłam w Tajlandii i wczasy wychodzą taniej niż w Sopocie. Ale zaściankowy lud, zawistny i leniwy będzie szukał drzazgi, żeby ją wbić w oko umarłych. Zawistny, bo gardzi wielką pracą świetnie wykształconych ludzi, którzy i tak zarabiali gorzej niż niejeden korpo-menadżer z przypadku. A leniwy, bo jakbyście się wzięli za robotę, zamiast wypisywać bzdury w internecie, to wasz świat na pewno wyglądałby o wiele lepiej, a może i na wczasy w Sopocie, o pardon, w Tajlandii, mógłby sobie pozwolić.

#11 ~Joa~

~Joa~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2013 - 16:10:59

Tak, A. Frańczak uratował mojej córce życie, po tym jak inny chir z tegoż oddziału o włos jej nie posłał na zielone łączki. Dziękuję, wspomnę i pomodlę się czasem......

#12 ~Swój~

~Swój~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2013 - 17:43:17

Ludzie to był pogrzeb dwójki znaczących dla Stalowej Woli mieszkańców!!!!

#13 ~[*]~

~[*]~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2013 - 19:39:52

Wy nie macie serca :'(  nie znaliście Ich to byli wspaniali ludzie. Zazdrościecie im że mieli pieniądze,ze byli na wczasach, że byli wykształceni :/ OGARNIJCIE się i potem wypisujcie te głupoty

#14 ~MaRek~

~MaRek~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2013 - 22:04:55

Wy nie macie serca :'(  nie znaliście Ich to byli wspaniali ludzie. Zazdrościecie im że mieli pieniądze,ze byli na wczasach, że byli wykształceni :/ OGARNIJCIE się i potem wypisujcie te głupoty

Masz rację ale to bydło nie ma serca. W dodatku ten wyjazd dla nich był prezentem od dorosłych już dzieci na 40 rocznicę małżeństwa. Ale po co tym jełopom tłumaczyć jak bydło bydłem będzie i nawet śmierci cudzej nie uszanuje.

#15 ~d4g4~

~d4g4~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2013 - 22:55:31

Kogo utraciliśmy wiesz tylko ty Boże i serca ich dzieci ..... ,żal i smutek  pozostanie na wieki.

#16 ~ONA~

~ONA~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 09:39:00

FRANCZAK, W TYM NAZWISKU NIGDZIE NIE MA ń NAUCZCIE SIE PISAC POPRAWNIE!!!

#17 ~Mateusz Werner~

~Mateusz Werner~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 15:06:55

Szanowna Redakcjo,

uważam, że nie powinno być możliwości komentowania artykułów na temat pogrzebów, czy śmiertelnych wypadków. Sami Państwo wiecie, że jeśli nie ma się nic ciekawego do powiedzenia, to lepiej siedzieć cicho, niż rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie własnej elokwencji. Kretyni, ludzie pełni zawiści i kompleksów, ale też zwykli głupcy nie powinni mieć głosu, dlatego proszę o wyłączenie możliwości umieszczania komentarzy pod takimi jak powyższy artykułami. Mądrzy ludzie i tak uszanują pamięć zmarłych ludzi bez internetowego forum. Jeżeli ktoś ma silniejszą od siebie potrzebę podzielenia się ze światem informacją nt. rzekomego brania łapówek lub braku kompetencji śp. lekarzy, niech zrobi to z imienia i nazwiska, powiadomi odpowiednie organy, zwoła konferencję prasową, itp. Każdy kundelek ujada, gdy jest za płotem, ale po wypuszczeniu z własnej zagrody traci rezon i z podkulonym ogonem ucieka do budy. 
Szanowna Redakcjo, jeszcze raz proszę o pozytywne przychylenie się do mojej prośby, ponieważ miejsce idiotów jest w ich budach, na łańcuchu, gdzieś na końcu mapy. Nie dajcie im możliwości "zaprezentowania" się na forum publicznym.

Pozdrawiam,
MW

#18 ~Barb.~

~Barb.~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 18:53:41

to byli wybitnie ludzie...   a wibitni idioci pisza tu o wczasach ,  a kysz szatanie 

#19 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 22:33:08

Nie mowi sie żle o zmarłych, ale wybaczcie moja wypowiedz! Pana doktora Frańczaka osobiście nie znałam, ale Pania doktor Franczak o tak. Mialam dziecko w szpitalu, była dla mnie bardzo nie miła i zimna. Przez jej zaniedbanie i zle leczenie zmarło moje dziecko. Niech bedzie jej lekka ziemia...

#20 ~gośka~

~gośka~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 11:45:14

mam dziecko z porażeniem mózgowym chodziłam z nim do doktor Frańczak była tak nie miła że zmieniłam lekarza wiele matek ją tak ocenia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych