Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Podziękowanie dla Prezydent Anny Pekar - dzięki niej dygnalizacja na Sikorskiego-Kopernika wróciła do normalności

Drogi sygnalizacja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Grzegorz Mikrut~

~Grzegorz Mikrut~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 16:30:59

Witam wszystkich Forumowiczów!

Jako reprezentant firmy opiekującej się sygnalizacjami w Tarnobrzegu z przyjemnością poinformuję, że dzięki dobrej decyzji Pani Prezydent Anny Pekar sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego - Kopernika - Wyspiańskiego w dniu wczorajszym wróciła do  normalności, po trzech latach nienormalności. Myślę, że każdy od razu zobaczy różnicę. Dziękuję Pani Prezydent za tak dobrą decyzję. Oby następca i kolejni tak samo dobrze umieli decydować z pożytkiem dla miasta.

#2 ~jacula~

~jacula~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 22:20:56

brawa za wejście w d**ę i podpisanie się pod tym własnym nazwiskiem

#3 ~Grzegorz Mikrut.~

~Grzegorz Mikrut.~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 09:32:28

brawa za wejście w d**ę i podpisanie się pod tym własnym nazwiskiem

Idiota i tyle. Chodzi mi tylko o funkcjonowanie układu komunikacyjnego w Tbg. Nie rozumiesz niczego, a popisać się umiesz tylko chamstwem. Typowy zakompleksiony platfus. A przy okazji - nigdy nawet nie rozmawiałem z Panią Prezydent. A podpisuję się własnym nazwiskiem, bo nigdy nie piszę ani nie mówię niczego czego miałbym się wstydzić.

#4 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 27 październik 2018 - 13:49:20

A na czym polega ten "powrót do normalności"? Przyznam szczerze, że nie zauważyłem żadnej zmiany - ani na korzyść, ani na niekorzyść. Ile stałem na czerwonym, tyle stoję nadal.

#5 ~czerwona lampa~

~czerwona lampa~
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 09:03:42

Witam wszystkich Forumowiczów!

Jako reprezentant firmy opiekującej się sygnalizacjami w Tarnobrzegu z przyjemnością poinformuję, że dzięki dobrej decyzji Pani Prezydent Anny Pekar sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego - Kopernika - Wyspiańskiego w dniu wczorajszym wróciła do  normalności, po trzech latach nienormalności. Myślę, że każdy od razu zobaczy różnicę. Dziękuję Pani Prezydent za tak dobrą decyzję. Oby następca i kolejni tak samo dobrze umieli decydować z pożytkiem dla miasta.

Ha,ha, specjalistka od siedmiu boleści.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Drogi, sygnalizacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych