Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Podwyżki pensji dla wójta i radnych gminy Łagów :: zobacz komentowany artykuł

460 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zwykły chłop tubylec~

~zwykły chłop tubylec~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2012 - 18:37:52

Pozostało 3 lata nie myślcie że Wam zapomniane te podwyżki będą

#2 ~chłop od pługa~

~chłop od pługa~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2012 - 21:15:19

Społeczeństwo gm.Łagów dało się nabrać w kampanii wyborczej na niewiele warte obiecanki oraz na niskie pobory wójta i radnych.Ale myślę że teraz po roku ich łatwowierność została brutalnie zweryfikowana.

#3 ~ŁAGÓW~

~ŁAGÓW~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2012 - 22:07:24

TO KOLOSALNA PODWYŻKA W DOBIE POWSZECHNEGO KRYZYSU W PAŃSTWIE PODWYŻKA DLA WÓJTA RZĘDU KILKU TYSIĘCY TO WYPACZENIE I WYNATURZENIE.CO NA TO WYBORCY EMERYCI KTÓRZY MAJĄ PO 600 ZŁ EMERYTURY ,CO NA TO ROLNICY KTÓRZY UBOŻEJĄ Z DNIA NA DZIEŃ ,CO NA TO WDYCHAJĄCY PYŁ OKOLICZNI MIESZKAŃĆY , CZY OBECNE WŁADZE ŁAGOWA NIE SĄ ZBYT ZDEMORALIZOWANE I BEZCZELNE ,ŻE W TAK TRUDNY CZAS FUNDUJĄ SOBIE TAK KOLOSALNE PODWYŻKI.....

#4 ~zwykły chłop tubylec~

~zwykły chłop tubylec~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2012 - 23:58:14

Jeszcze pamiętam jak Stefana B. w swoim promującym folderze oskarżali że sobie podwyższył po kilku latach kadencji coś o kilkaset zł. wynagrodzenie. Ja nie dałem się namówić na ANTY BĄKOWĄ propagandę za którą teraz musimy cierpieć przez to PeeSeLowskie g.wno najwięksi złodzieje w kraju... ech szkoda gadać jak powiedział Kazik Staszewski, frekwencja na wyborach powinna wynosić 20%, ponieważ reszta narodu nie jest świadoma na co i na kogo głosuje, czym krzywdzi resztę intelektualnie rozwiniętego społeczeństwa.

#5 ~moher~

~moher~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 10:53:08

Podpisuje się obydwoma rękami pod tym postem i nie wiem czy pamiętacie krzykaczy chodzących przed wyborami po rynku w Łagowie i judzących na Stefana ,a teraz ludzie się powinni wstydzić samych siebie kogo wybrali! I co ci nowo wybrani wyprawiają , nic nie robią ,a podwyżki i owszem!Myślę ,że teraz na takich agitatorów kij się znajdzie!

#6 ~LeszekAntoni~

~LeszekAntoni~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 13:09:34

Witam
Obiektywnie, rzecz ujmując to tylko pieniądze. Bez przesady .
Czy się należy ? Kwestia widzenia względem siedzenia .
Z perspektywy poprzednich kadencji, obecna ,, władza ,, niewiele się n........ .
Czynność sprzątania po poprzedniej ,, EKIPIE ,, , wymaga czasu .
Trzeba być cierpliwym i wyrozumiałym że uzupełniane i szukane są ,, dokumenty ,,.
Jakie ? , odpowiedzcie Sobie Sami .
Zawsze znajdą się ,, Tacy , Intelektualnie Rozwinięci w Społeczeństwie ,, ,
którzy nie potrafią lub nie chcą zrozumieć prostych NORMALNYCH ZASAD .
O czym mowa ? .......... Jest tak wiele że nie wiadomo od czego właściwie zacząć .
... Ponieważ prawo własności jest święte , dlaczego budowano i prowadzono
inwestycje nie na ,, swoich gruntach ,, ? ..................................
To tylko jeden mały punkcik . Ot taki prosty do wytłumaczenia !

#7 ~fred~

~fred~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 13:15:30

banda złodzieji razem z proboszczem!!!!!!!!!!!!! i gdzie jest ta obiecana karetka!! z obietnic to Gadowskie tylko przedszkole otworzyli!!!!!!!!!!!!!!

#8 ~Zbelutka~

~Zbelutka~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 14:30:59

He he, były włodarz to podwyżkę miał 2 razy w ciągu ośmiu lat, w podobnych kwotach brutto .

Judzeniem to też były...zajmował się w Zbelutce nastawiał ludzi na pewną osobę.
No cóż był tak pewny siebie, że uważał iż można ludzi z błotem zrównać i oczernić...

I co ? I co ? Kłamstwo ma krótkie nogi.

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 17:25:28

He he, były włodarz to podwyżkę miał 2 razy w ciągu ośmiu lat, w podobnych kwotach brutto .

Judzeniem to też były...zajmował się w Zbelutce nastawiał ludzi na pewną osobę.
No cóż był tak pewny siebie, że uważał iż można ludzi z błotem zrównać i oczernić...

I co ? I co ? Kłamstwo ma krótkie nogi.

Nie wypisuj bzdur bo mieszkam w tej samej gminie i tyle co poprzedni wójt zrobił za jedną kadencję ,to obecna ekipa nie zrobi za 10 lat ,przykład nieudolności tej władzy to budowa drogi do targowicy -żenada poprostu!A po Łagowskim rynku to kto chodził i brutalnie obrzydzał i zohydzał byłego wójta!Jakich wy papierów szukacie na Bąka - order mu się należy ,bo na tle obecnej ekipy - to widać ,że to był gość.

#10 ~chłop od pługa~

~chłop od pługa~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 17:31:52

Witam
Obiektywnie, rzecz ujmując to tylko pieniądze. Bez przesady .
Czy się należy ? Kwestia widzenia względem siedzenia .
Z perspektywy poprzednich kadencji, obecna ,, władza ,, niewiele się n........ .
Czynność sprzątania po poprzedniej ,, EKIPIE ,, , wymaga czasu .
Trzeba być cierpliwym i wyrozumiałym że uzupełniane i szukane są ,, dokumenty ,,.
Jakie ? , odpowiedzcie Sobie Sami .
Zawsze znajdą się ,, Tacy , Intelektualnie Rozwinięci w Społeczeństwie ,, ,
którzy nie potrafią lub nie chcą zrozumieć prostych NORMALNYCH ZASAD .
O czym mowa ? .......... Jest tak wiele że nie wiadomo od czego właściwie zacząć .
... Ponieważ prawo własności jest święte , dlaczego budowano i prowadzono
inwestycje nie na ,, swoich gruntach ,, ? ..................................
To tylko jeden mały punkcik . Ot taki prosty do wytłumaczenia !

Coś mi się wydaje że tego czasu to wam braknie na wasze kiepskie rządy ,bo ludzie coraz częściej mówią o referendum i na wójta i na radę ,a jeszcze po tych sowitych podwyżkach w dobie kryzysu , toście sobie w kolano strzelili!

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 18:32:47

Jestem za podniesieniem diet radnym bo są bardzo biedni ,bo w większości nie maja żadnych środków zgromadzonych na oświadczeniach majątkowych.

Teraz się już dorabiają.

I TO CHYBA PRZYCZYNA OSTATNICH WYSOKICH PODWYŻEK DLA NICH KOSZTEM NASZYCH PODATKÓW

#12 ~LeszekAntoni~

~LeszekAntoni~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 19:10:53

Riposta ...
Proszę mnie oświecić , kto wydawał decyzję na ,, zakłady mobilne ,, na terenie
Naszej Gminy ? Ile pozyskaliśmy środków z tego tytułu ?
Czy 80 ( słownie: osiemdziesiąt ) groszy od tony urobku to właściwa kwota ?
........................

Gdy rzucałem ,, perły przed wieprze ,, najpierw mnie ignorowano , potem wyśmiewano ,
następnie ze mną walczono na różne sposoby .... i co gdzie ten człowiek ?
Fama niesie ... ,, że stoi na zmywaku ,, , ..................
Ja patrzę codziennie w lustro bez obrzydzenia .
Niech ,, On ,, spróbóje spojrzeć . Uciekał z Sesji jak szczur .
Proszę obejrzeć nagrania z sesji i nie tylko ........

#13 ~Zbelutka~

~Zbelutka~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 19:40:14

Właśnie, na tyle pieniędzy co poprzedni wójt dostał z unii za jednej kadencji ,jak można było nie zrobić drogi koło targowicy? Wstyd. Przecież ta droga w pierwszej kolejności powinna powstać.
Jak widać, musieliśmy zmienić wójta, żeby wreszcie był dywanik.
A to masz rację , że być może Pani wójt zrobi i mniej z wiadomych przyczyn,... już nie ma tak wielkich unijnych funduszy, które były za władzy pana B.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 20:15:52

Właśnie, na tyle pieniędzy co poprzedni wójt dostał z unii za jednej kadencji ,jak można było nie zrobić drogi koło targowicy? Wstyd. Przecież ta droga w pierwszej kolejności powinna powstać.
Jak widać, musieliśmy zmienić wójta, żeby wreszcie był dywanik.
A to masz rację , że być może Pani wójt zrobi i mniej z wiadomych przyczyn,... już nie ma tak wielkich unijnych funduszy, które były za władzy pana B.

Albo Ci ktoś głupot naopowiadał ,albo jesteś rodziną nowego wójta , o środki unijne zawsze trzeba było walczyć i nigdy na nikogo nie czekały ,a droga do targowicy ,czy najważniejsza była to sprawa dyskusyjna ,ja widzę i chwalę wójta Bąka za ogromne inwestycje typu wodociągi i kanalizacja.Wójtowie prawdziwi gospodarze na tym się koncentrowali ,bo to zawsze ciągnie gminę w górę do cywilizacji.A teraz widzę cwaniactwo, zrobiono 2xpo200 mb asfaltu + kilka przystanków i trąbi się że kasy brakuje ,szkoda że nie na podwyżki które sobie dano!Już różni mądrale krytykowali rynek w Łagowie i załamywali ręce nad wycięciem kilku krzaków ,które wieczorami służyły za toalete miejscowym pijaczkom ,a teraz co piękny rynek ,łatwo teraz postawić piękną choinkę ,ozdobić ,oświetlić jak jest co!I znów komu to zawdzięczamy ,ano wójtowi Bąkowi!I Ty przy takim ogromie zrobionych inwestycji piszesz o jakimś nędznym dywaniku ,faktycznie musisz być rodziną!

#15 ~uuu~

~uuu~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 21:00:54

Prezentuje prawdziwy i w 100% pewny Przedstawiam sposób na dorobienie do własnych dochodów. Swoją przygodę zacząłem dokładnie 8 miesięcy temu. Wtedy nie myślałem że w internecie można naprawdę tyle zarobić! Spróbowałem z ciekawości i ku memu zdziwieniu zarobiłem (w ciągu jednego miesiąca) 789zł z groszami.To było przecudne uczucie móc wypłacić tyle pieniędzy ale to nie wszystko! Zacząłem być bardziej aktywny na tej stronie i polecałem ją innym użytkownikom. Gdy minął kolejny miesiąc na moim koncie było ponad 4x więcej! dokładnie 1943zł z groszami! w ciągu tych 8 miesięcy zdążyłem zarobić grubo ponad 9.000zł niemożliwe?! MOŻLIWE! Sprawdź sam jeśli dalej nie wierzysz pod tym linkiem
http://www.20dollars...com/?ref=218528

#16 ~antek~

~antek~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 22:13:00

Wójtowi się podnosi pensję o ponad 2 tys. ja jako długoletni nauczyciel szkoły obecnie stowarzyszenie mam ok.1,5tys. do ręki.Ludzie gdzie tu sprawiedliwość ,co za czasy nastały?W chwili obecnej między zarobkami wójta ,a nauczyciela jest przepaść , są one ponad siedmiokrotnie większe ,a ja też mam rodzinę p.wójt i to bardziej liczną.Ta podwyżka była niemoralna ,myślę że wyborcy właściwie to ocenią!

#17 ~LeszekAntoni~

~LeszekAntoni~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 22:19:18

Ponownie
Inwestycja w wodociągi za późno wykonana .... nie ma zysków ze sprzedaży wody.
Komu ? Sąsiednim Gminom ...... Kopalniom ....
W kanalizację, nie spełnia już wymogów .... za duże generuje koszty w stosunku do zrzutów ścieków ......
......
Tak jedna jak i druga, częściowo tylko poprawiła sytuację ...... polemizowałbym czy napewno.
Fakty mówią jednak że wszystko zaczęło się zanim Bąk został Wójtem .
Żeby karetka mogła stacjonować w budynku Ośrodka Zdrowia najpierw trzeba było
...............................
Droga do ,, targowicy ,, jest Drogą Wojewódzką .......
Już pokazał Wójt Bąk jak się pertraktuje w kosztach i co się osiąga
Zobaczyć można osobiście na odcinku Drogi Krajowej 74 ........
Poczytajcie w protokołach odbioru w jakim stosunku było finansowanie przez Gminę ...
A Rynek ........ w połowie ... z Toy Toyami ?

#18 ~LeszekAntoni~

~LeszekAntoni~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 22:31:01

[quote name='antek' timestamp='1325970780' post='1138778']
Wójtowi się podnosi pensję o ponad 2 tys. ja jako długoletni nauczyciel szkoły obecnie stowarzyszenie mam ok.1,5tys. do ręki.Ludzie gdzie tu sprawiedliwość ,co za czasy nastały?W chwili obecnej między zarobkami wójta ,a nauczyciela jest przepaść , są one ponad siedmiokrotnie większe ,a ja też mam rodzinę p.wójt i to bardziej liczną.Ta podwyżka była niemoralna ,myślę że wyborcy właściwie to ocenią!

...... Mnie też nikt nie dał .....
Trzeba było kandydować a nie słuchać jak ......
Tak jak Bąk wypiął się na PSL tak wypnie się również na każdego następnego .....
No cóż takie czasy nastały że Wójt decyduje kto , komu , ile .

#19 ~chłop od pługa~

~chłop od pługa~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 22:37:46

Ja jednak wolę podziwiać efekty kadencji p.Bąka ,a nie jakieś analityczne wypociny które do mnie nijak nie przemawiają.Teraz wy tyle zróbcie co on , a my będziemy potem narzekać!Czekamy niecierpliwie!!!!!!!No bo chyba chodników co robi województwo sobie nie przypiszecie bo nie macie ,ani powiat z tym nic wspólnego , no może terytorium jest gm.Łagów.

#20 ~antek~

~antek~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 22:48:36

[quote name='LeszekAntoni' timestamp='1325971861'

...... Mnie też nikt nie dał .....
Trzeba było kandydować a nie słuchać jak ......
Tak jak Bąk wypiął się na PSL tak wypnie się również na każdego następnego .....
No cóż takie czasy nastały że Wójt decyduje kto , komu , ile .
[/quote]
To zwykła bezczelność co tu wypisujesz ,wójt nie jest bożkiem i nikt go czcił nie będzie i g..no mnie obchodzą wasze partyjne gierki ,ale ja płacę podatki i mam prawo wiedzieć jak wydajecie moje pieniądze i wójt nie ma prawa ustalać zarobków które budzą sprzeciw społeczeństwa , a jak nie to jest instytucja referendum i wkrótce wasz tupet i buta ustaną!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych