Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

podsumowanie rządów starosty i burmistrza

221 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 08:32:41

Mija pierwsze 9 miesięcy rządów nowego starosty i burmistrza Można by powiedzieć że te 9 miesięcy to jest jak czekanie na zakończenie ciąży W pewnym W sensie nawet dosłowny jak oceniacie rządy starosty burmistrza za pierwsze 9 miesięcy Jakie inwestycje wam się najbardziej podobają które są najlepsze imprezy i które zdjęcie z Facebooka najbardziej wam się rzuca w oczy?

#2 ~ono~

~ono~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 08:47:55

Mija pierwsze 9 miesięcy rządów nowego starosty i burmistrza Można by powiedzieć że te 9 miesięcy to jest jak czekanie na zakończenie ciąży W pewnym W sensie nawet dosłowny jak oceniacie rządy starosty burmistrza za pierwsze 9 miesięcy Jakie inwestycje wam się najbardziej podobają które są najlepsze imprezy i które zdjęcie z Facebooka najbardziej wam się rzuca w oczy?

Inwestycje - czyli czytaj jako cięcia kadrowe w podległych JST

#3 ~Maciejowa~

~Maciejowa~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 09:26:31

ja głosowałam na PiS ale nie patrzyłam kto tam jest na liście. Teraz myślę że zrobiłam błąd i to duży. Dziwi mnie że osoby naprawdę dobrze przygotowane takie jak np. Artur nie zostały starostą czy wicestarostą. Bardzo się zawiodłam. 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 09:28:20

kto ustalał te listy ? czy w PiS kieleckim ktoś to widzi ? i czemu radni którzy szli z list pis glosują za burmistrzem jak kandydatem na burmistrza była Artur ? 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 09:31:54

na pewno już nie oddam głosu a do sejmu to będzie tak jak w wyborach w jedynce najpierw wielka bańka a potem wielkie rozczarowanie bo ktoś nie słucha .....głosu ludu . lud oczekuje kompetencji przede wszystkim. Vox populi, Vox Dei

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 09:33:18

kto ustalał te listy ? czy w PiS kieleckim ktoś to widzi ? i czemu radni którzy szli z list pis glosują za burmistrzem jak kandydatem na burmistrza była Artur ? 

ludzie to widzą i są zażenowani to wyjdzie w wyborach. 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 09:36:28

już Pani Ania pokazała które miejsce w powiecie zajęła, to taki Patryk który nawet tu nie był zajął trzecie miejsce prawie równo  z Adamem J. który jest tu non stop promowany. Tak samo w jedynce porażka wyborcza połączonych sił. Na takich mniejszych sprawach wychodzi. Co w małych to i w dużych jak mówi przysłowie. 

#8 ~artur~

~artur~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 09:44:58

ja głosowałam na PiS ale nie patrzyłam kto tam jest na liście. Teraz myślę że zrobiłam błąd i to duży. Dziwi mnie że osoby naprawdę dobrze przygotowane takie jak np. Artur nie zostały starostą czy wicestarostą. Bardzo się zawiodłam.

Jaki Artur miał zostać starostą ?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 09:48:41

znasz przypowieść o ludziach kompetentnych.... to poczytaj. A jakiego znasz Artura ?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 09:54:14

starosta i wicestarosta i zarząd to powinni być ludzie najlepsi z najlepszych bo sorry Pana T. podczas wystąpień to już nie mogę słuchać takie są moje odczucia. Jestem zawiedziona że burmistrzem nie został pan Artur. 

#11 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 09:54:41

Inwestycje - czyli czytaj jako cięcia kadrowe w podległych JST

dziadowal i zbierał na karetke a przeciez miał zostawione 8 mln nadwyzki to co juz rozp....

#12 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 09:56:40

znasz przypowieść o ludziach kompetentnych.... to poczytaj. A jakiego znasz Artura ?

ten to juz z wygledu mi nie pasuje ale wypas

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 09:57:46

i jeszcze były wycieczki że ktoś zaskarżył karetkę bo komuś zależy na gminie że gmina ma zadłużenie. Gmina nie jest od kupowania karetek, podjął się ktoś prowadzenia szpitala to powinien wiedzieć jak jesli nie to przyjdzie taki co wie jak 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 09:59:01

ten to juz z wygledu mi nie pasuje ale wypas

jak dla ciebie wygląd się liczy nie kompetencje to lepiej się zastanów na jakim odrealnionym świecie żyjesz. Przez takich jak rządzą ludzie tacy jacy rządzą. 

#15 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 10:02:37

jak dla ciebie wygląd się liczy nie kompetencje to lepiej się zastanów na jakim odrealnionym świecie żyjesz. Przez takich jak rządzą ludzie tacy jacy rządzą. 

no wlasnie lysym i spasionym nie wychodzi 

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 10:02:38

mentalność wyborców wyszła....... o a jak wygląda .....

"bo jak jest ładny ale jest górnikiem to może być włodarzem". No myślenie PRYMITYWNE. 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 10:06:34

PRYMITYWNE myślenie 

doktora prawa nie wybrać a wybrać kuratora zawodowego (patrz Facebook: od 2003 do 2011)

doktor prawa to najlepiej przygotowana osoba do administracji

dużo wam zajmie zanim dorośniecie do zachodnich standardów i zaczynicie weryfikować kandydatów przy wyborach. 

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 10:17:11

żeby podsumować to trzeba mieć co ale próbujmy

Parkomaty bo ludzie chcieli 

no....

długo....

długo.....

nic nie przychodzi mi do głowy.....

dwie osoby zwolnione w domu kultury teraz mi sie przypomniało..

dalej myśle...

nic ...

zatrudnienie zastępcy podczas gdy gmina jest zadłużona.

......

nic.....nie mogę przypomnieć sobie.....

myśle......

zlot motocyklistów.......

........

nic.....

to może na powiat....

myślę......

nie wiem co ......

.....

nic mi nie przychodzi do głowy....

zerknę na Facebooka może sobie przypomnę....

patrze.....

rolnik w teksasie.....

może piknik w lipowej....

wianki.....

nie to nie to.....

spotkanie w starostwie,,.,.,.

nie to tez nie to .....

wybranie menadżera szpitala to ?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 10:21:47

dziadowal i zbierał na karetke a przeciez miał zostawione 8 mln nadwyzki to co juz rozp....

I co uzbierał już na karetkę?Co z tą karetką ?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 10:24:17

chyba uzbierał coś pisane było na facebooku że Ryza coś skarżył ale nie wiem czy to co dało 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych