Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Podatki od mieszkań w Rytwianach

350 odpowiedzi w tym temacie

#341 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2012 - 18:45:16

Jestem osobą bezstronną(z innej gminy) i zastanawia mnie fakt że od kilkunastu dni jakiś nawiedzony forumowicz strasznie chce zaszkodzić wójtowi.Chcę napisać że:
1.argumenty zagorzałych przeciwników są śmieszne, kuriozalne i mocno naciągane,
2.wójt cieszy się szacunkiem wśród mieszkańców okolicznej społeczności,takie głosy są powszechne,
3.forum Echa Dnia w brew pozorom dociera do małej grupy osób.Zatem zaciekłe ataki nic nie dadzą.
Jeżeli miałbyś poważne argumenty wpisy twoje miałyby szansę odnieść jakiś skutek.A tak wystawiasz się na śmieszność.Piszę w liczbie pojedynczej bo w zasadzie tak to można traktować.Życzę zdrowego rozsądku.
P.S. Lepszego wójta gmina Rytwiany nie miała.Są to twoje osobiste żale.

Ty jesteś tak z innej gminy jak ja z Mozambiku. Gnido siedzisz w gminie
pierdzisz w stołek i jesteś klakierem.

#342 ~gaść~

~gaść~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 09:32:24

Co ty gniocie chcesz i do czego dążysz przecież dobrze wiesz że nie mieszkam i nie pracuję w gminie Rytwiany ale dokładnie śledzę poczynania Waszego Wójta który bardzo mi imponuje, jego poczynania są bardzo trafne i bardzo rozważne potrafi walczyć o dopłaty unijne oraz rozważnie ich lokuje.Tak że przejżyj na oczy i w górę serca ALLELUJA,I DO PRZODU. :lol: :lol: :D

#343 ~joj~

~joj~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 12:41:30

Co ty gniocie chcesz i do czego dążysz przecież dobrze wiesz że nie mieszkam i nie pracuję w gminie Rytwiany ale dokładnie śledzę poczynania Waszego Wójta który bardzo mi imponuje, jego poczynania są bardzo trafne i bardzo rozważne potrafi walczyć o dopłaty unijne oraz rozważnie ich lokuje.Tak że przejżyj na oczy i w górę serca ALLELUJA,I DO PRZODU. :lol: :lol: :D

SĄSIAD skoro tak ci się podoba nasza gmina to mam dla ciebie trochę fantów,weź sobie paśniki dla jeleni ze stadionu, wykoś sobie trochę kozicy na poboczach stadionu, możesz sobie wykarczować trochę samosiejki w ruinach gorzelni no i to by było narazie tyle. B)

#344 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2012 - 13:01:24

Jasiu Jasiu co ci damy,
jedną gminę tylko mamy.
A w tej gminie gówno jest
Jasiu Jasiu rób co chcesz
Tyś jest szeryf ze Strzegomia,
choć skuterek masz za konia.
Jeździsz,sprawdzasz,kontrolujesz,
wszystkie dziury wynajdujesz.
Wójt nam drogę zafundował,
ale szeryf dopilnował.
My cię zawsze uwielbiamy,
dzięki tobie Runo mamy.
Choć na piwie kasę robisz,
gminie nigdy nie zaszkodzisz.
My szeryfa u nas mamy,
do Staszowa go nie damy :lol: :D B)

#345 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 21:48:54

Wójt oczywiście tylko przedstawia taki punkt pod głosowanie a decydują radni w głosowaniu. A dlaczego mamy taki wynik głosowania , juz było poruszone na tym forum . A odnośnie tego podatku to wkurza mnie iż tyle lat odkladałem by wreszcie miec własny kąt a tu przychodzą i wyciagają łapę jak po swoje, płac bo masz te cztery kąty, czy wójt interesuję sie osobami bezrobotnymi w naszej gminie czy oni beda mieli za co ten podatek zapłacić, moze zarudni ich w urzedzie gminy, skoro jest taki wspanialy i wychwalony przez forumowiczów.. Nie długo to będziemy płacic podatek ekologiczy od puszczenia bąka, przecież emitujemy szkodliwe gazy do atmosfery.

#346 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 21:51:06

A z czego się gmina utrzyma, pęsja wójta, sekretarz,dyrektora, max.Komu kryzys podatnikowi.
Wójt podatki płaci do Staszowa,sekretarz do Osieka,a pesje z Rytwian.
tak trzymać.

#347 ~Sąsiadka Babki z Glinek~

~Sąsiadka Babki z Glinek~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 22:03:42

Jak byście wprowadzili podatek od głupoty to moja sąsiadka by sie nie wypłaciła do końca życia.

#348 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 22:18:41

Jeżeli to prawda o tych podatkach od mieszkań
to jest ogromny skandal.Panie wójcie czy
jest to jedyny sposób na pieniądze
od tak biednych mieszkańców może by coś
Pan zaoferował innego miejsca pracy
jak kiedyś było obiecywane.
A może mniejsze pobory dla siebie
sekretarza skarbnika i rady jak ma
być skromniej to wszystkim.

#349 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 22:36:57

Wójt w radio, podniesienie podatków ,to rozumieją mieszkańcy, podatki przekuwam na inwestycje.
Panie wójcie nie chce aby Pan mnie traktował jak Pan traktuje, jak niedorozwoja
umysłowego. Jakie inwestycje jak nie ma żadnych przetargów, jeśli pożyczka spłaca pożyczkę.
Mił być rewtalizowany park no i co. Stadion Pańskie dzieło śmierdzi komunistycznym wyglądem.
Zakłady Naprawcze strach mówić -moła być strefa ekonomiczna.Ośeodek zdrowia wstyd mówić.
Jeżeli radio pyta a nie wie o co pytać to Pan mówi co Pan chce. A ludzie słuchają jedynie\
słuszną prawdę.

#350 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 09:09:34

A może mniejsze pobory dla siebie

sekretarza skarbnika i rady jak ma
być skromniej to wszystkim.

To może zlikwidujmy UG a w budynku zróbmy knajpę. Będą przychodzić na piwko ci co po bełtach piszą na forum i będzie dochód. Trzeba było się uczyć i wystartować w wyborach. Na razie ciesz się że masz jeszcze komputer.

#351 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 09:22:21

nie chce aby Pan mnie traktował jak Pan traktuje, jak niedorozwoja   :(

Stadion Pańskie dzieło śmierdzi komunistycznym wyglądem:lol:  :lol:

Zakłady Naprawcze strach mówić -moła być strefa ekonomiczna - dobry człowieku to jest własność prywatna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

I jaki tu komentarz może być??

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych