Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pod Mocnym Aniołem

pod mocnym aniołem oglądaj premiera pod mocnym aniołem pod mocnym aniołem cały film pod mocnym aniołem forum

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~wojciech~

~wojciech~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2014 - 16:38:10

Jerzy (Robert Więckiewicz) jest pisarzem i alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie (Julia Kijowska) i wreszcie czuje, że ma po co i dla kogo żyć. Jednak nie wytrzymuje długo. Pewnego dnia idzie prosto do baru Pod Mocnym Aniołem, gdzie zaczyna pić... Wkrótce trafia na odwyk, gdzie spotyka doktora Granadę (Andrzej Grabowski), personel (m.in. Iza Kuna, Robert Wabich) i innych pacjentów (Jacek Braciak, Kinga Preis, Marian Dziędziel, Marcin Dorociński, Arkadiusz Jakubik, Lech Dyblik, Iwona Wszołkówna, Iwona Bielska, Krzysztof Kiersznowski), którzy tworzą niezwykle barwną galerię postaci. Jedną z metod leczenia jest czytanie spisanych wcześniej opowieści, z czasów kiedy się piło. Swoje historie, zabawne i niekiedy wstrząsające, opowiedzą: reżyser, ksiądz, policjant, kierowca TIR-a, farmaceutka, robotnik, fryzjerka i inni. Wszyscy piją, bo picie to nasz sport narodowy.  

LINK DO FILMU:

pod-mocnym-aniolem.blo.pl

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 15:57:40

wszystko działa polecam:)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 19:00:33

Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika

telefonu. Wejdź na strone:

http://radar.latwy.pl

Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi.
Dokładność pomiaru do 150cm.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2014 - 10:11:11

super komedia

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2014 - 11:40:15

Jeśli chodzi o filmy i seriale to ja oglądam premierowe odcinki jak np ten tylko na:

watchmoviefullhd.com

zawsze są najszybciej linki w tym playerze i to w dość dobrych wersjach, pozdro ;)

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 12:12:13

Pod Mocnym Aniołem (2013) online bez limitu, pobierz bez ograniczeń

Filmy Online i Seriale Online bez limitu oglądania i bez ograniczeń pobierania:

megavideo-bezlimitu.pl/MTA/Pod_Mocnym_Aniolem_2013

Jerzy, Robert Więckiewicz jest pisarzem i nałogowym alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie, Julia Kijowska i wreszcie czuje, że ma po co i dla kogo żyć. Jednak nie wytrzymuje długo. Pewnego dnia Jerzy idzie prosto do baru Pod Mocnym Aniołem, gdzie zaczyna picie. Potem kupuje alkohol w nocnym, wraca do swojego mieszkania i pije dalej. Bez końca.

Oglądaj filmy bez limitu i pobieraj bez ograniczeń z VideoWeed, NovaMov, Putlocker, VideoBB, VideoZer, OdSiebie, AnyFiles, SockShare, MaxVideo, MovieZer, Stagero, ModoVideo, MegaVideo:

megavideo-bezlimitu.pl/MTA/

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pod mocnym aniołem oglądaj, premiera pod mocnym aniołem, pod mocnym aniołem cały film, pod mocnym aniołem forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych