Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Poczta w Zwoleniu...

Co tam sie dzieje brak slow.

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jadwiga K 9~

~Jadwiga K 9~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 08:05:56

Witam bylam na poczcie u nas w Zwoleniu stara obsluga co zawsze chodzilam jest ok ,ale ta ciemna na gabarycie Baba jest nie mila i opryskliwa i sie madrzy jak by wszystkie rozumy pozjadala. Jeszcze raz bedzie taka nielila to napipisze pismo wyzej , pozdrawiam klientka poczty.

#2 ~K~

~K~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 11:21:03

U mnie są sytuacje, ze listy urzędowe, sądowe itp. są otwierane i pozersko zaklejane ponownie. Listonosz albo poczta bardzo interesują się moim życiem.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 13:17:51

U mnie są sytuacje, ze listy urzędowe, sądowe itp. są otwierane i pozersko zaklejane ponownie. Listonosz albo poczta bardzo interesują się moim życiem.

Jak to? Żartujesz?

#4 ~K~

~K~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 15:10:27

Nie zartuje. Mieszkamy w małej miejscowosci, każdy wie o każdym, niektórzy są na wyższych szczeblach popularności czy jak to nazwać. Gdy zobaczy ktoś związany z pocztą list z urzędu, sądu bądź innej instytucji do danej osoby, po prostu myśli, że ponownego zaklejenia nie widać. Profesjonalnie, deliktanie otworzy list, przeczyta, dowie sie, zaspokoi ciekawosc i rozsieje famy na ulicy z innymi.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 15:21:28

Nie zartuje. Mieszkamy w małej miejscowosci, każdy wie o każdym, niektórzy są na wyższych szczeblach popularności czy jak to nazwać. Gdy zobaczy ktoś związany z pocztą list z urzędu, sądu bądź innej instytucji do danej osoby, po prostu myśli, że ponownego zaklejenia nie widać. Profesjonalnie, deliktanie otworzy list, przeczyta, dowie sie, zaspokoi ciekawosc i rozsieje famy na ulicy z innymi.

Jezu.

#6 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 18:23:48

Tak. To prawda. Mnie też to spotkało. Myślałam że to zła koperta ale później zauważyłam ponowne zaklejenie. Te kobiety nie mają żadnej etyki pracy.

#7 ~k~

~k~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 19:44:44

Tak. To prawda. Mnie też to spotkało. Myślałam że to zła koperta ale później zauważyłam ponowne zaklejenie. Te kobiety nie mają żadnej etyki pracy.

zgłosić do naczelnika poczty i zaraz wylecą z roboty wścibskie babska ,list polecony priorytet to wychodzi dopiero po dwóch dniach co za opieszałość tych pracownic z poczty , trzeba chyba zgłosić te niechlujstwa gdzieś wyżej żeby się ktoś w końcu za nich wziął!!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 22:02:01

To mogą otwierać tak samo pracownicy jak i listonosze. Tylko ze trzeba byc naprawde frajerem zeby myslec, ze sie tego nie zauwazy i to nie wyjdzie. Poza tym az tak interesowac sie czyims zyciem i popelniac taka rzecz za co grozi wypieprz z roboty, a wszystkiemu winne straszne niezaspokojenie ciekawosci...

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 10:48:48

Goniec z urzędu miejskiego to samo robiła. Idąc do adresata i dając list od razu informowała i komentował co w tym liście jest. Chyba każdy wie o kim mówię.

#10 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 14:08:56

Wywalta ta babe i bedzie spokoj ,nie dosc ze grubasna ti i chamska wsioka

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 17:56:38

Powinny być podpisane jakieś lojalnościowe oświadczenia o nieprzegladaniu cudzej poczty. A za nie dotrzymanie słowa strata pracy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych