Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Po co tyle kościołów w Sandomierzu? :/

kośćiół religia jezus

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~The_King~

~The_King~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 18:28:51

Po co jest aż siedem kościołów w Sandomierzu? Nie lepiej, jakby ze 4 przerobić na jakieś kluby nocne, kluby go-go. W Sandomierzu brakuje rozrywki, młodzi nie mają co robić a jak chce UM jakąś imprezę zorganizować to zasrańcy księża protestują! Proponuję zabronić beznadziejnych majówek przy ulicach, tej durnej procesji w boże ciało przez którą główna ulica jest zablokowana! Ta zasrana procesja nic do życia ludzkiego nie wnosi, jest tylko dobrym miejscem dla durnych moherów aby mogły się spotkać i obgadywać!!

#2 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 19:14:05

To jeszcze lepiej :/ Przerobić to na salony masażu tajskiego :D

A po co tyle banków i urzędów?

#3 ~The_King~

~The_King~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 19:19:25

A po co tyle banków i urzędów?

To kilka banków i urzędów podpalić a w pierszej kolejności skarbowy i ZUS!!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 19:35:51

Po co jest aż siedem kościołów w Sandomierzu? Nie lepiej, jakby ze 4 przerobić na jakieś kluby nocne, kluby go-go. W Sandomierzu brakuje rozrywki, młodzi nie mają co robić a jak chce UM jakąś imprezę zorganizować to zasrańcy księża protestują! Proponuję zabronić beznadziejnych majówek przy ulicach, tej durnej procesji w boże ciało przez którą główna ulica jest zablokowana! Ta zasrana procesja nic do życia ludzkiego nie wnosi, jest tylko dobrym miejscem dla durnych moherów aby mogły się spotkać i obgadywać!!

ty wywrotowcu, uważaj, aby ciebie kto w gówno nie przerobił i puścił do kanału. Tylko tam twoje miejsce.

#5 ~telewidz~

~telewidz~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 19:40:35

To kilka banków i urzędów podpalić a w pierszej kolejności skarbowy i ZUS!!

Zobacz w telewizji Polsat choćby z jeden program pt : PAŃSTWO W PAŃSTWIE i nie będziesz miał problemów z wybraniem celu.

Tyle mądrych wpisów na wszelkie tematy bo Sandomierz to mekka Alf i Omeg a dziwnym trafem brakuje komentarzy w porusznych sprawach na antenie Polsat w programie publicystycznym Państwo w Państwie.Program E.Jaworowicz Sprawa dla Reportera wysiada, to jest małe piwko przy audycji w Polsacie. Mamy tyle gadających mędrców a w tej kwestii znamienne milczenie i brak komentarza. Panie i Panowie oglądacie tylko TVN ?

#6 ~The_King~

~The_King~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 21:21:50

Nie lepiej, jakby te kościoły były burdelami??

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 09:33:54

The Sring-proponujesz ch..ujowe rozwiazania! młodzieży proponujesz go go?a za co tam maja isc?chyba ze to jakas darmówka :D burdele ?tez nie slyszalem o gratisach-wymysl cos adekwatnie do dziury sandomierskiej----- czekam na realne propozycje

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 09:54:57

The King - to zrób burdel. Kto Ci broni? Klub gogo też możesz zrobić. Wyjdź na ulicę i powiedz ludziom że od dzisiaj w kościele wybudowanym za ich kasę będzie burdel (oczywiście Twój) albo zabytkowym kościele powstanie klub gogo. Naśmiewanie się z KK (jako instytucji) to jedno ale wyśmiewanie się z wiary (nieważne w co) oraz przekonań ludzkich do drugi.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2014 - 17:56:50

podbijam :)

#10 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2014 - 19:12:32

Nie lepiej, jakby te kościoły były burdelami??

No i sprawa się rypła. Poszli na całość !

Palikot w ostatnim wystąpieniu Sejmowym wyłożył karty na stół. Dziś już wiemy dokładnie co jest grane i nikogo nie powinny dziwić wpisy jak te The-Kinga.

O Boże do jakich czasów doczekaliśmy ?

Jawne walczenie z wiekową tradycją i kulturą ,jawne nawoływanie do wyzbycia się narodowości bez hymnu Polskiego bez ziemi -patrz strajki rolników przeciw wyprzedaży Ojczystych gruntów itd. itp. Tak ma wyglądać nowa rzeczywistość ? Jestem często przejazdem na Słowacji służbowym TIR-em ,rozmawiam z ludźmi i wiem co ich boli oraz jak bardzo żałują kiedy dali się wmanewrować w rzekomy RAJ jakim miała być strefa Euro. Nie jest daleko ponad 100 km. trzeba pojechać i samemu sprawdzić czy to co mówi Palikot jest rzeczywiście RAJEM ! Nie dajmy sobie narzucić jego narracji i nie trzeba robić burdeli z kościoła. Wiem doskonale że wielu duchownych wykorzystuje nieświadomość wiernych i nikt temu nie przeczy. Wszędzie są czarne owce ale żeby odrazu niszczyć kościoły ? Hola ,hola. Opamiętania ,jeżeli już jesteście tacy święci to dlaczego w takim zachodnim Państwie jak Wielka Brytania cały Świat ogląda Śluby,Pogrzeby a na ulicach setki tysięcy widzów patrzących na wspaniałe orszaki ?

Jeżeli wierzyć Palikociarni ,że mamy ŚLEPO IŚĆ NA ZACHÓD  jak nam proponuje z Trybuny Sejmowej !!! -  to dlaczego Palikot nie namówił Anglików by w IZBIE GMIN wyrzucili Krzyż ze stołu Prezydialnego i by było zakazane robienie znaku krzyża przez wszystkich przed rozpoczęciem Obrad IZBY ?

Nie bardzo rozumiem wpis The _kInga - mógłbyś coś więcej napisać i rozjaśnić nam ciemnemu i bezmózgowemu ludowi ?

Jaka jest różnica w wierze i postaci Krzyża w Londynie i w Sandomierzu jak wspomniano parę słów wcześniej ? Wiem od lat ,że tam jest Wiara i Kościół Katolicki ANGLIKAŃSKI i wiem dlaczego akurat tak się zwie. Znam znakomicie historię bo z tego przedmiotu miałem bdb. oceny i potrafię odeprzeć każdy głupi nieprzystający do obecnej chwili pomysł który Palikociarze chcą na siłę wprowadzać !

Sandomierz ma dwa Rynki ,ten duży z Ratuszem i ten mały wyżej położony. Może na tym małym zróbcie publiczne palenie wszystkich i wszystkiego co jest związane z dwutysiącletnią historią kościoła. Zróbcie to po swojemu po nowemu według zamysłów nowego GURU - Palikota. Najpierw Polska potem USA a potem Rosja miejsce na likwidację waszych urojonych pomysłów eliminacji duchownych i ducha narodu. Przekażcie wiadomość do Rosji antyputinowcom którzy protestują razem z Prawosławnym Kościołem- na nich również przyjdzie kryska jak na matyska. A w końcu i na Putina bo cały czas obraca się w Cerkwi i otoczony jego duchownymi by błogosławić jego działania. Widzisz teraz że  różnic nie ma na świecie ,że wszędzie są dobrzy i źli kapłani którzy służą nie takiemu samemu Bogu  jak powinni ? A może Palikota zamierzacie ogłosić nowym zbawcą , bo kiedy słuchałem jego Sejmowego wystąpienia myślałem że nim już jest ! Zapoznaj się ze wszystkimi wystąpieniami Klubowym ina Ostatniej Sesji Sejmu i napisz czy wszyscy mówili tym samym językiem co Palikot czy on był jedynem mówiącym inaczej ? Dlaczego - wyjasnij to ciemnym masom byśmy wszyscy czcili Palikota i jego teorię o zniszczeniu historii trwającej dwa tysiące lat .

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kośćiół, religia, jezus

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych