Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~retro~

~retro~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2009 - 13:08:19

Pełen szacunek dla tego Pana, że chce odbudować ten zakład, mógłby przecież sobie dać spokój i żyć jak "król' do końca życia.. A co do zakładów ubezpieczeniowych to hieny, ale z drugiej strony dbają o "swoje interesy"... Wina jest po stronie wymiaru sprawiedliwości, że to tak długo trwało.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2009 - 13:51:30

Niejeden na jego miejscu zamiast dochodzić sprawiedliwości i żyć jak nędzarz, zrobiłby pętlę ze sznura. Trzeba mieć silny charakter, żeby się nie załamać.

#3 ~85~

~85~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2009 - 13:58:45

gratuluję odwagi i wytrwałości w dążeniu do celu.naprawdę mało jest takich ludzi ale jak widać czasami warto być upartym i nie poddawać się!szacuneczek dla tego Pana.

#4 ~wiba~

~wiba~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2009 - 14:13:09

Jeśli kierowca zawini na drodze , spowoduje wypadek zostaje surowo ukarany Wyroki sądowe wydają ludzie którzy powinni też za swoje błędne decyzje ponosić odpowiedzialność, a tu widzimy sprawy wleką się latami sędziowie zwalniają przestępców którzy mordują po kilku dniach swoje ofiary i nic, sędzia jest nieomylnym bogiem . Proponuję temu Panu przedsiębiorcy aby oddał teraz sprawę do sądu w Sztrasburgu za nieudolne i długoletnie prowadzenie przez sąd w Polsce jego sprawy oraz doprowadzenie go do ruiny życiowej . Sprawa byłaby wygrana i odszkodowanie zostałoby zasądzone od rządu za to że posiada tak niesprawną instytucję. Powodzenia życzę Panu.

#5 qwertyy

qwertyy

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 13 marzec 2009 - 15:16:50

Jeśli kierowca zawini na drodze , spowoduje wypadek zostaje surowo ukarany Wyroki sądowe wydają ludzie którzy powinni też za swoje błędne decyzje ponosić odpowiedzialność, a tu widzimy sprawy wleką się latami sędziowie zwalniają przestępców którzy mordują po kilku dniach swoje ofiary i nic, sędzia jest nieomylnym bogiem . Proponuję temu Panu przedsiębiorcy aby oddał teraz sprawę do sądu w Sztrasburgu za nieudolne i długoletnie prowadzenie przez sąd w Polsce jego sprawy oraz doprowadzenie go do ruiny życiowej . Sprawa byłaby wygrana i odszkodowanie zostałoby zasądzone od rządu za to że posiada tak niesprawną instytucję. Powodzenia życzę Panu.

Jestem w szoku. kuurwaa 17 lat. NIe wytrzymal bym pewnie roku. Proponuje adwokatom zajac sie ta sprawa i oddac ja do Sztrasburga. Bo 35 mln jest za jedna cegielnie, bo tylko o nia poszlo. Teraz niech zaplaca za te dwie.

ps. Znam pare nazwisk ludzi co rozkradli cegielnie . Ci ludzie nie sa biedni, lecz pazerni.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2009 - 17:25:12

Tutaj wina raczej nie leży po stronie sądu, przedsiębiorca kilka lat czekał na to, aż PZU dobrowolnie wypłaci pieniądze. Obiecywali, a ten czekał. Dopiero później sprawę skierował do sadu i w 2003 roku był pierwszy wyrok. Potem były odwołania kolejne opinie i dlatego to tak długo trwało.

#7 onlymielec

onlymielec

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 166 postów

Napisano 13 marzec 2009 - 23:49:16

to jest właśnie siła Narodu Polskiego , gdyby było takich jak Pan ze dwa procenty w szarej masie bylibyśmy przed wszystkimi narodami w Europie ,jestem dumny z Polski że tacy ludzie istnieją jak Pan .Mam nadzieję że z pańskiej cegły nie jedna rodzina wybuduje swój dom .Serdecznie pozdrawiam ,chociaż i tak penie Pan tego nie przeczyta ,lepiej odkupić silniki które Panu chołota ukradła zamiast komputera.

#8 ~Szcześciara~

~Szcześciara~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 08:10:43

Podziwiam Pana,tyle przykrość ,kłopotów a Pan nadal wyraża się w sposób przyjazny.Tyle krzywd,a pan nadal jest wyrozumiały.Wielki szacunek ,popłakałam się czytają ten artykuł

#9 ~~mks~~

~~mks~~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 09:12:29

brawo, pzu to też relikt minionej epoki-tam ludzie zastygli są nie przejednani w swoich racjach bo co może im zrobic człowieczek . ja miałem podobną sprawę z instytucją panstwową(bardzo groszowa w porownaniu z tym panem) gdzie mi radzono -odpusć se chłopie,nawet prawnik tej firmy szedł mi na reke że rozłozymy na raty że to śmo-tamto.wystarczyło przenies sprawe do sądu wyższej instancji i o dziwo przy tych samych faktach prawo zadziałało odwrotnie

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 09:12:45

Naprawdę niesamowity człowiek! Wielki szacunek!

#11 ~~darek~~

~~darek~~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 09:20:41

własnie z tego powodu i im podobnych nie chcę aby w moim kraju był powszechny dostęp do broni -podziwiam tego pana bo daje nadzieję innym

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 09:35:53

trudno zrozumieć że firma tak może zgnoić człowieka. Zamiast wypłacić odszkodowanie to doprowadzili faceta do ruiny. A teraz szefa PZU postawić przed sąd za niegospodarność bo w końcu gdyby od razu wypłacili to by znacznie mniejsza kwota była. Teraz zedra to z osób które się u nich ubezpieczają

#13 ~a~

~a~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2009 - 09:17:40

i po co PZU te reklamy? gigantyczne kampanie? praktyka dobitnie pokazuje czy warto sie u nich ubezpieczać i z nimi w ogóle współpracować! z daleka!!!!!!! nie zbliżać się!!!!!

#14 ~alicja~

~alicja~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2009 - 09:18:48

ten kraj jest chory, bardzo chory, 17 lat!!! matko kochana, naprawdę systemowi sprawidliwości przyda się solidna reforma

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2009 - 20:00:57

ten kraj jest chory, bardzo chory, 17 lat!!! matko kochana, naprawdę systemowi sprawidliwości przyda się solidna reforma

Przeżyłam szok.
Czytałam dopiero ten artykuł. Skojarzyłam Faceta i brak płynności w latach 90-tych Jego firmy.
Brak słów.

#16 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2009 - 17:04:39

Łzy napływą do oczu. To straszne, nie do opisania. DOOO Strasburga bo innej drogi nie ma na takie zalatwianie należnego odszkodowania. Agent ubezp.

#17 ~świadek~

~świadek~
  • Goście

Napisano 20 październik 2009 - 14:14:57

ja znam tegoo człowieka całe życie żyje tylko z sądów nawet zanim mu cegielnia spłoneła zresztą podpalona przez jego pracowników zdarłby z każdego z was skórę gdyby tylko wiedział że na was zarobi
pomyślcie choćby nawet to nikt legalnie nie wygrywa z PZU

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2009 - 06:50:16

http://www.prisonwars.pl/37900/

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2009 - 08:34:27

http://www.prisonwars.pl/41621/

#20 ~ubezpieczenia~