Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2015 - 10:51:57

powinien wrócić do Paryża gdzie był szefem firmy budowlanej!!! mieszkanie w Paryżu ma to jest gdzie wrócić

#22 ~Mieszkaniec Gminy~

~Mieszkaniec Gminy~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2015 - 12:27:38

Co wy idioci piszecie o Mirku Plucie bardzo porządny człowiek nie róbcie z niego złodzieja bo nikomu nic nie ukradł na pewno byłby dobrym prezydentem Tarnobrzega skoro nie chce wrócić na starostę czy do rodzinnej gminy na burmistrza szkoda tylko że u siebie w miejscowości dostał tylko 222 głosy na posła a zostając burmistrzem w 2001r. dostał ponad 1400 prawdziwy ciemnogród w tym rezerwacie na woli 

#23 ~wsiowy~

~wsiowy~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2015 - 14:38:16

Co wy idioci piszecie o Mirku Plucie bardzo porządny człowiek nie róbcie z niego złodzieja bo nikomu nic nie ukradł na pewno byłby dobrym prezydentem Tarnobrzega skoro nie chce wrócić na starostę czy do rodzinnej gminy na burmistrza szkoda tylko że u siebie w miejscowości dostał tylko 222 głosy na posła a zostając burmistrzem w 2001r. dostał ponad 1400 prawdziwy ciemnogród w tym rezerwacie na woli 

Na tyle zasłużył jak sie wstydzi własnych korzeni to  go ola-i u emerytów na spotkani sikacz(szampan) za 4,50 to za mało.

#24 ~wefista~

~wefista~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2015 - 19:29:32

Czy ktoś wie ile poseł weźmie odprawy?

#25 ~Lasowiak~

~Lasowiak~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2015 - 21:15:20

Tylko WOLA BARANOWSKA widly ,gumowce ,lopata  ,kufajka i powrot do korzeni  !!!!!!!!!!!!!!!!!  Jaki prezydent ,jaki dyrektor ,jaki posel lub dzialacz ....????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    Wiesniak powinien zostac na wsi i wszystko  !!!!!!!!!!!!!! A jak sie bylo w Sejmie w zlodziejskiej koalicji z ramienia PO to juz calkowita hanba  !!!! Emerytury ,szkolnictwo ,lasy ,OFE , Ambergold   itd . to juz zlodzieja Plute dyskwalifikuje na amen  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#26 ~anon~

~anon~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2015 - 00:00:23

pis jest najgorszy złodzieje idioci banda swirusów razem z tym smiesznym jakims d*** czy duda i kaczorkiem nie mozna na nich patszec i słuchac ciesza sie ze sfojej głupoty ze wygrali dodali głosy i oszukali ja nie bede na takich robił i zeby oni mi kradli wole w innym panstfie byc naobiecywali i tak nic nie bedzie i ja odnich nic nie chce i tak nic nie dadza   PO I TAK JEST NAJLEPSZE jestem za nimi i sa nie pokonani dla mnie 

#27 ~dziewczynka~

~dziewczynka~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2015 - 09:14:50

Do Pana warkoczyka idealnie pasowałaby spódniczka :)

#28 ~tbg~

~tbg~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2015 - 10:44:34

pis jest najgorszy złodzieje idioci banda swirusów razem z tym smiesznym jakims d*** czy duda i kaczorkiem nie mozna na nich patszec i słuchac ciesza sie ze sfojej głupoty ze wygrali dodali głosy i oszukali ja nie bede na takich robił i zeby oni mi kradli wole w innym panstfie byc naobiecywali i tak nic nie bedzie i ja odnich nic nie chce i tak nic nie dadza   PO I TAK JEST NAJLEPSZE jestem za nimi i sa nie pokonani dla mnie 

Pisownia i ortografia wprost proporcjonalna do kultury i inteligencji. Gratuluję PO takich wyborców

#29 ~jaga~

~jaga~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2015 - 12:26:39

anon aleś Ty ANALFABETA!!!!!!!!! takie byki robić??????

#30 ~kaza~

~kaza~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2015 - 14:22:34

Pan Pluta mial u mnie szacunek do czasu jak wszedl do oszukanczo , zlodziejskiej partii. Rozmawialam z nim przed wyborami jako wyborca , klamal w zywe oczy, Twierdzil , ze glosowal zawsze proobywatelsko, zastanawiam sie jakie ma priorytety , nigdy nie zaglosuje na niego,  ..

#31 ~ula~

~ula~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 22:25:21

nachapiecie się pisem

#32 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2015 - 19:26:09

Jeszcze jedną kadencję ?? Bo chyba po trzech jest niezła emeryturka parlamentarna .

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2015 - 09:13:38

Jeszcze jedną kadencję ?? Bo chyba po trzech jest niezła emeryturka parlamentarna .

A co teraz robi Pan Poseł ?

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 09:09:26

Trzeba obserwować podwórko tarnobrzeskie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych