Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 06:18:20

Natychmiast referendum.kiełbasy na huśtawki Pluta do ratusza.

#2 ~mieszczuch~

~mieszczuch~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 08:04:45

Pluta przyzwyczaił się do tego, że za pieniądze podatników można wypić i smacznie zakąsić więc nie dziwota, że chciałby nadal wygodnie i dostatnio żyć. Na razie może wystartowałby na sołtysa w swojej wiosce a nie wciskał się do miasta. 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 10:09:39

niech sobie rządzi ale w baranowie!! tam widocznie się juz poznali na nim

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 10:15:48

mastalerz pozwolił?

#5 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 11:17:16

Fachowiec od wszystkiego .

#6 ~nie zaglosuje na pyche~

~nie zaglosuje na pyche~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 11:45:31

Jeszce trzy lata do wyborów a tu taka wyziera z artykułu pycha i buta. Kiepski to początek kampanii. Był juz taki jeden Pan Pyszny i posiedział w ratuszu 1 kadencję a tez chciał dłużej. Pokory brakuje, oj brakuje. Nikt nie wie czy dożyje kolejnych lat a tu proszę, co za pewność siebie, kim się będzie za trzy lata. Na szczęście to  ludzie głosują, a rozumu im nie brakuje. 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 11:48:07

Niech konkretnie powie co dla miasta zrobił będąc posłem.Tylko poprosimy o fakty a nie ogólniki.....

#8 ~pracownik szpitala~

~pracownik szpitala~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 12:58:25

Podobno ma objąć stanowisko dyrektora szpitala powiatowego w Nowej Dębie.

Jeżeli tak to przez 3 lata mógł by być dyrektorem, a później wybory samorządowe i zapędy na stanowisko Prezydenta Tarnobrzega.

Obecna p.o. dyrektora szpitala dostanie propozycję nie do odrzucenia i stanowisko dyrektora jest nieobsadzone. Proste.

Maja doświadczenia z poprzednim dyrektorem.

#9 ~kola~

~kola~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 14:55:56

Mirku wielki dzięki za to że byłeś dobrym posłem a przede wszystkim Człowiekiem! Myślę, że to dobry pomysł z kandydowaniem na prezydenta Tarnobrzega. Wcale nie odbieram tego, że za wcześnie, że to buta i brak skromności... Kampania wyborcza nowej kadencji powinna się zaczynać od nia zwycięskich wyborów lub klęski! Powodzenia, będę głosować na Ciebie, to pewne! :)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 17:10:00

s.....j dziadu

#11 ~lolo~

~lolo~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 17:59:10

Pluta to taki Władek Stępień bis .  :D :D :D

#12 ~Skromność...skromność~

~Skromność...skromność~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 18:57:02

A ja myślę, że pan były poseł przegrał dzięki takim artykułom jak powyższy, który poza podziękowaniami nic konstruktywnego nie wnosi lecz tylko irytuje wielu ludzi.

Nie słuchać, tylko słyszeć ludzi (mógł pan mieć w gminie o wiele więcej głosów!!!), a o 67 latach pracy to nie ma nawet o czym wspominać

#13 ~tarnobrzeżanin~

~tarnobrzeżanin~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 19:12:02

Mirku wielki dzięki za to że byłeś dobrym posłem a przede wszystkim Człowiekiem! Myślę, że to dobry pomysł z kandydowaniem na prezydenta Tarnobrzega. Wcale nie odbieram tego, że za wcześnie, że to buta i brak skromności... Kampania wyborcza nowej kadencji powinna się zaczynać od nia zwycięskich wyborów lub klęski! Powodzenia, będę głosować na Ciebie, to pewne! :)

Chyba Cię pogięło, napisz co były poseł zrobił dobrego dla TBG, wymień choć 1 rzecz.

#14 ~SG~

~SG~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 20:47:15

Jako poseł głosował za ustawą o 67 latach do emerytury i innymi niegodziwymi ustawami typu 6-latki do szkoły. Nie zapominajcie o tym.

#15 ~Kosynier z Dzikowa~

~Kosynier z Dzikowa~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2015 - 00:42:49

PLUTA to byl taki posel jak rudy Wladek Stepien z  Sokolnik  !!!   SLD,teraz PSL  ,Sejmik w Rzeszowie  to jest ruda szuja jakich nie bylo  !!!!  A teraz nastepny dobrodziej PLUTA sie znalazl  : emerytury ,szkolnictwo ,lasy   ....i wiele wiele innych kradziezy i oszustw za ktorymi glosowal PLUTA  !!!!   Tylko mozesz byc soltysem w Knapach ,w Przykopie ,Dymitrowie ,bo juz do SKOPANIA to za glupi jestes  !!!!! Oszuscie,zlodzieju PLUTO  mozesz byc jeszcze w skupie zywca wagowym  !!!!!  A nie prezydentem Tarnobrzega  !!!  Juz jeden adoptowany Mastalerz byl i drugiego przekreta nie potrzeba  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#16 ~Wyspiański~

~Wyspiański~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2015 - 01:48:35

Panie Pluta - jak zostaniesz Prezydentem Tarnobrzega to też nam sprowadzisz muzułmanów jak Twoja guru Kopacz??

#17 ~PRAWICA~

~PRAWICA~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2015 - 05:57:47

aaa to jest ten pan ktory zbieral koce od ludzi z biedronki by pomoc samurajom po tsunami.Jak takie pomysly gosciu dalej bedziesz mial to  mozesz ludziom zaszkodzic a nie pomoc

#18 ~kosiarz~

~kosiarz~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2015 - 08:50:28

Kosynier o co ci chodzi z tym Dymitrowem???? Bardzo ladna wies!!! Niech on sobie rzadzi u siebie czyli w Woli Baranowskiej.

#19 ~wiejski piesek~

~wiejski piesek~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2015 - 09:16:59

Kosynier o co ci chodzi z tym Dymitrowem???? Bardzo ladna wies!!! Niech on sobie rzadzi u siebie czyli w Woli Baranowskiej.

Najlepiej to powinien sie zatrudnic w Starostwie na stanowisku gońca.Sprawdził sie i zna miejscowosci w calym Powiecie.

#20 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2015 - 09:21:44

Większość komentarzy nieprzychylnych panu Plucie, to zapewne urzędasy i przydupasy obecnego układu. Jak PIS stworzy nowe województwa, to będą rozpisane nowe wybory samorządowe. I tu jest szansa dla pana Pluty. Ma pan mój głos panie Mirku i jestem przekonana że w wojence o stołek Kalinka-Kiełb to pan wygra i rozwali ten chory układ w tym biednym miasteczku, który nigdy nie miał szczęścia do prezydentów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych