Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Plusy i minusy ciepłej zimy :: zobacz komentowany artykuł


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 04 luty 2008 - 13:30:29

Z A O S Z C Z Ę D Z I Ć ?????!!!!!!!

Cholera jasna a co z rachunkami za gaz!!! Zima łagodna, prawie cały czas na plusie a ja płace więcej za gaz niż w tamtym roku jak było naprawdę zimno!!! WY TEŻ TO MACIE???
A może i u nas gazownie zrobiły to co w Szczecinie:

Sroga gazownia łagodną zimą
Miejski Rzecznik Konsumentów ze Szczecina interweniuje w imieniu mieszkańców do Urzędu Regulacji Energetyki. Powód - gigantyczne rachunki za gaz, którym szczecinianie ogrzewali mieszkania. I choć dawno nie było tak łagodnej zimy, to kilkadziesiąt osób w Szczecinie zobaczyło rachunki za gaz zawyżone o kilkaset złotych.

Dołączona grafika< fot. Archiwum RMF FM

Niewykluczone, że w gazociągu był gaz o zaniżonej kaloryczności, co powodowało nabicie na licznikach – powiedziała reporterowi RMF FM Longina Kaczmarek, Miejski Rzecznik Konsumentów ze Szczecina.

Przyznaje ona, że cały czas otrzymuje telefony od zaniepokojonych mieszkańców. Wszyscy dziwią się i porównują rachunki z poprzedniej zimy, kiedy temperatura spadała kilkukrotnie poniżej zera. Skargi wpływają też do szczecińskiej gazowni.Kurde napowietrzają gaz czy co??? Może ktoś to sprawdzi, może Rzecznik Praw Konsumenta??? Albo Echo Dnia podejmie temat???Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych