Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PLOTKA GABRIELA SZULC I JEJ PATOŚWITA

70 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~znajoma znajomej~

~znajoma znajomej~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 20:24:44

Plotka gabriela  juz lata po wsi i zamet sieje, opowiada brednie że niby pewne osoby były na policji i pójdą siedzieć za coś tam. Ty plotucho bezzębna gabrysko złodziejko a zapomniałas chyba opowiedziec we wsi ze twoja ułomna córeczka i jej koczelanka tez na policji były i mogą iśc siedziec -wercia i justysia ułomna. ty sie kretynko zastanów co pleciesz po wsi. bezzebna stawska rozpowszechnia twoje urojenia bo jest tak samo chora jak ty i ta dorotka warsinska z która jeżdzisz po kejtrach i chlejesz na umur. slepy kwazimodo dorotki was wozi bo ma chory łeb jak wy.

#2 ~Ela stawska~

~Ela stawska~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 20:29:37

prawda. chłopy w domu a wariatki błądzą po imprezach stare rury zmurszałe. ten kwazimodo dorotki i hitler gabrieli są jakies ułomne.wydra dupy z ruda dorotką nadstawia a dziady chleja  same :o :lol:

#3 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 20:33:25

Proszę nas tu nie pomawiac. my sie lubimy i kochamy. lubimy plotkowac imprezowac i sobie na imprezie po piwku cipska liżemy z gabrielą. :)

#4 ~znajoma znajomej~

~znajoma znajomej~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 21:02:57

Gabryśka przeżywa drugą młodośc-odbiło jej na starośc jak lucy zero która mensza zostawiła. to jej tak apasuje plotuchy kolezanki i imprezy a chłop hitler po Bonach sie wałęsa i bona go obsługuje jesc daje i pewno podupczyć.

#5 ~PORT2000-JEZIORKI~

~PORT2000-JEZIORKI~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 21:09:04

najlepszy hit to i tak jajkarz-buk sexu justysi pseudo monsz i pseudo ojciec. rucha emilke szablę a ta justa wniebowzieta naiwna idiotka. jajkarz wyruchał 14 ltnią justysie gbryska zadowolona a tera bekarta wychowuje tłusta rebeka i sie cieszy, werci cipsko liże i koczelanki a jajko imprezy kumple i emilka. :ph34r: :ph34r: :o :lol: :lol:

#6 ~ela stawska~

~ela stawska~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 21:12:12

Gabryśka przeżywa drugą młodośc-odbiło jej na starośc jak lucy zero która mensza zostawiła. to jej tak apasuje plotuchy kolezanki i imprezy a chłop hitler po Bonach sie wałęsa i bona go obsługuje jesc daje i pewno podupczyć.

no bona mu kiełbaski i piwka kupuje jak hitler po pracy o 14 do niej zawita. bo zona gabriela ułomna i obiadów ne gotuje.

#7 ~Leśny Skrzat~

~Leśny Skrzat~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 21:23:01

Plotka gabriela  juz lata po wsi i zamet sieje, opowiada brednie że niby pewne osoby były na policji i pójdą siedzieć za coś tam. Ty plotucho bezzębna gabrysko złodziejko a zapomniałas chyba opowiedziec we wsi ze twoja ułomna córeczka i jej koczelanka tez na policji były i mogą iśc siedziec -wercia i justysia ułomna. ty sie kretynko zastanów co pleciesz po wsi. bezzebna stawska rozpowszechnia twoje urojenia bo jest tak samo chora jak ty i ta dorotka warsinska z która jeżdzisz po kejtrach i chlejesz na umur. slepy kwazimodo dorotki was wozi bo ma chory łeb jak wy.

to je patologia .stawska ma pijaga obsranego i obrzyganego orzeszko i syna cpuna który dziecko zrobił dziwczynie ta go zostawila bo zajarzyła że to czub, teraz łukaszek inną naiwną spotkał ze śląska i ta zakochana w złodziju i cpunie. taka kolezanka pasuje do gabryśki bo tez popiera cpuna jajkarza złodzieja dziwkarza pijaka. :P :lol:

#8 ~zocha z klukiem~

~zocha z klukiem~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 21:41:06

podobno gabrielę na dozynkach w Zapedowie i na świecie grzyba w Gutowcu pól wsi bzykało razem z dorotką głupotka :lol: :lol:

#9 ~stop dzbanicom~

~stop dzbanicom~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 18:23:31

plotka gabriela lubi plotkować. sianie fermentu i plot we wsi to jej jedyny sens i cel życia. kazdy mądry wie w Rytlu że ta ma chory łeb tylko takie jej pokroju koleżanki9 które z nia trzymaja wierza w urojenia gabryski i powielają te brednie. córeczka justa głowa pusta wdała sie w mamusię i też lubieje plotki z wercia. na imprezy w Gutowcu i Zapedowie po nocach się szlaja z małym gzubem kermitem. takie małe dziecko powinno spać a nie po nocach jeździć z nim. widać że puste łby.

#10 ~klara spod gaju~

~klara spod gaju~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 19:54:20

ruhadlo dziwko jajkarzowa zamiast latać po policjach weź sie za robota a nie posmiewisko z siebie robisz. oni tam wiedzą ze masz chory leb z wercią

#11 ~Wero~

~Wero~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 20:10:39

plotka gabriela szulc o wszystkich wszystko wie i opowiada jebnietym kolezankom stawskiej warsinskiej i innym jej niskioego pokroju typu lucy czy ola bulawa. a o sobie nic nie opowie i o swojej patologii ze córka z konkubentem od lat 14 sie bzyka ze maja bekarta i slubu nie biorą, ze oszukują mops i wyłudzają pieniadze. ze jajo tomus bzyka pijaczkę emilkę do dzis i imprezuje z kumplami zamiast swojego bekarta wycjowywac. tego plotka gabriela swoim koczelankom nie opowie. a ze kilku komorników sciga gabriele tez nie opowie ze kredyty brała z zamiarem ich nie spłacenia-meble kupuje curkę nieroba utrzymuje z kredytóww kturych nie spłaca . taka to plotucha.

#12 ~zocha z klukiem~

~zocha z klukiem~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 20:22:35

jajkarzu tomusiu a jak tam wyjazd nad morze? twoja konkubita i jej mamusia wydrusia maluja ci d*** że niby taki bogaty a nie stac cie na dłuższy wyjazd z dzieckiem i przyszłą być może żoną. no ale one głupie są i nie pojmują że ty wiecej jak jeden dzien trzeźwy nie wytrzymasz bez kumpli, narkotyków z czerska i Emilki :D :lol:

#13 ~komornik~

~komornik~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 20:57:29

halo!!!? Gabryśka?

nie, pomyłka, tu Gabriela.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 13:53:10

:ph34r:  :o

#15 ~Dorotka~

~Dorotka~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 19:54:35

Dzień dobry. Jestem dorotka muwią na mnie głupotka ale nie wiem dlaczego. czy ktos tu wie? na mojego pszystojniaka mensza andrzeja muwią kwazimodo ale tesz nie wiem dlaczego. :o :blush:

#16 ~Krulowa jest tylko jedna~

~Krulowa jest tylko jedna~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 20:23:35

Dzień dobry. Jestem dorotka muwią na mnie głupotka ale nie wiem dlaczego. czy ktos tu wie? na mojego pszystojniaka mensza andrzeja muwią kwazimodo ale tesz nie wiem dlaczego. :o :blush:

dorotka ty ruda kwoko ty znowu zazdroszczasz nam rze sie lubimy  z justynom. ty siem nie wtroncaj stara lambadziaro i nie buntuj mnie Gabryskibo my biendziemy sie spotykac z justynom a ty siem zajmij swoimi pokemonami i liliputnymi dziwadlami

#17 ~Pankracy~

~Pankracy~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 15:10:18

dorotka ty ruda kwoko ty znowu zazdroszczasz nam rze sie lubimy  z justynom. ty siem nie wtroncaj stara lambadziaro i nie buntuj mnie Gabryskibo my biendziemy sie spotykac z justynom a ty siem zajmij swoimi pokemonami i liliputnymi dziwadlami

wercio toć ta Dorotka to jest takie głupie trzepniete jak ty wydra i justa głowa pusta. to wszyscy wiedzo w Rytlu. z wami nikt normalny nie trzyma tylko dety

#18 ~Pyzdra~

~Pyzdra~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 22:32:01

Tys prowda!  :lol:  :lol:

#19 ~Lucyna~

~Lucyna~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 22:44:40

Tys prowda!  :lol:  :lol:

tak, tak, tak

tak, tak tak