Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Pizza z Crazy Piramid Pizza

pizza crazy piramid pizza

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Żorż

Żorż

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 17 lipiec 2012 - 07:21:29

57 cm za 32 zł. Ostra, gorąca i smaczna. Pełna recenzja TUTAJ

#2 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11073 postów

Napisano 22 lipiec 2012 - 12:23:40

Kolejna pizzeria próbująca zaistnieć na rynku kieleckim wielkością oferowanej pizzy, zapominając o JAKOŚCI !!! Dlaczego, wzorem innych miast, przy doskonałej lokalizacji, nie serwuje się pizzy na kawałki ?! Wielu klientów i dobry zarobek !!!

#3 Żorż

Żorż

Swojak

• PipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 22 lipiec 2012 - 13:37:29

Pizzy w kawałkach tez mi brakuje. Natomiast CPP ma tzw. pizzę w rożku za 7 zł, 4 składniki do wyboru.

#4 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2012 - 16:36:25

Pizzy w kawałkach tez mi brakuje. Natomiast CPP ma tzw. pizzę w rożku za 7 zł, 4 składniki do wyboru.

o przepraszam mieli pizze w kawałkach , osobiście kupowałem
ale kiedy zapytałaem dlaczego teraz nie ma otrzymałem odpowiedz że było mało chętnych
i dopiero będzie od 1 wrzesnia wraz z nastaniem roku szkolnego

#5 Żorż

Żorż

Swojak

• PipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 14 sierpień 2012 - 23:30:18

o przepraszam mieli pizze w kawałkach , osobiście kupowałem
ale kiedy zapytałaem dlaczego teraz nie ma otrzymałem odpowiedz że było mało chętnych
i dopiero będzie od 1 wrzesnia wraz z nastaniem roku szkolnego

Mieli taką opcję? Na Rogatce? Nie rzuciło mi się nigdy w oczy, z tego co pamiętam, to tylko ta pizzeria, co teraz Kojot tam egzystuje miała.

#6 ~black~

~black~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2012 - 15:17:36

Mieli taką opcję? Na Rogatce? Nie rzuciło mi się nigdy w oczy, z tego co pamiętam, to tylko ta pizzeria, co teraz Kojot tam egzystuje miała.

tak tak na rogatce bo innej nie ma , sam kupowałem

#7 ~jadzia~

~jadzia~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2012 - 16:22:26

pizza ok ale kelner który przyjmuje zamówienie jest chyba niedosłyszący,albo chce sobie do emerytury dorobic,zamówiłam pizze 57cm,a dostałam pizze nr.57 z krewetkami :angry: do tego lekko przypalona,natomiast zamówiłam kolejny raz i ku mojemu zdziwieniu była idealnie wypieczona,tak wiec drodzy konsumenci duze znaczenie ma kto stoi przy piecu i głośniej mówcie do kelnera,

#8 Żorż

Żorż

Swojak

• PipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 06 grudzień 2012 - 22:18:34

wypieczona,tak wiec drodzy konsumenci duze znaczenie ma kto stoi przy piecu i głośniej mówcie do kelnera,

To prawda, jadłem tam zapiekanki. Raz idealna, raz niedopieczona. Dwie różne osoby przy piecu i dwie różnej jakości zapiekanki.

#9 ~jagoda~

~jagoda~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2012 - 23:41:41

pizza ok ale kelner który przyjmuje zamówienie jest chyba niedosłyszący,albo chce sobie do emerytury dorobic,zamówiłam pizze 57cm,a dostałam pizze nr.57 z krewetkami :angry: do tego lekko przypalona,natomiast zamówiłam kolejny raz i ku mojemu zdziwieniu była idealnie wypieczona,tak wiec drodzy konsumenci duze znaczenie ma kto stoi przy piecu i głośniej mówcie do kelnera,

również duże znaczenie ma kto i jak zamawia, może masz kłopoty z dykcją,
ja tam zamawiam bardzo często i jeszcze nigdy nie zdażyło mi się abym dostała inną pizze niż chciałam,polecam

#10 ~jadzia~

~jadzia~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2012 - 21:31:27

wiesz co to jest dykcja definicja na google.natomiast swietnie słyszę i jestem pewna co chce dostac jezeli za to płacę.pozdrawiam i zycze smacznego

#11 ~jagoda~

~jagoda~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 18:49:13

wiesz co to jest dykcja definicja na google.natomiast swietnie słyszę i jestem pewna co chce dostac jezeli za to płacę.pozdrawiam i zycze smacznego

Dykcja (łac. dictio) – sposób mówienia, poprawnego wymawiania wyrazów
a więć może wiązać się z poprawnym wymawianiem zamawianej pizzy czy jej numeru
nieprawdaż ?

#12 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 18:39:45

Pozwolę sobie na skomentowanie tego co dostaliśmy dzisiaj w pizzerii. Ponieważ znakomity kebab 4 lokale dalej był za bardzo oblężony,spróbowaliśmy kebaba w Crazy Pizzy. Brak mi słów co dostaliśmy.. :/ jakieś śladowe ilości mięsa,zapchane nieswieżą surówką,zalane nieprawdopodobną ilością kiepskiej jakości dresingami z makro,chyba dlatego,żeby zabiś smak nieświeżego mięsa. Natomiast woda bez smaku z majerankiem nazwana tam jest żurkiem. Strata pieniędzy. Nie polecam.

#13 ~Monaliza~

~Monaliza~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 19:58:46

Zamawiam pizze dość często, a tu nagle dzis doznałam szoku, dopłata 3,50 za dowóz. Nie chodzi mi o te 3,5, bo jak stac mnie na pizze to i na dowóz,ale o nieslownosc wlaściciela, dlaczego? Ponieważ bardzo czesto zamawiam i dowóz na terenie KSM jest gratis, a tu nagle pan wymyslił ze musze dopłacic. Jesli tak wygląda dbanie o stałych klientów to dziekuje za taką pizzerie. Jak to jest możliwe ze kilkadziesiąt razy zamawiam i dowóz jest gratis a za kilkadziesiąt pierwszym razem jest płatny. Smiech na sali!

Proponuję ustalić 1 wersje.

#14 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11073 postów

Napisano 16 luty 2014 - 11:25:50

Oj cieńko widzę ten lokal jak otworzą po sąsiedzku POD TELEGRAFEM.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pizza, crazy piramid pizza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych