Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PIWOPIJ - KOMENTARZE

2915 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 17:28:23

PIWOPIJU,a jak jest po czesku dziewczyna?

#22 Piwopij

Piwopij

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 11124 postów

Napisano 02 luty 2015 - 17:53:59

Ale ryjek cię boli ?! Oczywiście po czesku jest to DIVKA. Wszyscy piwosze to wiedzą. Ale nie każdy gastronom wie co to jest - tracena z cibolou, brambory, koleno. Wiecie co to jest ?! PIWOPIJ.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 18:06:08

Panie PIWOPIJU,odebrałem Twoją wypowiedż jako cios w moją osobę ,chyba przestanę zachwałać Twoją osobę,ja do Ciebie miło a Ty chcesz mi dać po ryju.Obraziłem się na Ciebie.ŻĄdam sprostowania i wykasowania pytania. :D

#24 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11124 postów

Napisano 02 luty 2015 - 18:08:00

Zadaj konkretne pytanie, a ja na nie wzorcowo odpowiem . PIWOPIJ>.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 18:11:14

Panie PIWOPIJU,chodzi o pytani cytuję;Ale ryjek cię boli?.Odebrałem to jako akt terroru z Twojej strony.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 18:17:56

PIWOPIJU jak oceniasz szanse Pani Anny Grodzkiej w wyborach prezydenckich,i jakie zdanie masz na temat Zielonych.

#27 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11124 postów

Napisano 02 luty 2015 - 18:25:19

Anna Grodzka, on czy ona, jest kandydatem medialnym, nic nie mającym do powiedzenia.  Jedno pytanie, po co, na co i do czego ?! Szans nawet na 3 procent nie ma żadnych. Wchodzi tylko o czas wyborczy do pier***enia bzdur. To nic nie kosztuje. Teraz pytanie, czy cztery procent, nic nie dający, to sukces czy nie ?! PIWOPIJ.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 18:36:21

A który kandydat według Ciebie jest najlepszy,warto głosować czy lepiej usmażyć kiełbasę z cebulką na patelni ,kupić piwko i poczytać Angorę?

#29 ~scyzoryk~

~scyzoryk~
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 18:52:49

Ten "piwopij" to nie tylko ZAJOB. On ma zaawansowana paranoje polaczona z mania przesladowcza. Sam ze soba dyskutuje, wypisuje jakies durnowate odpowiedzi do swoich pytan, modelowy przyklad de-Bilizmu.

Mnie to nie przeszkadza, niech pisze, ale przeciez szkoda czlowieka.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 19:01:43

I tu się mylisz bo manii  nie ma ,nie odpowiada na posty zaraz po ich napisaniu.Czeka wytrwale,kalkuluje a na koniec jak zwykle nie zawodzi pytających.I co najważniejsze szanuje każdego ,jeszcze ani razu mi się nie zdarzyło żeby nie odpowiedział.Czasami chciałoby się żeby napisał ciut więcej ale nie jest to zależne od nas.

#31 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11124 postów

Napisano 02 luty 2015 - 19:05:27

Przytoczę słowa Michnika, Komorowski może przegrać jedynie wybory, gdy po pijanemu, na pasach, przejedzie zakonnicę w ciąży. Te słowa dają wszystko. Nikt z Komorowskim nie ma szans. Po pierwszej turze będzie po wyborach. PIWOPIJ.

#32 ~scyzoryk~

~scyzoryk~
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 19:05:44

I tu się mylisz bo manii  nie ma ,nie odpowiada na posty zaraz po ich napisaniu.Czeka wytrwale,kalkuluje a na koniec jak zwykle nie zawodzi pytających.I co najważniejsze szanuje każdego ,jeszcze ani razu mi się nie zdarzyło żeby nie odpowiedział.Czasami chciałoby się żeby napisał ciut więcej ale nie jest to zależne od nas.

Nie rznij glupa "piwopij"; napisz durniu jaki masz problem i co cie interesuje, to ci odpowiem.

#33 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11124 postów

Napisano 02 luty 2015 - 19:10:00

Interesuje mnie i do tego dążę, by piwo było po złotówce, a ludziom żyło się dostatnio. PIWOPIJ.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 22:10:07

Jakie pijesz marki piwa ?

#35 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11124 postów

Napisano 03 luty 2015 - 07:17:20

Pijam piwa regionalne. Od czasu do czasu lubię napić się portera. PIWOPIJ.

#36 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11124 postów

Napisano 03 luty 2015 - 09:07:25

Idę zobaczyć, ten niby protest rolników przed urzędem wojewódzkim. Trochę śmiechu nikomu nie zaszkodzi. PIWOPIJ.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2015 - 10:40:15

PIWOPIJU,zalali gnojowicą ulice? Czy jest zainteresowanie społeczne?.Ktoś donosi koce,jedzenie,ciepłą herbatę,kawę.Jak gapie reagują na zachowania agronomów????.Przemawiałeś do ludzi,da się ich przekonać ,że ich protest jest przeciwko systemowi??.

#38 ~Piwopij~

~Piwopij~
  • Goście

Napisano 03 luty 2015 - 11:39:21

Moje konto zostało usunięte z powodu łamania regulaminu. Jestem głupi, trenuje mięsień piwny, zgłoszę się do psychiatry i zamkną mnie w ośrodku. Żegnajcie. Kocham Was. PIWOPIJ

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2015 - 14:39:12

Moje konto zostało usunięte z powodu łamania regulaminu. Jestem głupi, trenuje mięsień piwny, zgłoszę się do psychiatry i zamkną mnie w ośrodku. Żegnajcie. Kocham Was. PIWOPIJ

I zdjęcie z kufelkami piwa zniknęło.A co robią te kreseczki przy Ksywie PIWOPIJ?.Panie PIWOPIJU,o co kamaman,ktoś próbuje oczernić Twoją osobę w naszych oczach.To jest tak jakby zniknął idol i guru młodego pokolenia....What'up..PIWOPIJU??????Poszedłeś na heppening i słuch po Tobie zaginął.Od kiedy będziesz płatnikiem Krusu?. :D

#40 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11124 postów

Napisano 03 luty 2015 - 15:18:43

Jestem, jest. Nie dramatyzujcie. deb***, podszywający się pode mnie, mnie nie rusza. Wszyscy wiedzą, że jestem jedyny w swoim rodzaju, nie do podrobienia. Co do tej pseudo manifestacji, standardy, na początku syrena, precz z komuną (tylko którą ) bo ja już dawno się pogubiłem, która to ta komuna. Ludzie przechodzący, pukali się w czoło i z politowaniem patrzyli na to wszystko. PIWOPIJ.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych