Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PIWOPIJ - KOMENTARZE

2924 odpowiedzi w tym temacie

#2901 Piwopij

Piwopij

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 11196 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 12:03:52

Co jest deb***ne ?! Tematyka interesująca forumowych idiotów ! Jaka ?! Temat Szydło, temat Tuska, Temat marszu równości, temat flagi, temat LGP ! To są aż tak, nurtujące was tematy ?! Ja to leję n te tematy ciekłym moczem ! Czy nie widać innych, ambitnych , tematów ?! PIWOPIJ.

#2902 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11196 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 09:33:22

Tutaj też możecie do mnie pisać ! Na deb***ne pytania nie odpowiadam. Zjebów mam w chuju. PIWOPIJ.

#2903 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11196 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 10:25:34

Właśnie jestem po rozmowach o meczu niedzielnym Korony z Legią. Poruszane były kwestie bezpieczeństwa. I co się okazało ?! Że te legionowe pojeby odjechały z dworca dopiero o 19,30 ! Mecz się skończył o 16,50 ! 2,30 trzeba było paraliżować miasto, by idioci mogli 5 autokarami pojechać na dworzec ! I jeszcze jakimi autokarami ?! Nowymi ! Na chui hołotę wozi się nowymi autokarami ?! Dworzec odizolowany już był od godziny 10 !!! Ludzie myśleli, że kogoś znanego zajebali na dworcu ! Tyle tam policji ! Połowa miasta wyłączona z ruchu od 10 !!! Ja mówię STOP tej pier***onej parodii !!! PIWOPIJ.

#2904 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11196 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 07:20:46

Dziś Grzegorz Schetyna ogłosi najgłośniejszy transfer polityków do PO ! Będzie to transfer polityków SLD ! Ja już te nazwiska znam, a wy poznacie po południu ! PIWOPIJ.

#2905 slawo

slawo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 29745 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 07:42:10

Dziś Grzegorz Schetyna ogłosi najgłośniejszy transfer polityków do PO ! Będzie to transfer polityków SLD ! Ja już te nazwiska znam, a wy poznacie po południu ! PIWOPIJ.

Człowieku weź ty poszukaj sobie jakiegoś specjalisty.Masz w pobliżu wiodący ośrodek w kraju mam na myśli Morawicę.Matka nie będzie zyła wiecznie a z tej renty mieszkania nie utrzymasz

#2906 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11196 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 08:24:29

Doskonałym transferem na lokalnym rynku dla PO jest Henryk Mielcarz ! Jeszcze nie jest wiadomo, kto będzie jedynką w regionie. Ustalenia dalej trwają ! PIWOPIJ.

#2907 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 08:36:13

Jedynką będzie lewacki alkoholik piwochlej który niedawno opuścił ośrodek odwykowy i niestety znów załapał ciąg, co widać PO aktywności i ilości nietrzeźwych pseudoyntelektualnych wynurzeń.

#2908 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11196 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 09:09:28

Ja nie zamierzam kandydować. Miałem kuszącą propozycję, by kandydować w wyborach samorządowych. Ale nie godzę się, by być jedynie osobą głosującą według wytycznych partii. I to jest powód i przyczyna mojego braku na listach wyborczych. PIWOPIJ.

#2909 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11196 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 18:24:13

W galeriach handlowych (Korona i Echo) widzę jakąś manie z wynajmowaniem sal na 70 - 80 osób ! Co przechodzę to w witrynach SALE - 70 - 80 ! Ktoś zainteresowany ? Wesele, panieńskie, kawalerskie można robić ! Ja planuję popijawę za miesiąc ! PIWOPIJ.

#2910 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11196 postów

Napisano 01 sierpień 2019 - 09:10:23

Dziś 75 rocznica wybuchu powstania warszawskiego ! A tu, na forum, tematy deb***i, forumowych kretynów, są takie, Ziobro to, Ziobro tamto. Morawiecki to, Morawiecki tamto.Hitler to, Hitler tamto. Żenua !!! PIWOPIJ.

#2911 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2019 - 13:49:45

Panie Piwopiju ! Daj już Pan spokój ! Robi sobie Pan bekę z forumowych pojebów, ale oni o tym nie wiedzą i się napinają jak struna ! Podziwiam Pana ! Jak można z głupiego pytania uzyskać kompromitującą odpowiedź. Tylko Pan tak potrafi zamotać gościa, że się przyzna, że jest idiotą ! Brawo, jeszcze raz brawo ! Odpuść już Pan ! 

#2912 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2019 - 14:01:01

Panie Piwopiju ! Daj już Pan spokój ! Robi sobie Pan bekę z forumowych pojebów, ale oni o tym nie wiedzą i się napinają jak struna ! Podziwiam Pana ! Jak można z głupiego pytania uzyskać kompromitującą odpowiedź. Tylko Pan tak potrafi zamotać gościa, że się przyzna, że jest idiotą ! Brawo, jeszcze raz brawo ! Odpuść już Pan ! 

Jakie to uczucie, gdy piszesz sam do siebie?

#2913 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11196 postów

Napisano 04 sierpień 2019 - 14:48:41

To wspaniałe uczucie, gdzie twój trud jest doceniany ! Buhahahaha. PIWOPIJ.

#2914 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11196 postów

Napisano 05 sierpień 2019 - 06:42:25

Po weekendowej bece z forumowymi pojebami, wracamy do normalności ,czy dalej robić mam z nich deb***i ?! Jakie jest wasze zdanie ? PIWOPIJ.

#2915 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11196 postów

Napisano 08 wrzesień 2019 - 07:16:48

Odpowiadając na pytania o braku mojej aktywności na tym forum, pragnę poinformować, że fizycznie brak czasu. Mamy za miesiąc wybory parlamentarne które pochłaniają wiele mojej uwagi. Monitorowanie internetu, fora internetowe. Z drugiej strony forum Echa już tak jest popier***one przez forumowych idiotów, że fizycznie, nie chce mi się już tu pisać. Dział Kielce w którym nic nie ma o Kielcach ! To przerasta moją inteligencję. Wiodące tematy to, czy ten temu zrobił to, czy tamto. Czy ten jest beee, a tamten cacy. Popier***enie z pomieszaniem. PIWOPIJ.

#2916 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11196 postów

Napisano 08 wrzesień 2019 - 14:30:28

Jak widać, jak zawsze, mam rację. Buhahahahaha. PIWOPIJ.

#2917 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11196 postów

Napisano 26 wrzesień 2019 - 17:23:12

Wybory tuż tuż ! I co w związku z tym ?! Wiele. Na przykład temat Liroya. Mimo spodziewanego dobrego wyniku, jego ugrupowanie nie ma najmniejszych szans na przekroczenie progu wyborczego. Kolejny temat to Lewica. Nie zdziwię się gdy tro ugrupowanie, jako koalicja, nie przekroczy progu wyborczego. Jak widzę, że szanse na mandat ma m.in. Lipiec to mnie chui strzela ! Moje przewidywania to 7-8 mandatów poselskich dla Koalicji Obywatelskiej. Ale walka trwa do końca o 16  w Świętokrzyskiem ! PIWOPIJ.

#2918 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 17:26:51

Odpowiadając na pytania o braku mojej aktywności na tym forum, pragnę poinformować, że fizycznie brak czasu. Mamy za miesiąc wybory parlamentarne które pochłaniają wiele mojej uwagi. Monitorowanie internetu, fora internetowe. Z drugiej strony forum Echa już tak jest popier***one przez forumowych idiotów, że fizycznie, nie chce mi się już tu pisać. Dział Kielce w którym nic nie ma o Kielcach ! To przerasta moją inteligencję. Wiodące tematy to, czy ten temu zrobił to, czy tamto. Czy ten jest beee, a tamten cacy. Popier***enie z pomieszaniem. PIWOPIJ.

Człowieku zgłoś się do Morawicy jak najszybciej. Uwierzyles we własne bzdury.Przeciez tu tępa dzido nie schodzisz z tego forum

#2919 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11196 postów

Napisano 26 wrzesień 2019 - 18:54:18

Jestem jedynie 24 godziny na dobę ! Buhahahaha. PIWOPIJ.

#2920 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 18:55:22

Wywożą syf z oczyszczalni gdzie się da. Skladuja gdzie się da. Spier***ili inwestycje za 6 miliardów. Spuscili szambo w stronę Bałtyku i innych polskich miast. Sprzedali za bezcen prawa do emisji CO2, a Schetyna mówi: "Kaczyński co z tym węglem?" :lol:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych