Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PIWOPIJ - KOMENTARZE

2915 odpowiedzi w tym temacie

#2901 Piwopij

Piwopij

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 11103 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 12:03:52

Co jest deb***ne ?! Tematyka interesująca forumowych idiotów ! Jaka ?! Temat Szydło, temat Tuska, Temat marszu równości, temat flagi, temat LGP ! To są aż tak, nurtujące was tematy ?! Ja to leję n te tematy ciekłym moczem ! Czy nie widać innych, ambitnych , tematów ?! PIWOPIJ.

#2902 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11103 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 09:33:22

Tutaj też możecie do mnie pisać ! Na deb***ne pytania nie odpowiadam. Zjebów mam w chuju. PIWOPIJ.

#2903 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11103 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 10:25:34

Właśnie jestem po rozmowach o meczu niedzielnym Korony z Legią. Poruszane były kwestie bezpieczeństwa. I co się okazało ?! Że te legionowe pojeby odjechały z dworca dopiero o 19,30 ! Mecz się skończył o 16,50 ! 2,30 trzeba było paraliżować miasto, by idioci mogli 5 autokarami pojechać na dworzec ! I jeszcze jakimi autokarami ?! Nowymi ! Na chui hołotę wozi się nowymi autokarami ?! Dworzec odizolowany już był od godziny 10 !!! Ludzie myśleli, że kogoś znanego zajebali na dworcu ! Tyle tam policji ! Połowa miasta wyłączona z ruchu od 10 !!! Ja mówię STOP tej pier***onej parodii !!! PIWOPIJ.

#2904 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11103 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 07:20:46

Dziś Grzegorz Schetyna ogłosi najgłośniejszy transfer polityków do PO ! Będzie to transfer polityków SLD ! Ja już te nazwiska znam, a wy poznacie po południu ! PIWOPIJ.

#2905 slawo

slawo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 29320 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 07:42:10

Dziś Grzegorz Schetyna ogłosi najgłośniejszy transfer polityków do PO ! Będzie to transfer polityków SLD ! Ja już te nazwiska znam, a wy poznacie po południu ! PIWOPIJ.

Człowieku weź ty poszukaj sobie jakiegoś specjalisty.Masz w pobliżu wiodący ośrodek w kraju mam na myśli Morawicę.Matka nie będzie zyła wiecznie a z tej renty mieszkania nie utrzymasz

#2906 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11103 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 08:24:29

Doskonałym transferem na lokalnym rynku dla PO jest Henryk Mielcarz ! Jeszcze nie jest wiadomo, kto będzie jedynką w regionie. Ustalenia dalej trwają ! PIWOPIJ.

#2907 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 08:36:13

Jedynką będzie lewacki alkoholik piwochlej który niedawno opuścił ośrodek odwykowy i niestety znów załapał ciąg, co widać PO aktywności i ilości nietrzeźwych pseudoyntelektualnych wynurzeń.

#2908 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11103 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 09:09:28

Ja nie zamierzam kandydować. Miałem kuszącą propozycję, by kandydować w wyborach samorządowych. Ale nie godzę się, by być jedynie osobą głosującą według wytycznych partii. I to jest powód i przyczyna mojego braku na listach wyborczych. PIWOPIJ.

#2909 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11103 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 18:24:13

W galeriach handlowych (Korona i Echo) widzę jakąś manie z wynajmowaniem sal na 70 - 80 osób ! Co przechodzę to w witrynach SALE - 70 - 80 ! Ktoś zainteresowany ? Wesele, panieńskie, kawalerskie można robić ! Ja planuję popijawę za miesiąc ! PIWOPIJ.

#2910 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11103 postów

Napisano 01 sierpień 2019 - 09:10:23

Dziś 75 rocznica wybuchu powstania warszawskiego ! A tu, na forum, tematy deb***i, forumowych kretynów, są takie, Ziobro to, Ziobro tamto. Morawiecki to, Morawiecki tamto.Hitler to, Hitler tamto. Żenua !!! PIWOPIJ.

#2911 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2019 - 13:49:45

Panie Piwopiju ! Daj już Pan spokój ! Robi sobie Pan bekę z forumowych pojebów, ale oni o tym nie wiedzą i się napinają jak struna ! Podziwiam Pana ! Jak można z głupiego pytania uzyskać kompromitującą odpowiedź. Tylko Pan tak potrafi zamotać gościa, że się przyzna, że jest idiotą ! Brawo, jeszcze raz brawo ! Odpuść już Pan ! 

#2912 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2019 - 14:01:01

Panie Piwopiju ! Daj już Pan spokój ! Robi sobie Pan bekę z forumowych pojebów, ale oni o tym nie wiedzą i się napinają jak struna ! Podziwiam Pana ! Jak można z głupiego pytania uzyskać kompromitującą odpowiedź. Tylko Pan tak potrafi zamotać gościa, że się przyzna, że jest idiotą ! Brawo, jeszcze raz brawo ! Odpuść już Pan ! 

Jakie to uczucie, gdy piszesz sam do siebie?

#2913 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11103 postów

Napisano 04 sierpień 2019 - 14:48:41

To wspaniałe uczucie, gdzie twój trud jest doceniany ! Buhahahaha. PIWOPIJ.

#2914 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11103 postów

Napisano 05 sierpień 2019 - 06:42:25

Po weekendowej bece z forumowymi pojebami, wracamy do normalności ,czy dalej robić mam z nich deb***i ?! Jakie jest wasze zdanie ? PIWOPIJ.

#2915 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11103 postów

Napisano 08 wrzesień 2019 - 07:16:48

Odpowiadając na pytania o braku mojej aktywności na tym forum, pragnę poinformować, że fizycznie brak czasu. Mamy za miesiąc wybory parlamentarne które pochłaniają wiele mojej uwagi. Monitorowanie internetu, fora internetowe. Z drugiej strony forum Echa już tak jest popier***one przez forumowych idiotów, że fizycznie, nie chce mi się już tu pisać. Dział Kielce w którym nic nie ma o Kielcach ! To przerasta moją inteligencję. Wiodące tematy to, czy ten temu zrobił to, czy tamto. Czy ten jest beee, a tamten cacy. Popier***enie z pomieszaniem. PIWOPIJ.

#2916 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11103 postów

Napisano 08 wrzesień 2019 - 14:30:28

Jak widać, jak zawsze, mam rację. Buhahahahaha. PIWOPIJ.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych