Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PIWOPIJ - KOMENTARZE

2913 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 11:38:58

kilka inteligentnych pytań dla inteligentnego posta:

z ilu pieców jadłeś chleb ?

gdzie kończy się wilgotne a zaczyna mokre ? 

w jaki sposób poznać że Piwopij to Piwopij ?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 12:33:18

Ile bierzesz za loda z połykiem ?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 13:22:56

a klotza na oko w pakiecie ?

#4 ~Waldek~

~Waldek~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 14:05:07

Panie PIWOPIJU jakie zdanie masz w temacie spadku sprzedaży wódki o 24%.Uwazasz ze to dobrze czy w sam raz.Ja osobiście wódki nie uważam wolę piwko tak jak Ty.Które piwko uważasz za najlepsze na świecie,bez kryptoreklamy .wystarczy ze podasz pierwsze 2litery.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 14:45:05

Proszę zauważyć jedną rzecz. Tak jak oficjalnie spada sprzedaż papierosów. Dlaczego ?! Przemyt, własna produkcja. To samo tyczy się wódki. Cała prowincja bimbrem stoi. Proszę tylko zauważyć jaka jest duża sprzedaż aparatury do bimbru na portalu aukcyjnym Allegro. Przypadek, sami kolekcjonerzy ?! Co do piwa. Ja osobiście gustuję w piwach niszowych, regionalnych, rzemieślniczych, których roczna produkcja jest bardzo mała. To daje jakość i smak. I nie będę pisał o konkretnych gatunkach i konkretnych browarach. Proponuję sobie kupić takie piwa, mimo, że ich cena, w porównaniu do piw koncernowych, będzie wysoka. PIWOPIJ.

Zaskoczenia nie ma ,jak zwykle trafna diagnoza.Nominuję Ciebie PIWOPIJU do Człowieka Roku w świętokrzyskiem.Można z tobą konie kraść.Piwko najlepsze niepasteryzowane typu Kasz...an. ;)

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 18:06:53

Jakie jest twoje zdanie w temacie przyszłości Korony ?

#7 Piwopij

Piwopij

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 11075 postów

Napisano 01 luty 2015 - 18:19:41

Uważam, że z się utrzymają, ale do końca będzie sytuacja niepewna. Bazowanie tylko na pieniądzach miasta jest zgubne. Przy takim nastawieniu mieszkańców do klubu, będzie ciągle awantura o pieniądze. Niezdrową sytuacją jest też to, że klub nie ma w większości sytuacji, kart zawodniczych. A ponosi koszty miesięczne za zawodnika. Bardzo żle działa marketing. Mało akcji promocyjnych, by zachęcić ludzi do chodzenia na mecze. PIWOPIJ.

#8 ~eeeww~

~eeeww~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 20:45:39

Ludzie młodzi z Polski wyjeżdżają. Społecżeństwo się starzeje. I tu moje pytanie jak sądzisz czy w przeciągu 10-20 lat nie będzie kto miał pracować na emerytury ? Co się stanie wtedy z Polską ?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 20:53:32

jak wspominasz,szczególnie pierwsze spotkanie,z GRÜNRNGOLDEM,piłeś choć raz ?

#10 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11075 postów

Napisano 01 luty 2015 - 21:01:42

Już teraz nie ma kto odprowadzać składek. ZUS jest niewydolny. OFE to fikcja. Jeżeli młodym ludziom nie ułatwi się prowadzenia działalności gospodarczej, poprzez preferencyjne kredyty, ulgi podatkowe lub wręcz zwolnienie z podatków. Jeżeli dalej będą tak duże obciążenia składkowe, to żaden przedsiębiorca nie zatrudni normalnie pracownika. Dalej będzie istniała fikcja w postaci stażystów oraz MOPS-owych rencistów. Młodzi, którzy wyjechali na zachód nigdy tu nie wrócą. Nie łudźmy się. Zamiast obniżyć wiek emerytalny, co za tym idzie, zwolnienie miejsc pracy dla młodych, to podnoszą jeszcze ten wiek. Nie ma pieniędzy na szkolenia, nie ma na nic. Kształci się ewidentnych bezrobotnych, którzy po skończeniu prywatnych uczelni w 80 % zasilają armię bezrobotnych. PIWOPIJ.

#11 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11075 postów

Napisano 01 luty 2015 - 21:06:48

Czy piłem GRUNENGOLDA ?! Ja nawet nim handlowałem ! A właściciela firmy która je zamawiała w browarze Kielce, Andrzeja Trzeciakiewicza znam bardzo dobrze. Zrobił znakomity ruch biznesowy, że markę sprzedał Kompanii Piwowarskiej a zarobione pieniądze zainwestował w tiry i transport międzynarodowy jest teraz jego główną działalnością. PIWOPIJ.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 07:30:19

Dobry piwosz skosztuje każde piwo. Zapraszam do Żywca na FESTIWAL BIROFILIA, jak co roku w drugi weekend czerwca. Tam można zaspokoić swoje kubki smakowe wśród braci piwoszowej i piwowarskiej. PIWOPIJ.

Znaczy,najebać  się po prostu?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 09:26:08

Piwopiju, uwielbiam czytać twoje wpisy. Potrafisz dosadnie i treściwie skomentować wiele spraw i wydażeń.

#14 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 12:26:45

Panie PIWOPIJU jakie zdanie masz w temacie meczów Polski na MŚ w Katarze,Bo moim zdaniem sędziowanie to był jakiś koszmar.Czy w dzisiejszym sporcie,jest jeszcze miejsce na zachowania fair play,czy światem sportu już za bardzo rzadzi pieniądz,A już na koniec ,jak oceniasz występy zawodników kieleckiej drużyny na tym mundialu,bo ja jestem pod ogromnym wrażeniem tego czego dokonali z cala drużyną.Pozdrawiam

#15 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11075 postów

Napisano 02 luty 2015 - 16:26:31

O jakim fair play jest mowa ?! A co robi Barcelona, Real, Chelsea, PSG ?! Robi doklądnie, od wielu lat, to co zrobił Katar. Kupuje zawodników. Komercja i pieniądz rządzi nie tylko sportem. To jest nie uniknione. Gdyby ten piękny kraj potrafił ekonomicznie patrzeć, to polski sport byłby jednym z najmocniejszych w Europie. Koncerny piwowarskie, papierosowe, bukmacherskie, z chęcią by sponsorowały sport, dawały wielkie pieniądze, ale z mocy ustaw nie wolno im tego robić. PIWOPIJ.

#16 ~vcc~

~vcc~
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 16:44:17

PIWOPIJ jak myślisz jak rozwinie się konflikt na Ukrainie ? Czy grozi nam wojna NATO- Rosja? Kiedy ulegnie pan PUTIN? Czy Ukraina wstąpi kiedyś do UE, NATO ?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 17:14:39

Panie PIWOPIJU,jak zwykle się nie zawiodłem na Tobie .Poruszyłeś przy okazji temat "Co by było gdyby w Polsce",szkoda że tylko możemy pomarzyć.Strzałeczka jesteś super GOŚĆ. I niech tak zostanie do końca świata i jeden dzień dłużej. Aha zauważyłem że jest mniej przekleństw w Twoich odpowiedziach.Czy to kobieta na Ciebie tak wpłynęła że zrobiłeś się potulny jak baranek? ;)

#18 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11075 postów

Napisano 02 luty 2015 - 17:18:25

Czy Ukraina wstąpi do NATO ?!  Sprawa rozgrywa się o pieniądze. Kto da więcej.  USA daje 2 miliardy dolarów. Co zrobi Rosja ?! Da preferencyjnych kredytów 2x więcej ?! Może dać. Ukraina to jest, sorry za dosadność, prostytutka, pójdzie tam gdzie dostanie więcej pieniędzy. PIWOPIJ.

#19 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11075 postów

Napisano 02 luty 2015 - 17:22:49

Jak trzeba to i słownictwo łacińskie nie jest mi obce, szybko się uczę. Job twoju mać ,też znam. PIWOPIJ.

#20 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11075 postów

Napisano 02 luty 2015 - 17:24:46

Sziczku dobree. To po bułgarsku. Wszystkiego dobrego. PIWOPIJ.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych