Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PiS ZDRAJCY ROLNIKÓW I POLSKIEJ WSI

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~PiS niszczy Polską wieś~

~PiS niszczy Polską wieś~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 13:34:56

1 października 2017 roku PiS wprowadził wyższy wiek emerytalny dla rolników. Dla rolników oznacza to w praktyce, że muszą pracować dłużej, aby przejść na emeryturę. Stratni są też rolnicy, którzy otrzymywali częściową emeryturę, ponieważ od października 2017 otrzymują niższe świadczenie niż dotychczas za rządów koalicji PSL-PO.
Co więcej Od 1 stycznia 2018 r. nie ma już „wcześniejszych” emerytur rolniczych które wprowadził PSL.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 15:07:27

1 października 2017 roku PiS wprowadził wyższy wiek emerytalny dla rolników. Dla rolników oznacza to w praktyce, że muszą pracować dłużej, aby przejść na emeryturę. Stratni są też rolnicy, którzy otrzymywali częściową emeryturę, ponieważ od października 2017 otrzymują niższe świadczenie niż dotychczas za rządów koalicji PSL-PO.
Co więcej Od 1 stycznia 2018 r. nie ma już „wcześniejszych” emerytur rolniczych które wprowadził PSL.

to pisałem ja Władek K-K :-)

#3 VenusUp

VenusUp

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 lipiec 2019 - 17:55:26

no kapa opcja trochje 

#4 ~PiS wspiera Ukrainę rolnik~

~PiS wspiera Ukrainę rolnik~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 17:27:11

PiS niszczy polskich rolnikow a wspiera ukraińskich.
Plantatorzy na Wołyniu dostaną z Polski sadzonki i wiedzę - jak uprawiać ekologiczne maliny. - To jest patologia państwa polskiego. Jak można wspierać konkurencję? - grzmią polscy rolnicy i interweniują u premiera Morawieckiego który z tego nic sobie nie robi

#5 ~PiS wspiera Ukrainę rolnik~

~PiS wspiera Ukrainę rolnik~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 19:42:01

PiS niszczy polskich rolnikow a wspiera ukraińskich.
Plantatorzy na Wołyniu dostaną z Polski sadzonki i wiedzę - jak uprawiać ekologiczne maliny. - To jest patologia państwa polskiego. Jak można wspierać konkurencję? - grzmią polscy rolnicy i interweniują u premiera Morawieckiego który z tego nic sobie nie robi

#6 ~druh drużynowy~

~druh drużynowy~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 10:18:51

Ja to sie dziwie opozycji. Maja sku***syny pieniądze z naszego budżetu i nic ku*** nie robią. Na każdego kandydata przypada określona ustawowo ilość pieniędzy, którą może wydać na kampanię. Wystarczyłoby wziąć pod lupę jeden powiat i policzyć wszystkie plakaty i banery pani Krupki. Tylko materiały wizualne nawet bez ulotek. Wycenić rynkowo i podzielić przez pół bo rabaty i takie tam. Jestem przekonany że już wyjdzie więcej niż dozwolona kwota. A gdzie inne powiaty? A gdzie płatne spoty w radio i telewizji?, a gdzie płatne ogłoszenia w prasie? a gdzie inne materiały, wynajem sali na spotkania itp. Droga, kurewsko leniwa opozycjo - zwłaszcza KO - Al Capone też nie poszedł siedzieć za gangsterkę tylko za podatki. Także do roboty bo samym psioczeniem na PiS nie wygrywa się wyborów. Weźcie przykład z Brejzy. Co sam mrówczą pracą zdziałał. Jakie machloje z nagrodami i lotami Kuchcińskiego ujawnił.  Do roboty lenie śmierdzące. Za to wam wasi wyborcy płacą!!!!!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 05:48:22

Myślę, że Kaczyński nie spocznie na laurach i doprowadzi do całkowitego unicestwienia PO (przestępczej organizacji)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych