Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PiS w jesiennych wyborach zdobędzie większość konstytucyjną !

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~po nim tylko zgliszcza~

~po nim tylko zgliszcza~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 16:11:58

Kaczyński pedał niszczy nam Polskę.

Po nim tylko zgliszcza. 

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 16:19:13

To trochę dziwne że PO oddało swoje miejsca w parlamencie dla cimoszewicz, milera czy belki. Ja na ich miejscu podziękowałbym schetynie. Komuchy skorzystały najbardziej, gumofilce jako partia wiejska jest skończona.

#23 ~PiS=PZPR+~

~PiS=PZPR+~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 16:24:16

To trochę dziwne że PO oddało swoje miejsca w parlamencie dla cimoszewicz, milera czy belki. Ja na ich miejscu podziękowałbym schetynie. Komuchy skorzystały najbardziej, gumofilce jako partia wiejska jest skończona.

Stanisław Piotrowicz komunistyczny prokurator zbrodniczego stanu wojennego w 1984 (rok zabójstwa błogosławionego Jerzego Popiełuszki) otrzymał wysokiej rangi komunistyczny order za wzorowe wdrażanie komunizmu i socjalizmu w ludowej Polsce a teraz jest posłem PiS i twarzą parti rządzącej do spraw wyprowadzania Polski ze struktur Unii Europejskiej 

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 16:26:25

Stanisław Piotrowicz komunistyczny prokurator zbrodniczego stanu wojennego w 1984 (rok zabójstwa błogosławionego Jerzego Popiełuszki) otrzymał wysokiej rangi komunistyczny order za wzorowe wdrażanie komunizmu i socjalizmu w ludowej Polsce a teraz jest posłem PiS i twarzą parti rządzącej do spraw wyprowadzania Polski ze struktur Unii Europejskiej 

:lol: :lol: :lol:

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 16:26:48

Prawo i Sprawiedliwość może "zagospodarować" wyborców Konfederacji i Kukiza, Koalicja Europejska wyborców Biedronia co w konsekwencji może przekuć się na większość konstytucyjną na jesień :wub:

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 16:38:00

PZPR kiedyś wyprowadziła sztandar. Grzesiek Schetyna w 2019 wprowadził go do Brukseli. :)

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 16:54:33

PZPR kiedyś wyprowadziła sztandar. Grzesiek Schetyna w 2019 wprowadził go do Brukseli. :)

I kilku konfidentów-:)))

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 17:12:31

Jak tam dzionek mija? Praca wre? Słyszałem, że dziś od rana dramatycznie wzrosła liczba zawałów. Prawda li to jest...?

#29 slawo

slawo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 29381 postów

Napisano 27 maj 2019 - 17:29:03

D7hhobNWwAAS2tw.jpg

#30 ~PiS nie rządzi PiS rozdaje~

~PiS nie rządzi PiS rozdaje~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 19:52:12

PiS nie rządzi.
PiS rozdaje pieniądze wypracowane przez ciężko pracujących Polaków i Polek (zazwyczaj z zachodnich województw Polski i Warszawy) nierobom że wschodniej Polski których to dzieci korzystają z Unii Europejskiej mieszkając i pracując zazwyczaj w Niemczech.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 20:10:31

Prawo i Sprawiedliwość może "zagospodarować" wyborców Konfederacji i Kukiza, Koalicja Europejska wyborców Biedronia co w konsekwencji może przekuć się na większość konstytucyjną na jesień :wub:

PiS musi wyraźnie wygrać aby kontynuować dalej swój program, m.in. cela +

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych