Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PiS NISZCZY POLSKICH MAŁYCH PRZEDSIĘBIORCÓW

343 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 06:45:55

Drodzy przedsiębiorcy, PiS ma dla was przesłanie. Jeżeli nie możecie zapłacić swoim pracownikom za wszywanie suwaków lub malowanie płotu 4 tysi (koszt dla was prawie 5 tysi), to wypad z rynku, z wolnego rynku. To jest rynek dla najsilniejszych. Takich słabiaków, co sobie dorabiają, żeby przeżyć nie potrzebujemy. Zamknijcie te nędzne firemki i przejdźcie na bogatą ofertę socjalną, którą przygotowała wam partia rządząca. A teraz nie przeszkadzać, nie pytać, tylko won na wybory i głosować na jedyną słuszną partię. A jak się nie podoba, to wynocha z kraju, takich zdrajców jak wy, też nie potrzebujemy!

#2 ~PiS niszczyciel firm0~

~PiS niszczyciel firm0~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 07:17:14

Jak się kasa skończy to i tak się wezmą za wszystkich i dobrze że teraz ostrzegają bo się można przygotować. A więc towarzysze jak mnie poczęstujecie takim podatkiem to następnego dnia zamykam działalność, jadę do Berlina, tam otwieram, ubezpieczam się i płacę podatki i świadczę usługi dla ich firm. I goovno mi możecie zrobić. I tak zrobi kilkadziesiąt tysięcy specjalistów IT z doświadczeniem kładąc na łopatki rodzimą branżę

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 07:20:44

Jesteś taki głupi od urodzenia, czy od niedawna. Spróbuj tym pustym dzbanem palnąć mocno w futrynę, jeżeli nie pomoże czyn tak do skutku.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 07:25:25

Do gościa, który ma przesłanie oczywiscie

#5 ~PiS to zdrajcy Polski~

~PiS to zdrajcy Polski~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 07:41:36

Jesteś taki głupi od urodzenia, czy od niedawna. Spróbuj tym pustym dzbanem palnąć mocno w futrynę, jeżeli nie pomoże czyn tak do skutku.

Z pustego to nawet Kaczyński nie naleje dlatego chcą nałożyć tak ogromne ZUSy na małe polskie firmy.
Kto ci przyjdzie kupić pizze za 50zł w pizzerii należącej do Polaka jeśli będzie musial zapłacić 4 tysiące pracownikowi i ponad 4 tyś zł za tego samego pracownika opłat i podatków dla państwa to nie wytrzyma konkurencji z wielkimi amerykańskimi sieciami które zostały przez rząd PiSu zwolnione z płacenia w Polsce podatków o czym poinformował w Warszawie wiceprezydent USA Mike Pence

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 07:46:32

Z pustego to nawet Kaczyński nie naleje dlatego chcą nałożyć tak ogromne ZUSy na małe polskie firmy.
Kto ci przyjdzie kupić pizze za 50zł w pizzerii należącej do Polaka jeśli będzie musial zapłacić 4 tysiące pracownikowi i ponad 4 tyś zł za tego samego pracownika opłat i podatków dla państwa to nie wytrzyma konkurencji z wielkimi amerykańskimi sieciami które zostały przez rząd PiSu zwolnione z płacenia w Polsce podatków o czym poinformował w Warszawie wiceprezydent USA Mike Pence

Polacy będą kupować w marketach wysoko przetworzoną żywność której nawet pies się nie chyci ale na to bedzie go stać, i kupował chińszczyznę bo Polskie produkty bedą tylko dla dostojników państwowych którzy dostają mln premie. Będzie oligrachia pisowska i motłoch socjalny, klasa średnia jako najbardziej anty pisowska musi być zlikwidowana

#7 ~PiS grabarze Polski~

~PiS grabarze Polski~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 08:23:28

PiS grabarze polskich małych firemek

#8 ~zasiłkowy boss~

~zasiłkowy boss~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 08:25:43

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 08:37:25

Nie znacie się na ekonomii.

Populiści ubogacają gospodarki swoich krajów najwięcej.

Historia pełna jest przykładów potęg gospodarczych zbudowanych przez amatorów cudzego mienia.

#10 ~Polska Wenezuelą Europy~

~Polska Wenezuelą Europy~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 09:34:37

Kaczyński i Morawiecki to takie polskie wersje wenezuelskich Chaveza i Maduro.
Tam w Wenezueli wszyscy miliarderzy.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 09:56:27

Pisz, pisz jak najwięcej. Czy robisz to świadomie, czy nie, to pracuj tak jak do tej pory, na dobry wynik PiS-u w październiku. 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 10:03:58

Czy kiedy pisowscy populiści już zrujnują kraj, to czy ich wyborcy będą stać na końcu kolejki po zasiłek, czy też będą przepychać się do przodu głośno rżąc, że ONI na pis NIE głosowali?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 10:08:48

Pisz, pisz...

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 10:22:38

Czy kiedy pisowscy populiści już zrujnują kraj, to czy ich wyborcy będą stać na końcu kolejki po zasiłek, czy też będą przepychać się do przodu głośno rżąc, że ONI na pis NIE głosowali?

będą sobie przypisywać zasługi ze oni walczyli z pisem od środka jak Piotrowicz z komuną. Za komuny tylko nieliczni mieli odwagę walczyć, reszta stała z boku i się przyglądała bojąc się o siebie i swoje rodziny nie chcąc się narażać i teraz jest podobnie. 

#15 ~rozPISdżacze Polski~

~rozPISdżacze Polski~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 10:57:08

Jakie to proste: podwyższyć płace minimalne, czyli coś za co płacą przedsiębiorcy, a nie rząd i ogłosić to swoim sukcesem. Ciemnota oczywiście kupi to i dumnie będzie darła mordy jaki to rząd dobry bo podwyższył płacę minimalną. A kwota wolna od podatku? Dalej nie ruszona, bo idzie to z państwowych pieniędzy, ale ciemnota nie ma pojęcia o ekonomii

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 10:58:52

Pisz, pisz...

W mojej klasie "B" było 32 dzieci. W klasie "A" było 31 dzieci.

W klasie mojej córki jest 14 dzieci. I jest tylko 1 klasa.

Ta 14 dzieci będzie musiała pracować na 14 emerytur dla 63 dziadków :D

W szkole moja córka będzie mieć 570 godzin lekcji religii i 70 godzin chemii. Nie opracuje nowego leku dla schorowanego starca, ale nauczy się modlić za jego zdrowie ^^

P.S. Ja miałem w dzienniku nr 23, mój syn ma 5. Zgadnij ile dzieci jest w klasie mojego syna ^^

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 11:35:09

Kaczyński i Morawiecki to takie polskie wersje wenezuelskich Chaveza i Maduro.
Tam w Wenezueli wszyscy miliarderzy.

Zastanówcie się kto zarabia minimalną płacę. Głównie mniej wykształceni i z prowincji, czyli elektorat Pisu. Tu chodzi wyłącznie o wybory, a nie o przesłanki ekonomiczne ani o skutki gospodarcze.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 11:35:44

P.S. Ja miałem w dzienniku nr 23, mój syn ma 5. Zgadnij ile dzieci jest w klasie mojego syna ^^

No to co się wg ciebie stało, że teraz dzieci jest mniej? Może ludzie nie rozmnażają się tak intensywnie jak dawniej?

A co do twojego P.S. to żeś nieźle tym pytaniem dowalił... Niby skąd ktoś ma zgadnąć i na podstawie jakich danych, ile dzieci jest w klasie twojego syna???

#19 slawo

slawo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 29745 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 11:41:46

Ta 14 dzieci będzie musiała pracować na 14 emerytur dla 63 dziadków :D

W szkole moja córka będzie mieć 570 godzin lekcji religii i 70 godzin chemii. Nie opracuje nowego leku dla schorowanego starca, ale nauczy się modlić za jego zdrowie ^^

Koszerny pamiętaj Pegasus czuwa.A odnośnie tematu to niczyja wina że mieszkasz na wsi

#20 ~wyborca PiS na zawsze~

~wyborca PiS na zawsze~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 11:44:47

Zastanówcie się kto zarabia minimalną płacę. Głównie mniej wykształceni i z prowincji, czyli elektorat Pisu. Tu chodzi wyłącznie o wybory, a nie o przesłanki ekonomiczne ani o skutki gospodarcze.

Mi jako wyborcy PiS od zawsze to nawet pasuje że PiS niszczy polską gospodarkę i za chwilę euro będzie kosztować przynajmniej 10zł bo wtedy będę więcej pieniędzy dostawał w kantorze które będę przywoził z Niemiec gdzie często jeżdżę do pracy. W Polsce to nie opłaca się pracować nawet jak pobory 8 tysięcy będzie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych