Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PiS NISZCZY POLSKICH MAŁYCH PRZEDSIĘBIORCÓW

45 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 06:29:54

Na PiS już nie zagłosuje bo niszczy Polskie firmy.
To co proponuje PiS w sprawie najniższej krajowej to bankructwo dla małych polskich rzemieślniczych firemek zatrudniających po 3-5 pracowników.
We Włoszczowa pospolitej pizzy za 30zł nikt nie kupi w pizzerii tylko pójdzie do Biedronki po mrożoną za 15zł ale wyprodukowaną na Litwie, Ukrainie albo na Słowacji

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 09:20:08

To co proponuje PiS w sprawie najniższej krajowej to bankructwo dla małych polskich rzemieślniczych firemek zatrudniających po 3-5 pracowników.
We Włoszczowa pospolitej pizzy za 30zł nikt nie kupi w pizzerii tylko pójdzie do Biedronki po mrożoną za 15zł ale wyprodukowaną na Litwie, Ukrainie albo na Słowacji

A ja zagłosuję, bo nie lubię pospolitej pizzy za 30zł. tylko tą z Biedronki mrożoną za 15zł i wyprodukowaną na Litwie, Ukrainie albo na Słowacji.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 09:34:31

A ja zagłosuję, bo nie lubię pospolitej pizzy za 30zł. tylko tą z Biedronki mrożoną za 15zł i wyprodukowaną na Litwie, Ukrainie albo na Słowacji.

Pizza we Włoszczowie kosztuje 30 zł ?

I ktoś kupuje ?

Chyba tylko po pijanemu !

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 09:39:09

Uwaga to pisze trol z farmy troli w Inowrocławiu,skacze po wszystkich forach lokalnych !

#5 ~PiS nienawidzi Polski~

~PiS nienawidzi Polski~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 11:35:42

Pisze prawdę.
Sam jestem małym przedsiębiorcą zatrudniającym 2 pracowników.
To co robi PiS powoduje to że już zamykam firmę. Pracownicy na bezrobocie. A ja do roboty do Berlina

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 12:42:53

Kupując w Biedronce wspierasz budżet Luksemburga bo tam zarejestrowana jest firma. Powyższe barachło nakreśla obraz prawdziwego patrioty 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 12:49:13

Kupując w Biedronce wspierasz budżet Luksemburga bo tam zarejestrowana jest firma. Powyższe barachło nakreśla obraz prawdziwego patrioty 

Prawdziwe barachło to się właśnie tak wyraża ja ty w powyższym poście.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 13:27:37

Biedronka to Portugalia.
Żabka to Luxemburg
Stokrotka to Portugalia

#9 ~Morawiecki nowy Gierek~

~Morawiecki nowy Gierek~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 13:41:47

Za Gierka chodził taki wierszyk
"NIE CIESZTA SIĘ OSŁY, ŻE WAM PENSJE PODROSŁY, JA CENY PODWOJĘ I TAK WYJDĘ NA SWOJE

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 14:39:32

Biedronka to Portugalia.
Żabka to Luxemburg
Stokrotka to Portugalia

Biedronka jest portugalska ale nie jest zarejestrowana w Portugalii

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 14:45:57

Najwięcej korzyści z podwyższenia płacy minimalnej to będzie miał rząd, bo przedsiębiorcy będą  musieli płacić większe kwoty na ZUS i na podatki od wynagrodzeń pracowników

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 15:51:00

Uważam że wszystko ponad 2,500 na tą chwilę wyrzdzi wiecej szkody niż pozytku w żden sposób nie wydaje mi się aby za 3 lata dali po czwóraku rejestratorkom medycznym ochroniarzom specjalistom od utrzymania czystości czy np sprzedawczynią  w małych prywatnych sklepach będą zatrudniac na pół etatu a drugie będzie na czarno i tyle....

#13 ~stary ubek~

~stary ubek~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 18:15:39

Jest wolny rynek ,każdy wybiera gdzie, co , i za ile ma kupić , to są moje pieniądze i ja decyduję jak je wydać . Idąc tropem twojego myślenia ,to po jaką cholerę  jeździcie za granicę ,tam pracując ,tam wzbogacasz budżet .  Aż żal dupę ściska gdy czyta się  powyższe barachło .

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 20:00:54

Jest wolny rynek ,każdy wybiera gdzie, co , i za ile ma kupić , to są moje pieniądze i ja decyduję jak je wydać . Idąc tropem twojego myślenia ,to po jaką cholerę  jeździcie za granicę ,tam pracując ,tam wzbogacasz budżet .  Aż żal dupę ściska gdy czyta się  powyższe barachło .

Muszę jechać za granicę bo tutaj nie ma możliwości abym wyżywił rodzinę.Odnośnie zakupów masz rację każdy może kupować tam gdzie chce, tylko proszę wziąć pod uwagę że wymieniana sieć handlowa w Polsce płaci śladowy podatek,bo jest zarejestrowana w raju podatkowym.A jeżeli nie płacą tego podatku to skąd wziąć pieniądze na sfinansowanie potrzeb społecznych? Tak więc proszę o  zaprzestanie tych bzdurnych ocen bo to już zakrawa na kompromitację i śmieszność.

#15 ~Kurdupel nas załatwi~

~Kurdupel nas załatwi~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 20:33:43

Pęd do dyktatorskiej władzy kurduplowatego prezesa powoduje że ekonomia stał się nauką zbędną. To już przerabialiśmy a zakończyło się to pustymi półkami i kartkami na wszystko. No ale współczesnym marksistom, którym odbyt kształtuje świadomość albo pamięć szwankuje albo współczesnej historii uczyć się nie chciało

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 22:06:14

Muszę jechać za granicę bo tutaj nie ma możliwości abym wyżywił rodzinę.Odnośnie zakupów masz rację każdy może kupować tam gdzie chce, tylko proszę wziąć pod uwagę że wymieniana sieć handlowa w Polsce płaci śladowy podatek,bo jest zarejestrowana w raju podatkowym.A jeżeli nie płacą tego podatku to skąd wziąć pieniądze na sfinansowanie potrzeb społecznych? Tak więc proszę o zaprzestanie tych bzdurnych ocen bo to już zakrawa na kompromitację i śmieszność.

To jak wam chce podnieść minimalną pensję to drzecie mordy że niszczy gospodarkę, zastanówcie się barany o co wam chodzi.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 23:08:21

Czyli twierdzisz że lepiej jest wyzyskiwać i samemu się nachapać? Z tego to też powodu wielu obywateli wyjechało do twojego przysłowiowego Berlina, się kokosy na wyzysku robiło bo się myślało że to biały murzyn który za bata po plecach będzie uszami klaskał i prosił o jeszcze? Ciekaw jestem jakich tam masz specjalistów za najniższą krajową z Ukrainy czy Nepalu?

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 05:53:16

To jak wam chce podnieść minimalną pensję to drzecie mordy że niszczy gospodarkę, zastanówcie się barany o co wam chodzi.

popieram PIS ,  że chcą podnosić ale moim zdaniem za szybko w ciągu roku z 2250 na 3000 pln po prostu za szybko

#19 ~lokalny informatyk~

~lokalny informatyk~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 07:03:30

Jak się kasa skończy to i tak się wezmą za wszystkich i dobrze że teraz ostrzegają bo się można przygotować. A więc towarzysze jak mnie poczęstujecie takim podatkiem to następnego dnia zamykam działalność, jadę do Berlina, tam otwieram, ubezpieczam się i płacę podatki i świadczę usługi dla ich firm. I goovno mi możecie zrobić. I tak zrobi kilkadziesiąt tysięcy specjalistów IT z doświadczeniem kładąc na łopatki rodzimą branżę

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 07:20:57

Jak się kasa skończy to i tak się wezmą za wszystkich i dobrze że teraz ostrzegają bo się można przygotować. A więc towarzysze jak mnie poczęstujecie takim podatkiem to następnego dnia zamykam działalność, jadę do Berlina, tam otwieram, ubezpieczam się i płacę podatki i świadczę usługi dla ich firm. I goovno mi możecie zrobić. I tak zrobi kilkadziesiąt tysięcy specjalistów IT z doświadczeniem kładąc na łopatki rodzimą branżę

A może byś wziął widły i pomógł ojcu w gospodarce, bo od tego właśnie jesteś.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych