Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PiS na czele !

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 17:45:41

W najnowszym sondażu PiS 44%, koalicja postkomunistyczna 23%, lewactwo i czerwoni 10 %, zieloni postkomuniści z kukizem 7%, konfidenci 5%

#2 ~Zdrajcy w PE !~

~Zdrajcy w PE !~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 18:10:59

Postępowanie postkomunistycznych świń z PSL (ZSL) nie dziwi, ale dla Kukiza totalna kompromitacja być w koalicji z kimś takim !

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 18:15:34

Jedyne świnie, to widzę w sekcie,takie warchoły nienażarte prosiaki.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2020 - 02:05:29

Jedyne świnie, to widzę w sekcie,takie warchoły nienażarte prosiaki.

W sekcie arbuzów, zapomniałeś dodać.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 09:23:40

Andrzej Duda to jeden z najmądrzejszych prezydentów w historii tego urzędu w naszym kraju. Nie widzą tego tylko ignoranci lub półgłówki z zielonymi koneksjami, pozatrudniani po urzędach. Psy szczekają, karawana jedzie dalej

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 16:59:26

Andrzej Duda to jeden z najmądrzejszych prezydentów w historii tego urzędu w naszym kraju. Nie widzą tego tylko ignoranci lub półgłówki z zielonymi koneksjami, pozatrudniani po urzędach. Psy szczekają, karawana jedzie dalej

PIS obsadził już spółki skarbu państwa, urzędy i wszystko co mógł. Takie prawo partii rządzącej ale niestety w większości osadzono je ludźmi bez kompetencji w danej dziedzinie.

#7 ~Patryk Barański~

~Patryk Barański~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 17:02:46

Ja popieram Pana prezydenta Andrzeja i cały PIS, dzięki nim żyje na wysokim poziomie mam nowego Passata jeździmy co pół roku na wakacje nie brakuje nam niczego. Jeśli będzie głosowanie to biorę cała rodzinę nawet babkę nie chodzącą i idziemy głosować na Pana Andrzeja. Zachęcam wszystkich do tego bo żyje się w końcu tak jak w Niemczech. :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 17:12:29

Ja popieram Pana prezydenta Andrzeja i cały PIS, dzięki nim żyje na wysokim poziomie mam nowego Passata jeździmy co pół roku na wakacje nie brakuje nam niczego. Jeśli będzie głosowanie to biorę cała rodzinę nawet babkę nie chodzącą i idziemy głosować na Pana Andrzeja. Zachęcam wszystkich do tego bo żyje się w końcu tak jak w Niemczech. :)

jak takie nazwisko masz to nic dziwnego ze ci się żyje jak w bajce za pisu... pewnie nie tobie jednemu z tym nazwiskiem...

#9 ~Patryk Barański~

~Patryk Barański~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 18:19:10

jak takie nazwisko masz to nic dziwnego ze ci się żyje jak w bajce za pisu... pewnie nie tobie jednemu z tym nazwiskiem...

Takie życie lamusie, spróbuj może się powiesić może jak się jeszcze raz urodzisz to trafisz na bardziej zamozna rodzinę, chociaż w Twoim przypadku może się okazać że zostaniesz zwierzęciem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych