Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

96 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~luki_choj~

~luki_choj~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 11:44:35

"Ma przygotowanie do pełnienia funkcji w europarlamencie, bo ukończyła studia z zakresu rolnictwa i włada językiem" - WTF

#2 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 12:03:36

to przygotowanie z rolnictwa rozbawiło mnie do łez hahahha

#3 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 12:11:21

jak dla mnie ten artykuł to wielka kompromitacja dla tych Państwa. Jak można samemu zgłosić się do gazety i opowiadać takie rzeczy?
"nie wyrażamy zgody" - oni raczej nie mają na co zgody wyrażać.
Taka propaganda popierająca "Beatkę" dla mnie jest tylko powodem do smiechu. "Beatka" sama nie da sobie rady tylko teściowie muszą w ten sposób ją reklamować? Ludzie...

#4 ~samuelpereiko~

~samuelpereiko~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 12:12:43

Oszołomstwo w akcji ... ktora wdowa bardziej chciwa na ojro 

#5 ~stef~

~stef~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 12:13:48

Jak to ładnie widać,zaczynają się żreć o koryto między sobą zaciekłe parlamentarzystki, a kyż od koryta .

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 12:20:07

Gosiewskie na Księżyc. Wszystkie jak jeden. Polityki się znalazły, niech się odczępią od świętokrzyskiego raz na zawsze.

#7 ~kielcznka~

~kielcznka~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 12:22:07

Nie chce abya kandydowała z naszego regionu ani jedna ani druga. Co je łączy z ziemia swiętokrzyską?

#8 ~rahemla~

~rahemla~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 12:23:42

to sie porobiło,myslałem ze wyborcy decydują,a tu tesciowie,nie samowite

#9 ~oO~

~oO~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 12:31:05

"a ja żądam żeby Ci państwo przestali się utożsamiać z moim województwem bo przynoszą mu wstyd!!! nie ma mojej zgody na łaczenie ich prymitywnych wypowiedzi i poglądów z naszym województwem!! żądam aby zmienili nazwisko, płeć, miejsce zamieszkania, wyznanie i ucięli sobie po jednym palcu z lewej stopy........."

No równie dobrze z takim tekstem można do echa zadzwonić! Tak samo denny i świadczący o znacznym opóźnieniu w rozwoju...jeszcze po śmierci dziecku taki wstyd robić...

#10 ~Lingwista~

~Lingwista~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 12:41:51

Dajcie im strzelby, niech walczą o "dobre imię Gosiewskiego"  (alarm: OKSYMORON!!!!) jak "Gosiewscy, ludzie honoru" (alarm: OKSYMORON) :P

#11 ~Lingwista~

~Lingwista~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 12:43:29

to sie porobiło,myslałem ze wyborcy decydują,a tu tesciowie,nie samowite

No tak, pewnie w tamtym egionie panuje "demokracja teściowska"...

#12 ~saj~

~saj~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 13:02:45

Nazwisko Gosieweski będzie kompromitować każdy region w polce.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 13:14:50

Gosiewskie na Księżyc. Wszystkie jak jeden. Polityki się znalazły, niech się odczępią od świętokrzyskiego raz na zawsze.

tutaj tylko  księżna Austrii  Róża Thun może być kandydatką ,zbierała książki do bibliotek,ona coś zrobiła dla województwa.Żenada

#14 ~bobmc~

~bobmc~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 13:15:06

Dobrze, że nie miał czterech żon. Bo dopiero byłby cyrk!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 13:16:57

Nazwisko Gosieweski będzie kompromitować każdy region w polce.

Gdzie ty się ulągłeś,a może palirura to  twój ruch ha ha ha  

#16 ~Faja~

~Faja~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 13:31:16

Zenada!!!! Jaroslaw Polske zbaw ma orzekac ,ktora z nich lepsza i ladniejsza.Arbiter sie znalazl jak on nie mial zony tylko Alika.

#17 ~ksmka~

~ksmka~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 13:36:28

To po co się żenił z p. Małgorzatą, wiedząc, że "nie ma wykształcenia, nie zna języka...etc"? Poza tym, porwała dziecko żeby je wychowywać!!!!! A p. Beata "dobrze chowa dzieci". Chować to można w świętokrzyskiem świnie, krowy itd. To wreszcie która jest wiarygodna z tych dwóch? Czy możecie odpowiedzieć na to pytanie - państwo Gosiewscy???? A może dostaliście po zmarłym od pani Beaty "napiwek, żeby promować ją do Parlamentu?????

#18 ~NiePoPis~

~NiePoPis~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 13:36:44

Proponuję, by wszyscy noszący nazwisko "GOSIEWSKA" lub "GOSIEWSKI" kandydowali na radnych, posłó, senatorów, do europarlamentu. Będzie Polska Gosiewska i Kaczyńska

#19 ~Janci~

~Janci~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 13:37:37

Już jeden poseł p.Tomek przynosi chlubę regionowi świętokrzyskiemu!

#20 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 13:43:29

Gosiewskiego już nie ma i nie potrzebna tu w świętokrzyskim żadna Gosiewska, ani Małgorzata, ani Beata. Co one mają wspólnego z tym województwem, co tu robią dobrego?- wszczynają tylko niesnaski i kłotnie. Już agent Tomek narobił obciachu, albo Kępa - wypięła się czterema literami. Nie ma w tym województwier rodowitych ludzi co by tu coś dobrego poczynili, tylko ciągle jakiś desant? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych