Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PIS dlaczego źle skoro tak dobrze

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2013 - 09:39:23

http://kielce.gazeta...ml#TRLokKielTxt

#2 ~PiS to drożyzna~

~PiS to drożyzna~
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 22:04:44

PiS to drożyzna 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 06:53:05

.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 07:01:48

:D

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 20:30:32

PiS to drożyzna 

i to straszna

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 08:09:48

Kiedy wreszcie wyborcy przyjmą do wiadomości efekty dobrej zmiany które są odczuwalne codziennie podczas zakupów czy leków,nie wspominając o innych zobowiązaniach finansowych. Drożyzna a tym samym inflacja której na takim poziomie dawno nie było.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 11:58:11

Kiedy wreszcie wyborcy przyjmą do wiadomości efekty dobrej zmiany które są odczuwalne codziennie podczas zakupów czy leków,nie wspominając o innych zobowiązaniach finansowych. Drożyzna a tym samym inflacja której na takim poziomie dawno nie było.

Długo jeszcze będziesz piepszył na tym forum ?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 12:45:50

Do szkoły gościu. Do szkoły. No i do PIS-u. Bo pieprzysz jakbyś piepszył. Jak oni wszyscy.

#9 ~stary ubek~

~stary ubek~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 17:51:07

Do szkoły gościu. Do szkoły. No i do PIS-u. Bo pieprzysz jakbyś piepszył. Jak oni wszyscy.

No popatrz ,Bronisław (myśliwy) zwany Komorowski ,prezydent  Najjaśniejszej Rzeczpospolitej (za pewnie twój nominat) łączył się w bullu  a ty czepiasz się o jakieś piepszenie  gościu . Aż strach się bać o wasze yntelygentne  elity.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 18:58:20

Kompletny brak wiedzy ekonomicznej, totalny konsumpcjonista - a fe

#11 ~Dron~

~Dron~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 20:03:52

Kompletny brak wiedzy ekonomicznej, totalny konsumpcjonista - a fe

To spróbuj mnie oświecić , czy bezrobocie na poziomie 5.1 % to science fiction , a wzrost gospodarczy 4.2 %  a znacznie obniżony deficyt budżetowy . Mam taką propozycję ,niech każdy pozostanie przy swojej wiedzy a ja będę się gorąco modlił  by tacy ekonomiści pokroju  nima pinindzy Rostowski vincent , czy obecny doradca peło Rzońca który wieszczył  100 miliardowy deficyt w 2016 a w końcu Prof. Balcerowicz który otwarcie przystanku Wł-wa Północ nazwał największym przekrętem i wielką nie gospodarnością , wydaje mi się że Polacy potrzebują spokoju a nie szamanów ,zrozum to zarozumiały ekonomisto

#12 ~Normalny~

~Normalny~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 19:36:10

Zastanawiam się, skąd biorą się wyborcy pisiorow, a tu proszę taka gratka!!! Zastanów się zanim coś napiszesz, bo tylko powielasz propagande pisiorow. Bezrobocie ZAWSZE, co roku, w wakacje spada!!! Myślę, że nie musisz też robić zakupów i utrzymać rodziny bo wszystko podrożało i to na pewno kilkanaście procent, nie mówiąc o rodzinnych kłutniach i inwigilacji!!! Zacznij myśleć samodzielnie i w realu. Pozdrawiam

#13 ~Normalny~

~Normalny~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 19:37:13

Zastanawiam się, skąd biorą się wyborcy pisiorow, a tu proszę taka gratka!!! Zastanów się zanim coś napiszesz, bo tylko powielasz propagande pisiorow. Bezrobocie ZAWSZE, co roku, w wakacje spada!!! Myślę, że nie musisz też robić zakupów i utrzymać rodziny bo wszystko podrożało i to na pewno kilkanaście procent, nie mówiąc o rodzinnych kłutniach i inwigilacji!!! Zacznij myśleć samodzielnie i w realu. Pozdrawiam

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 19:37:23

Polacy muszą się przebudzić i powstrzymać pełzający tęczowy bolszewizm, który chce zniszczyć Polską kulturę i tradycję !

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 20:07:14

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 13:34:32

Nie przetłumaczysz wielbicielowi dobrej zmiany,odczuje wtedy gdy obiecanki i nędzne datki nie wystarczą na utrzymanie rodziny i na codzienny wsad żywności do przysłowiowego ,,gara,,. Obudzenie będzie okrutne ale faktyczne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych