Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
496 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 09:23:26

Ale popleczniki obecnego piszcza bo mają powody,zrobilismy badanie poparcia w gminie i 12 miejscowosci zdecydowanie popiera Piotra w tym i osiedle,ciekawie sie zapowiada

Chybaś badał na zebraniu z Krupko, masz nas za idiotów pisowcze? Posady i Stołki, KRYTO+, NAGRODA+, nie tego oczekują Polacy.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 09:25:24

Ale popleczniki obecnego piszcza bo mają powody,zrobilismy badanie poparcia w gminie i 12 miejscowosci zdecydowanie popiera Piotra w tym i osiedle,ciekawie sie zapowiada

Chybaś badał na zebraniu z Krupko, masz nas za idiotów pisowcze? Posady i Stołki, KRYTO+, NAGRODA+, nie tego oczekują Polacy.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 09:32:45

POczekaj do ogłoszenia wyników zielony buraku,na pewno nie oczekuja POwrotu PO i PSL do władzy

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 11:40:15

Robiła to osoba która zawodowo zajmuje sie takimi badaniami

Wynik tych badań pewnie na takim samym poziomie co nauczanie matematyki w Szylce.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 12:03:58

POczekaj do ogłoszenia wyników zielony buraku,na pewno nie oczekuja POwrotu PO i PSL do władzy

Gruba Monika z Janikowa wyzywa wszystkich od buraków a przecie była w - SLD teraz wielce Prawicowa

#46 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 12:30:23

Pani Monika pracuje głową,a nie innymi częściami ciala.Pozdrawiam p.Moniko! Jesteśmy z Panią i Panem Piotrem.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 13:24:18

Pani Monika pracuje głową,a nie innymi częściami ciala.Pozdrawiam p.Moniko! Jesteśmy z Panią i Panem Piotrem.

zgadzam się z tobą oboje mają głowę z tego materiału co Baran torbę 

#48 ~Eryk~

~Eryk~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 13:38:01

Burmistrz Marcin otacza się jednak bardzo inteligentnymi ludźmi....

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 14:34:40

Burmistrz Marcin otacza się jednak bardzo inteligentnymi ludźmi....

Eryczek  z Zawady biedne stworzonko bardzo mi cię żal .......

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 18:29:29

Gruba Monika z Janikowa wyzywa wszystkich od buraków a przecie była w - SLD teraz wielce Prawicowa

Nie znam niewiasty, odpowiedzcie czy urodą pasuje do pisówek?

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 18:51:50

Ciekawa laska,zgrabna,piekne nogi i ma czym oddychac

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 19:07:24

Ciekawa laska,zgrabna,piekne nogi i ma czym oddychac

Bardziej Krystyna czy Bełata?

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2018 - 07:17:15

Panie Piotrze Ślęzak czy jako 8 czy już 12 letni kandydat jest jakaś rzecz, inicjatywa od początku do końca zrealizowana przez Pana. Budzi się Pan za 5 12:00 pozuje do zdjęcia na kilu wydarzeniach kulturalnych lub inicjatywach realizowanych przez inne osoby i tyle. Uważam że jest pan miernotą jako człowiek pusty i zadufany w sobie. Nic nie pomoże Panu kłanianie się na ulicy ludziom, których Pan nie widzi pomiędzy kampanią wyborczą.

#54 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2018 - 12:16:45

To pisałem/am ja przydupas Marcina. Trudno mi będzie lizać dupę Ślęzakowi, ale jak trzeba to trzeba poświęce się dla dobra własnego i nawet mu pogratuluję i poklepię i zaproszę na imprezę. Jak w filmie Barei...zmiany zmiany zmiany

#55 ~Zaorane~

~Zaorane~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2018 - 12:36:20

Zgadzam sie z Panią Marią. Za publiczne pieniądze można tyle inicjatyw zrealizować! Tylko dlaczego przed wyborami za pięć dwunasta? Odpowiedź prosta...trudno odejść od koryta

#56 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2018 - 13:18:23

Zgadzam sie z Panią Marią. Za publiczne pieniądze można tyle inicjatyw zrealizować! Tylko dlaczego przed wyborami za pięć dwunasta? Odpowiedź prosta...trudno odejść od koryta

Zawsze można założyć stowarzyszenie, wziąć kasę, która leży żeby ją wziąć i zacząć samemu działać, a nie czekać na gotowe.

No ale po co? Jeszcze by się okazało, że co niektórzy tak naprawdę kandydują tylko dla kasy, a nie dla ludzi. Dlatego lepiej nic nie robić, narzekać i budzić się co wybory.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2018 - 19:47:03

Zawsze można założyć stowarzyszenie, wziąć kasę, która leży żeby ją wziąć i zacząć samemu działać, a nie czekać na gotowe.
No ale po co? Jeszcze by się okazało, że co niektórzy tak naprawdę kandydują tylko dla kasy, a nie dla ludzi. Dlatego lepiej nic nie robić, narzekać i budzić się co wybory.

Nic dodać nic ująć. Cała prawda o kandydatach

#58 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2018 - 23:08:21

Ale kuźwa cebulaki piszecie głupoty w komentarzach na Pana Piotra dlaczego nie macie jaj aby sami wystartować przybłęda a który z was nie jest przybłęda albo burmistrz jego śmieszny zastępca największy ruchacz w powiecie tego mieszkańcy chcą jeden facet który nie pomoże ani nie zaszkodzi do urzędu piszecie że same miernoty startują i zazdroszczą pracy może inaczej nowe osoby chciałby zastąpić miernoty jednak jest jedna przeszkoda mała kulka która woli przyjąć osoby po liceum niż po studiach ale w oczekiwaniach które oczywiście pokazują się jak już osoba pracuję albo konkurs gdzie jest jedna osoba żałosne a jak idziesz coś załatwić to stary klamot akurat ma juz kolejną przerwę na kawkę bo się przepracowala a dopiero 9 godzina a obecny burmistrz co na to nic siedzą na stanowiskach dopóki dziecko siostry albo innego członka z rodziny osiągnie pełnoletniość i wtedy może odejdzie z pracy można tak długo opisywać jaka jest sytuacja czy pan kandydat coś zmieni ale kiedy się przekonamy jak nikt nie daję szans na to aby cos zmienić od 20-stu kilku lat te same gęby. Znam pana Piotra od kiedy przyszedł do Ożarowa uczył mnie matematyki jak i moich kolegów i koleżanki więc nie mogę powiedzieć złego słowa jako jedyny w szkole zajął się młodzieżą która miała ciężkie warunki słabo się uczyła ogólnie stwarzala problemy w nauczaniu spotkania organizowal w piątki czy to hala sportowa czy gra w bilarda może ktoś pamięta tzw kuźnię więc może dajcie chłopu szansę a nie pie.... cie głupoty o slabym nauczaniu w szylce itp
A teraz z innej beczki ciekawe czy będziecie wybierać radna O....ś Na dalsze kadencję baba już nie mieszka na osiedlu ciekawe bardzo jedyne co potrafiła załatwić przez tą kadencję to pracę swoim siostrą w różnych instytucjach wiem że nie należących pod gminę ale to tak na marginesie
Teraz możecie niewolnicy obecnej władzy samorządowej pisać różne pierdoły jak by to powiedzieć mam na to wy... bane

#59 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2018 - 23:24:15

Ale kuźwa cebulaki piszecie głupoty w komentarzach na Pana Piotra dlaczego nie macie jaj aby sami wystartować przybłęda a który z was nie jest przybłęda albo burmistrz jego śmieszny zastępca największy ruchacz w powiecie tego mieszkańcy chcą jeden facet który nie pomoże ani nie zaszkodzi do urzędu piszecie że same miernoty startują i zazdroszczą pracy może inaczej nowe osoby chciałby zastąpić miernoty jednak jest jedna przeszkoda mała kulka która woli przyjąć osoby po liceum niż po studiach ale w oczekiwaniach które oczywiście pokazują się jak już osoba pracuję albo konkurs gdzie jest jedna osoba żałosne a jak idziesz coś załatwić to stary klamot akurat ma juz kolejną przerwę na kawkę bo się przepracowala a dopiero 9 godzina a obecny burmistrz co na to nic siedzą na stanowiskach dopóki dziecko siostry albo innego członka z rodziny osiągnie pełnoletniość i wtedy może odejdzie z pracy można tak długo opisywać jaka jest sytuacja czy pan kandydat coś zmieni ale kiedy się przekonamy jak nikt nie daję szans na to aby cos zmienić od 20-stu kilku lat te same gęby. Znam pana Piotra od kiedy przyszedł do Ożarowa uczył mnie matematyki jak i moich kolegów i koleżanki więc nie mogę powiedzieć złego słowa jako jedyny w szkole zajął się młodzieżą która miała ciężkie warunki słabo się uczyła ogólnie stwarzala problemy w nauczaniu spotkania organizowal w piątki czy to hala sportowa czy gra w bilarda może ktoś pamięta tzw kuźnię więc może dajcie chłopu szansę a nie pie.... cie głupoty o slabym nauczaniu w szylce itp
A teraz z innej beczki ciekawe czy będziecie wybierać radna O....ś Na dalsze kadencję baba już nie mieszka na osiedlu ciekawe bardzo jedyne co potrafiła załatwić przez tą kadencję to pracę swoim siostrą w różnych instytucjach wiem że nie należących pod gminę ale to tak na marginesie
Teraz możecie niewolnicy obecnej władzy samorządowej pisać różne pierdoły jak by to powiedzieć mam na to wy... bane

Wszyscy zli i jeden sprawiedliwy? Ależ piękna laurka wyszła. ;)

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2018 - 08:50:13

A jakież to znowu Piotruś miał wykształcenie, jak żebrał u burmistrza przyjęcie do pracy ukończony licencjat na wsp? Najgorzej jak z dziada panisko się zrobi.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych